skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

60 metų jubiliejaus dovanos

Artėja artimo žmogaus 60 metų jubiliejus ir nesugalvojate, kuo nustebinti? Neišsirenkate dovanos, kuri ne tik maloniai
nustebintų, bet ir įsimintų ilgam?

Viena iš pramogų - popietė Norviliškių pilyje, kurioje galite pajusti Renesanso epochos dvasią. Ypatingus potyrius paliks ir neapsakomo pojūčio skrydis oro balionu Trakų ar Vilniaus apylinkėse. Mėgstančius atsipalaiduoti 60 gimtadinio proga pradžiugins masažų kompleksas ar šampano ir užkandžių degustacija. Dovanokite dovanas ir tegul jubiliejus būna įsimintinas ir kupinas puikių emocijų!

Veiklų rūšys
Rasta: 816
Jūs peržiūrėjote 60816

Ką dovanoti 60-ojo gimtadienio proga?

Turime daugybę idėjų - belieka išsirinkti! 60 metų jubiliejus svarbi šventė ir puiki proga nustebinti mylimą žmogų nepamirštamų akimirkų pramoga! Sunku tarp gausybės pasiūlymų patiems išrinkti tai, kas labiausiai tiktų? Tegul vyras ar moteris patys išsirenka tai, kas jiems geriausiai tiktų.

60 mečio dovana - gurmaniška vakarienė?

Įvairių patiekalų mėgėjus pradžiuginkite gurmanų rinkiniu, kuris leis paragauti ir pasimėgauti naujais maisto skoniais. O mėgstantiems kultūrines dovanas - malonius įspūdžius paliks rinkinys „Mėgstantiems teatrą”. Galbūt jubilatui patinka aktyvaus laisvalaikio pramogos ir jį pradžiugins „Ištroškusiems nuotykių” rinkinys. Jeigu artimam žmogui nėra lengva išsirinkti pramogą iš daugybės pasirinkimų - galite padovanoti vakarienę su komiško šou elementais- „Shitty dinner”. Tai smagus interaktyvus tragikomiškas šou ir vakarienė, kuris yra vienintelis Lietuvoje!

Kitos dovanų idėjos 60-mečio proga

Tiek vyrams, tiek moterims tiks skrydis oro balionu, kurio metu išvysite nuostabias Lietuvos vietoves ir pajusite malonius potyrius. Taip pat atsipalaiduoti ir pamiršti kamuojančius rūpesčius leis nepakartojama nakvynė „Vytautas mineral SPA” viešbutyje. O gal jūsų artimiesiems norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir naktį praleisti neįprastoje aplinkoje? Nustebinkite apsilankymu Bistrampolio dvare aba įsimintinu savaitgaliu Radailių dvare. Tai neapsakomo grožio vietos, kuriose tvyro dvariška ramybė, nuostabi gamta ir smagios pramogos. Žmonėms gyvenantiems įtemptu ritmu ir dažnai patiriantiems stresą norisi pailsėti. Puiki proga numalšinti įtampą masažų ir druskų pagalba yra pramoga - „atpalaiduojantis SPA kompeleksas".

Atradote tai, kas nustebins 60 metų jubiliejų švenčiantį artimą? Nieko nelaukite, pasirinkite dovaną ir padovanokite neįkainojamus įspūdžius jau dabar!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?