skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos 16 gimtadienio proga

Ką dovanoti 16-ojo gimtadienio proga? Turime daugybę idėjų - belieka išsirinkti! Sukate galvą, ką padovanoti vaikinui ar merginai, kai gimtadienis jau nenumaldomai artėja? Norite nustebinti dovana, kuri paliktų neužmirštamus įspūdžius?

Nenustygstantiems vietoje ir mėgstantiems adrenalino pojūtį puikiai tiks pasivažinėjimas kartingais ar elektriniu motociklu. O tiems, kuriems patinka laisvė ir harmonija, gali atrasti naujas patirtis jodinėjant žirgais ar aplankius alpakų fermą. Leiskite merginai ar vaikinui išbandyti skrydį reaktyvine skraidykle ir patirti ekstremalius pojučius. Tai puikios dovanos, kurios leis išsipildyti kiekvieno svajonėms! padovanokite smagiausias pramogas 16 gimtadienio proga!

Veiklų rūšys
Rasta: 178
Jūs peržiūrėjote 60178

Ką dovanoti 16 gimtadienio proga

Renkant dovaną paaugliui dažnai tenka pasukti galvą. Neapsisprendžiate, kas labiau tiktų ramaus būdo ir labiau aktyvų laisvalaikį mėgstančiam jubiliatui? Prieš išsirenkant dovanas reikia labai gerai apmąstyti, kas labiausiai atitiktų vaiko poreikius.

Dovanos aktyviems 16-mečiams

Tie, kuriuos jaudina greitis, gali pasijusti tikru lenktynininku kartodromo trasoje! Tai puiki proga pajusti švilpiantį vėją
ir patirti adrenalino antplūdį, čia galėsite išbandyti ir pademonstruoti visus savo gebėjimus, o greitis garantuos nepakartojamus įspūdžius. Daug energijos ir jėgų turintiems patiks dovanų rinkinys „Nuotykių parkai“. Rinkinyje gausu pasiūlymų daugelyje Lietuvos miestų, todėl išsirinks labiausiai patikusį. Smaližiams geras emocijas sukels įteiktas dovanų rinkinys - „Saldžiausioms akimirkoms“. Juk kiekvienas paslapčia trokšta pasmaguriauti dar neišragautais saldumynais. Puiki pramoga, kurią galima praleisti gamtoje - jodinėjmas žirgais, tikrai maloniai nustebins kiekvieną. Jodinėdami žirgais pasisems visą šūsnį teigiamų įspūdžių, patirs daug smagių emocijų ir maloniai praleis laiką.

16 gimtadienio proga - dovana kine ar galvosūkių kambaryje

 Turbūt ne visi gali pasigirti išbandę virtualios realybės žaidimą. Patirti nepamirštamus įspūdžius ir smagiai pasibūti galima tiek su šeima, tiek su keliais draugais, juk kompanijoje viskas daug smagiau! 16 gimtadienio proga galima papramogauti ir žiūrint filmą kino centre „Multikino“. O mėgstantiems paslaptis ir mįsles gali pradžiuginti rinkinys - „Galvosūkių kambariai“. Rinkinyje gausu iššūkių ir galvosūkių kambarių, į kuriuos patekęs kiekvienas turės pasitelkti pastabumą, sumanumą ir komandinį darbą norėdamas išeiti. Nepamirštami įspūdžiai - garantuoti! Suteik galimybę jubiliatui patirti kažką naujo ir pasigirti draugams, nes nėra nieko maloniau už vaiko šypseną veide ir geras emocijas.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje