Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos sukakties proga

Artimo žmogaus jubiliejus ar kita svarbi šventė? 20 ar 30 gimtadienis? 40-mečio proga? 50- metis ar 60-metis? O gal 70 metų sukaktis? Nesvarbu kiek - svarbu dėmesys! Nustebinkit artimą žmogų dovanodamas patritį ir įspūdžius, kurie kelia stiprias emocijas.

Atrinkome Jums pačias populiariausias dovanas, tinkančias gimtadienio progavestuvių metinių, draugystės metinių bei kitų svarbių datų sukakties proga. Įteikite dovaną patys ar nusiųskite el paštu! 

Veiklų rūšys
Rasta: 153
Jūs peržiūrėjote 60153

Ką padovanoti jubiliejaus proga?

Jei artėja jubiliejus ar metinės, ar jei pora, tavo artimųjų rate švenčia metines - būk tikras, kad tavo dovana mus neužmirštama ir išskirtinė. Dovanoti tradicines dovanas jau nebeįdomu, vietoj to geriau rinkitės įspūdžius, kurie tikrai nepamirštami. Nepalikite tokių svarbių dovanų paskutinei minutei.

Skrydžių dovanos

Išrink vieną smagiausių ir įspūdingiausių patirčių dovanų - skrydį oro balionu ar parasparniu. Tai tikrai jaudinantis potyris, sukuriantis priminimus, kuriais džiaugsis ištisus metus. Nieko nėra įspūdingesnio už tuos gamtos ar miesto vaizdus iš aukštai, lėtai skrendant danguje, jaučiant lengvą vėjelį ir mėgaujantis atsiveriančiu kraštovaizdžiu. Nėra geresnio būdo švęsti vestuvių metines nei pakilus aukštai į dangų. Nesvarbu ar ieškote 25-ųjų vestuvių metinių dovanos, ar 50-ojo jubiliejaus dovanos, dovanos turi būti originalios ir įsimenančios.

Romantiškos vakarienės

Dovanos tinkančios kiekviena proga - romantiškos vakarienės. Visada gera leisti laiką kartu su mylimu žmogumi ar su draugais, neskubant, bendraujant ir dalinantis naujais potyriais. Nesvarbu, ar tai yra metinių proga ar gimtadienio vakarėlis. Viena unikaliausių ir įdomiausių patirčių - vakarienė tamsoje. Patiekalų ragavimas aklinoje tamsoje, nieko nematant atneša daugybę naujų skonių - atrodo, jog nebeatpažįsti skonių tų patiekalų, kuriuos valgai kone kasdien. Sūrio ir gėrimų degustacija tamsoje - taip pat nukelia į visiškai kitą degustavimo lygį. Nauji kvapai, aromatai, sūris ir vynas papildo vienas kitą tarpusavyje, naujų skonių atradimas - patirtis, kuri tikrai išliks atmintyje dar ilgam. 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?