Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Bernvakario dovanos

Norite savo draugui suorganizuoti nepamirštamą bernvakarį, kad šventė taptų nepamirštama ir pilna įspūdžių? Padovanokite jam daugybę smagių akimirkų geriausių draugų kompanijoje - suorganizuokite nepamirštamą bernvakario pramogą!

Automobilių pramogos, ekstremalios, aktyvios pramogos, kurios draugo bernvakarį pavers tikra švente su vyriška atributika. Juk svarbiausia, kad šventė būtų smagi, nepamirštama ir paliktų įspūdį draugui. Bernvakario pramogas gali rinkis pagal draugo pomėgius, charakterį arba stebink jį netikėtomis pramogomis, kurių galbūt jis nesitikėjo. 

Veiklų rūšys
Rasta: 177
Jūs peržiūrėjote 60177

Kaip nustebinti draugą bernvakaryje?

Bernvakario dovanos ir atributika yra viena iš svarbiausių dalių šventėje. Nusprendėte pašėlti ir nustebinti „kaltininką“ jo paskutinę laisvės naktį? Tuomet ji turi būti pilna įspūdžių ir nuotykių, nes jis to nusipelnė.
 Kad būtų įdomiau – išbandykite jo ryžtą, drąsą ir norą puikiomis bernvakario dovanomis, kurios geriausiai atspindi vakaro „kaltininką“.

Bernvakario pramogų idėjos

Jei jis yra automobilių fanas - dovanokite jam superautomobilių pramogas pasivažnėjimą „Ferrari“, „Lamborghini“, o gal pasivažinėjimą keturračiu miško trasoje? Žinoma, gali rinktis šiek tiek smagesnį laiko praleidimą žaidžiant pabėgimo kambariuose, kaip „Keliautojo kambarys“ ar „Paslapčių kamabarys“ ir dar daugiau kitų pramogų, kurios atskleis budrumą, mąstymą ir drąsą.

 Šis vakaras bus nepamirštamas.
 Tačiau visada yra smagiau išbandyti kažką naujo. Nauji įspūdžiai – štai ko galbūt trūksta „kaltininko“ gyvenime. Kviečiame išbandyti vyrišką vakarą eksursijoje „Alaus pažinimo kelias“. Ekskursijos metu vyriška kompanija sužinos, kaip dar kitaip yra vadinamas šis gėrimas. Turėsite galimybę apsilankyti dar kituose 3-juose baruose. Paragausite septynių skirtingų rūšių alaus ir gausite dar daug kitų įvairių faktų ir įdomių istorijų. 


Dovana bernvakario proga turi stebinti ir džiuginti būsimą jaunikį, kuris tikisi įsimintinos šventės vyriškoje kompanijoje. Tik nuo Tavo parinktos dovanas priklausys visas likęs bernvakario vakaras, o juk svarbiausia, kad šventė būtų įsimintina, kurią draugas prisimins visą gyvenimą su šypsena veide.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?