Kalėdinės dovanos senjorams

Trūksta idėjų, ką padovanoti tėvams ar seneliams? Nežinote kokios kalėdinės dovanos senjorams būtų pačios geriausios? Nustebinkite Vilniaus mažojo teatro spektakliu. Teatras- tai emocijų ir jausmų kupina pramoga, tinkanti bet kokio amžiaus žmonėms. Čia galėsite išsirinkti norimą spektaklį iš plataus repertuaro ir mėgautis vaizdingu aktorių pasirodymu. Puiki proga padovanoti saldžias akimirkas desertinėje „Liu“. Pasiūlymo metu kiekvienas galės išsirinkti skaniausią torto gabalėlį su karštu gėrimu. Juk, kartais užtenka tiek nedaug, kad sušildytume mylimų žmonių širdis! Skrydžio oro balionu virš Vilniaus arba Trakų metu brangūs seneliai išvys pačius įspūdingiausius vaizdus. Nuostabi panorama, gaivus oras ir pačios smagiausios akimirkos neleis prisiminimams užsimiršti. Tegul kalėdinės dovanos būna pilnos įspūdžių ir smagiai praleisto laiko!

 
Veiklų rūšys
Rasta: 92
Jūs peržiūrėjote 6092

Kalėdinės dovanos seneliams, močiutėms, diedukams ir bobutėms

Švenčių proga nustebinkite senjorus smagiomis kalėdinėmis dovanomis. Išradingos dovanos ne tik pradžiugins, bet ir suteiks gerų prisiminimų kupiną laiką. Trijų dienų sveikatinimo programa „Tulpės sanatorijoje“ leis atsipalaiduoti ir mėgautis maloniomis procedūromis. Čia kiekvieno lauks dvi nakvynės, pusryčiai, gardūs pietūs ir vakarienės. Taip pat apsilankymas baseino ir pirčių komplekse, aromaterapinis kūno masažas, purvo įvyniojimas ir kitos paslaugos. Viešnagės metu gerai pailsėsite ir praleisite smagiai laiką su mylimu žmogumi. Plaukimas jachta Trakuose nepaliks abejingo nei vieno! Puiki proga pasigrožėti įspūdinga Trakų pilimi, Galvės ežeru, J. Tiškevičiaus rūmais iš jachtos denio. Kartu su kapitonu skrosite vandenį ir galėsite pasimėgauti gražia panorama ir gaiviu oru. Tai puikus ramaus laisvalaikio praleidimo būdas. Mėgstantiems kapstytis po praeities įvykius ir besidomintiems istorinėmis Lietuvos apylinkėmis puikiai tiks dovanų rinkinys „Istorijos labirintuose“. Čia kiekvienas ras labiausiai sudominusią pramogą, nuo senovės Meksikos kakavos ritualo iki viduramžių pietų Norviliškių pilyje. Tai smagi patirtis kupina naujų atradimų ir įspūdžių.

Kalėdinių dovanų idėjos seneliams

Padovanokite seneliams poilsį, ypatingas viso kūno masažas medumi suteiks neužmirštamas akimirkas! Svaiginantis medaus kvapas ir kokybiškai atliktas masažas leis pasinerti į saldžią pasaką. Procedūros metu ne tik gerai pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą, o oda taps švelni ir minkšta. Taip pat atsipalaiduos ne tik visas kūnas, bet ir siela, kuri pajaus tikrą atgaivos jausmą. Gurmanai apsidžiaugs gavę lietuvišką vakarienę restorane „Bajorkiemis“. Platus maisto asortimentas, jauki atmosfera, kokybiškas aptarnavimas, viskas ir dar daugiau laukia visų. Tai puiki dovana tiems, kurie nori paragauti gardžių, lietuviškas tradicijas puoselėjančių, patiekalų. Tegul senjorai džiaugiasi smagiomis kalėdinėmis dovanomis, kupinomis pačių geriausių atsiminimų!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje