Apsipirk už bet kokią sumą ir LAIMĖK vasaros pramogas
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Velykų dovanos

Velykų proga dovanokite draugams ne tik margintų kiaušinių ir šokoladinių zuikių. Velykų dovanos gali suteikti ir nuostabių laimės akimirkų! Galimybė mėgautis šokolado fondiu su šeima, džiaugtis pavasarišku poilsiu gamtos apsuptyje – tai puikios dovanos Velykoms. Dovanoti gera, tad per Velykas nustebinkite savo brangiausius žmones netikėta dovana!
Veiklų rūšys
Rasta: 267
Jūs peržiūrėjote 60267

Velykų dovana – ką pirkti? 5 geriausios idėjos

Velykos artėja, o jūs galvojate, ką nupirkti savo vaikui, mylimam žmogui ar tėvams? Paruošėme geriausias Velykų dovanų idėjas, kurios dovanų gavėjams suteiks daug džiaugsmo ir nepamirštamų įspūdžių.

Atpalaiduojantis masažas – Velykų dovanos idėja, kuri tiks ir jai, ir jam. Suteikite savo mylimam žmogui nepakartojamą atsipalaidavimą, kurio jis tikrai nusipelnė. Rinkitės iš daugybės masažų variantų: galvos, nugaros, veido... Galbūt dovanos gavėjas seniai trokšta atsipalaiduoti ir praleisti keletą ramybės akimirkų? Tuomet rinkitės atpalaiduojamąjį ar stres mažinantį masažą. Jeigu brangus žmogus, kuriam dovanosite dovaną neseniai pradėjo sportuoti ir norėtų atpalaiduoti raumenis – išrinkite jam vieną iš daugybės sportinių masažų. O gal puiki idėja Velykoms dovanoti masažą ar SPA akimirką dviem? Kodėl nepabuvus kartu ramybės oazėje. Leiskite pasisemti naujos energijos veikti, juk artėja pavasaris! Atpalaiduojančio stiliaus Velykinės dovanos – tai pasirinkimas, kuris leis gavėjui pailsėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

Kelionė už miesto – pasiūlymas, kuris puikiai tiks kaip Velykų dovana dviem. Čia rasite pasiūlymų, kurie leis pažinti tiek gražiausius Lietuvos kampelius, tiek užsienio. Rinkitės nakvynę Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje ar kitur! Velykinės dovanos kelionių pavidalu puikiai tiks gamtos mylėtojams ir miesto šurmulio gerbėjams. Pavasaris – pats tinkamiausias metas tyrinėti naujas vietas ir įkvėpti gaivumo po ilgų žiemos mėnesių, tad kelionės stiliaus Velykų dovana yra tikrai nuostabi idėja.

Leiskite artimam žmogui paragauti to, kas dar neragauta arba pamatyti daug kartų ragautą patiekalą visai kitomis spalvomis. Velykų proga puikiai tiks dovanų čekis romantiškai vakarienei dviem, azijietiškų patiekalų restoranas, gėrimų degustacija, desertų namai... Tai neabejotinai bus puiki galimybė ne tik skaniai pavakarieniauti, tačiau ir puiki proga susitikti su seniai matytais draugais ar nuostabi popietė su šeima, kurių taip kartais pritrūksta. Mūsų svetainėje galite rasti įvairaus stiliaus ir skonių restoranų, kuriuose galima ne tik leisti laiką romantiškai dviese, bet ir išbandyti naujas virtuves ar neseniai atsidariusias naujas vietas mieste. Argi tai ne puikus pasirinkimas Velykų proga? Degustacinės vakarienės yra naujų skonių atradimų metas. Jose galima paragauti ne tik įvairių desertų, užkandžių, patiekalų, bet ir gėrimų. Šampano degustacija puiki dovana gurmanui, kuris mėgsta atrasti naujus skonius ne tik patiekaluose. Vyno ir sūrio degustacija idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, kuriems patinka gėrimus derinti su užkandžiais, atrasti naujus skonius, suprasti kaip dera vienos rūšies vynas prie sūrio ir palyginti su kitais vynais, kurie prie tų pačių sūrių atsiskleidžia naujomis spalvomis.

Leisti laiką gryname ore po Velykų norėsis labiau ir labiau. Kodėl gi nepaskatinus rinktis aktyvias pramogas lauke? Juk pasirinkimų daugybė: jodinėjimas žirgais, sporto pramogos, nuotykių parkai! Tereikia žinoti, kokį laisvalaikį renkasi dovanos gavėjas ir įteikti dovaną. Apsilankymas nuotykių parke – puiki dovana Velykų proga, kuri paliks įspūdį tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nuotykių parkus galite rinktis įvairiuose Lietuvos kampeliuose: Anykščiuose, Vilniuje, Trakuose, Alytuje ir Palangoje! Tik nuspręskite, kokios tematikos nuotykių parkas ir apsilankykite. Jodinėjimas žirgais – nuostabi dovana Velykų proga. Įsivaizduokite, kaip smagu gėrėtis žaliuojančia gamta, tyvuliuojančiais ežerais... Nepraleiskite progos padovanoti nepamirštamus įspūdžius ir suteikite galimybę pabandyti jodinėti ne tik Lietuvos apylinkėse, bet ir Latvijoje.
Vairuoti super automobilį – greitis, adrenalinas ir nuostabūs potyriai. Automobilių vairavimas kaip dovanų idėja Velykoms – tai galimybė įgyvendinti giliausias jūsų artimųjų svajones. Ferrari, Lamborghini, Porsche? Pasirinkite vieną iš galimų variantų ir paverskite artėjančias Velykas tikrai ypatingomis. Vairuoti prabangų sportinį automobilį – tai galimybė smagiai praleisti laiką ir pasisemti nepamirštamų prisiminimų.

