Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Pažintinis nėrimas ežere

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Pažintinis nėrimas ežere

Trakai, Molėtai, Utena, Telšiai
1 asm.

44 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
44 €

Tai pažintinis nėrimas, atversiantis Jums ežero gelmes. Prieš nėrimą bus išdėstyti nardymo pagrindai bei suteiktas trumpas instruktažas. Prižiūrimas instruktoriaus, atliksite keletą pratimų vandenyje, o tada nersite į ežero gelmes ir grožėsitės povandeninio pasaulio vaizdais bei analogų neturinčios povandeninės meno galerijos „Aqualangas“ eksponatais (Platelių ežere). Nėrimo metu instruktorius padės Jums jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys Jūsų įrangą, tad Jums nereikės daryti nieko sudėtingo, tik plaukti, žvalgytis aplinkui ir grožėtis povandeniniu pasauliu. Į nėrimo kainą įskaičiuota įrangos nuoma, todėl atskirai nieko nuomotis nereikės.


Apie dovaną

Vieta

Trakai, Molėtai, Utena, Telšiai

Apranga

Turėkite maudymosi aprangą. Nardymo įranga bus suteikta.

Trukmė

Pasiruošimas truks 20-30 min. Panirimo trukmė 30-45 min.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo birželio iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Prieš užsiėmimą dalyvis privalo užpildyti medicininę anketą. Nardyti po vandeniu draudžiama asmenims, paveiktiems alkoholio, narkotinių ir kitų psichotropinių medžiagų. Pramoga skirta vyresniems nei 10 metų asmenims. Nepilnamečiams reikalingas tėvų sutikimas.Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (5)

Dalia

Šią pramogą dovanojau kitam žmogui. Įspūdžių daug, nauja patirtis ir, kaip supratau, tai nebus pirmas ir paskutinis kartas :) Labai gera idėja, labai puiki pramoga, nepamirštama dovana! Jau galvoju ir pati išbandyti :)

Laimonas

Pažintinis nėrimas tikrai buvo įsimintinas, ir tikrai verta tai patirti, kad ir dar kartą. Instruktorių komanda buvo labai draugiška, ir dirbo profesionaliai, pasidalino patirtimi ir papasakojo tikrai įdomių nutikimų.

Vitoldas

Maloniai priėme, viską puikiai išaiškino, o labiausiai patiko gerai atliktas instruktoriaus darbas, dėl jo profesionalumo nebuvo jokių problemų ir liko tik mėgautis nardymu.

Laima

Geras matomumas, daug žuvyčių ir puikus instruktoriaus darbas.

Marius

Viskas patiko, labiausiai žuvys :)

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje