skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Velykų dovanos

Velykų proga dovanokite draugams ne tik margintų kiaušinių ir šokoladinių zuikių. Velykų dovanos gali suteikti ir nuostabių laimės akimirkų! Galimybė mėgautis šokolado fondiu su šeima, džiaugtis pavasarišku poilsiu gamtos apsuptyje – tai puikios dovanos Velykoms. Dovanoti gera, tad per Velykas nustebinkite savo brangiausius žmones netikėta dovana!
Veiklų rūšys
Rasta: 282
Jūs peržiūrėjote 60282

Ar ir Jūs kasmet naršote internete, kad sužinotumėte, kada gi šiais metais Velykos? Ši nuotaikinga pavasario šventė jau visai čia pat! Šiais, 2022 metais, Velykas švęsime balandžio 17, 18 dienomis – turėsime galimybę pailsėti nuo kasdienių darbų ir bent trumpam ištrūkti iš varginančios rutinos. Šias šventiškas dienas skirkime poilsiui ir smagiam laikui su šeima bei artimaisiais. O savo brangiausius žmonės, ypač mažuosius, nustebinkime netikėtomis dovanomis, kad šių metų šventė taptų dar įsimintinesnė!

Velykų dovanos nėra įprastos ar dažnai pasitaikančios, tačiau džiuginti taip gera, todėl nepraleiskime progos suteikti teigiamų emocijų savo artimiesiems. Velykinės dovanos gali tapti puikia galimybę kartu praleisti išskirtines akimirkas – mėgautis gardžiu šokolado fondiu, grožėtis bangų mūša plaukiant jachta, susipažinti su žirgais jojimo pamokoje ar pažvelgti į Vilnių iš dangaus pakilus į Televizijos bokštą! Nudžiuginkite ir savo mažuosius dovanodami smagų laiką kartu. Velykinės dovanos vaikams gali sustiprinti tarpusavio ryšį. Padovanokite lenktynes kartodrome išbandant kartingus, kartu keliaukite į kino teatrą ir įvertinkite naujausią animacinį filmą arba pasukite galvas pabėgimo kambaryje. Įspūdžiai, kartu praleistas laikas, džiaugsmo kupinos akimirkos – tai puikios dovanos Velykoms.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje