Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

40 metų jubiliejaus dovanos

Ką dovanoti 40-ojo gimtadienio proga? Šis jubiliejus yra didelė šventė mūsų gyvenime, o tokias progas reikia švęsti. Ši diena būna vieną kartą metuose, todėl ji yra ypatinga. Mus sveikina šeima, draugai, seneliai, todėl visuomet visas dėmesys yra skiriamas  mums, todėl smagu prisiminti kiekvieną šios dienos akimirką.

Gimtadienius švenčia ir mūsų tėvai, broliai, seserys, draugai, seneliai ir kiti mums brangūs žmonės, todėl visuomet sukame galvą, kaip juos nustebinti šiais metais, kaip šią dieną padaryti stebuklingą ir kokią gimtadienio dovaną įteikti, kad galėtume nustebinti jubilijatą. Orginalios 40 jubiliejaus dovanos yra tikrai svarbios, todėl reikia nepatingėti ir skirti daugiau laiko pagalvoti apie tobulą ir neužmirštamą gimtadienio dovaną. Pas mus galite rasti gimtadienio dovaną kiekvienam mylimam žmogui. Turime daugybę idėjų - nuo grožio SPA dovanų iki skrydžio dovanų - belieka išsirinkti.

Veiklų rūšys
Rasta: 815
Jūs peržiūrėjote 60815

Ieškai dovanos 40 jubiliejaus proga ir sunku išsirinkti iš tokios gausybės pramogų vieną tą vienintelę dovaną? Jeigu gimtadienio dovanos ieškai mamai, sesei, draugei, žmonai - siūlome pagalvoti apie jų pomėgius. Galbūt patinka ramus poilsis ar SPA savaitgaliai - tuomet, galite dovanoti masažus ar poilsį su nakvyne, kurie leis pabėgti nuo nesibaigiančios kasdienės rutinos. 

Taip pat puiki idėja galėtų būti ir jodinėjimas žirgais – smagus atsipalaidavimas gamtoje, tikra ramybės oazė. Ieškoje dovanos "JAI"? Mėgstančioms aktyviau leisti laiką siūlome padovanoti skrydį oro balionu ar parasparniu. Jeigu sunku nuspręsti, kuri dovana visgi labiausiai tiks žmogui, švenčiančiam jubiliejų, tuomet dovanokite dovanų rinkinį – galės pati išsirinkti pramogą, kuri labiausiai patiks.


Gimtadienio dovana vyrui, broliui, tėčiui, draugui ar vaikinui gali būti nepamirštama patirtis. Šaudymas, pasivažinėjimai superautomobiliais, dangaus pramogos, pabėgimo kambariai – visuomet puikus pasirinkimas. 
Ramesnio būdo žmonėms siūlome rinktis jaukią gimtadienio dovaną - tai gali būti vakarienė restorane ar degustacija. Taip pat visuomet tinka koncerto ar teatro bilietai - priklausomai nuo žmogaus charakterio ir pomėgių.


Jeigu sunku apsispręsti, ką padovanoti, kad tikrai patiktų ir nenorite nieko konkretaus – visada galima rinktis pasirinktos sumos dovanų čekius - kurią gavėjas galės iškeisti į pramogą ar norimą patirtį.
 Džiuginkime mylimus žmones smagiomis dovanomis ir dovanokime įspūdžius.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?