Šaunios dovanos Velykoms

Nežinote, kokias Velykų dovanų idėjas verta apsvarstyti? Galimybių yra daug, o kad dovana būtų šauni, ji turėtų būti pritaikyta gavėjo pomėgiams. Taip gavėjas jausis vertinamas, o jūs parodysite, kad jums rūpi šie santykiai. Kategorijos „Pamokos ir kursai“ pasiūlymai tiks kaip šauni velykinė dovana, nes leis jūsų mylimam žmogui išskleisti sparnus ir pražysti kaip pavasario gėlės. Mokymasis groti muzikos instrumentu, šokių pamokos, rankdarbių dirbtuvės – tai tik keletas variantų, kuriuos galite rinktis. Šaunios velykinės dovanos yra tokios, kurios atitinka gavėjo poreikius ir padeda siekti savo aistros! Įsivaizduokite, kad jūsų mylimasis, mėgstantis laiką leisti virtuvėje išbandydamas naujus derinius, gauna kulinarijos kursą – nuoširdžią džiaugsmo šypseną garantuojame. Jūsų dėka gavėjas praplės savo įgūdžius, o jūs turėsite galimybę paragauti to, ko išmoko. Velykos taip pat tinkamas metas išpildyti svajonę, pavyzdžiui, mamos, kuri jau seniai kalba apie mokymąsi šokti. Leisk jai pagaliau įgyvendinti savo norą ir padovanok jai kuponą, kurio dėka ji išdrįs atsistoti ant šokių aikštelės ir pajusti ritmą! Dovanos, leidžiančios įgyti naują aistrą ar puoselėti esamą hobį, yra tikrai šaunios velykinės dovanos.

Linksmos Velykų dovanos

Linksma ir smagi Velykų dovana tikrai suteiks teigiamas emocijas. Rinkitės smagią dovaną Velykoms ir praleiskite nepamirštamą laiką kartu su savo artimais žmonėmis. Apsilankykite pabėgimų kambaryje ir išbandykite vieni kitų galimybes. Pabėgimo kambarys dažnai skamba šiurpiai, tačiau pas mus galite rinktis ne tik siaubą keliančių pabėgimo kambarių patirčių, bet ir galvosūkių kambarius. Galvosūkių kambaryje su draugų kompanija ar šeima tikrai turėsite nepamirštamą laiką! Jeigu galvosūkių kambarys nepasirodė smagi pramoga, galbūt verta rinktis muzikinę dovaną? Reklamos ar animacinio filmo įgarsinimas tikrai nepaliks abejingų. Išgirdus animacinius veikėjus kalbančius pažįstamu balsu – labia smagi ir linksma patirtis, kuri suteiks didelę juoko doze!

Puikios dovanos Velykoms

Kultūrinė pramoga – tai dovana, kuri dovanos gavėjui sukels daug teigiamų emocijų. Jei dovanos gavėjas visuomet domisi naujausių filmų išleidimu ir jų premjeromis – dovanų čekis į kiną bus puiki velykinė dovana! Būtų verta pagalvoti ir apie pramogas muziejuje. Galima dovanoti nepaprastą apsilankymą muziejuje, bet skonio ekskursiją nuostabioje, istorinėje aplinkoje. Jei dovanos gavėjas domisi gyvūnais ir skirtingomis jų rūšimis – apsilankymas zoologijos sode būtų tikrai puiki velykinė dovana! Kultūrinių dovanų pasirinkimų ypatingai daug, todėl atsižvelkite į dovnos gavėjo poreikius ir nustebinkite puikia velykine dovana.

Įdomios Velykų dovanos

Unikalios vakarienės – tai puiki dovana bet kokia proga! Turbūt net neverta sakyti, kad kartais dovanos paieška reikalauja nemenkų pastangų. Su įspūdžio dovanomis daugiau jokio dovanų rinkimo streso! Gurmaniškos dovanos, į kurias įeina restorano čekiai, maisto ir gėrimų degustacijos, unikalios vakarienės, yra idealus pasirinkimas bet kokia proga. O Velykoms tai – puikus pasirinkimas!

Jei norite, kad šių metų Velykų dovanos būtų tikrai įdomios, rekomenduojame „Dine in the Dark“! Tai originalus pasiūlymas, kurio dėka dovaną gavęs asmuo ar asmenys įgis visiškai naują požiūrį į apsilankymą restorane. Ši vakarienė – tikras kulinarinis nuotykis, kuris, be skanaus maisto, garantuoja ir puikią paslapčių kupiną pramogą. Renginys vyksta visiškoje tamsoje, o padavėjai svečius aptarnauja naudodami naktinio matymo akinius. Vakarienės dalyvių užduotis – atspėti, kas yra lėkštėje, bet... šefas užduoties nepalengvins. Tai tikras jausmų žaidimas, kuriame skonių deriniai gali nustebinti net ir tuos, kurie mano gyvenime daug išbandę. Potyriai tamsoje – įdomi velykinė dovana, kurios suteiks nepamirštamų įspūdžių. Tai dovana, kuri suteiks progą romantiškai praleisti laiką tik dviese. Kur dar verta eiti? Mūsų pasiūlyme yra daug kitų unikalių kulinarinių pasiūlymų. „Magic dinner“, „Shitty dinner“ arba Lenkijoje vykstanti vakarienė po vandeniu. Yra iš ko rinktis. O jei ieškote kažko su kiek daugiau adrenalino, verta pagalvoti apie velykines dovanas iš kategorijos „Pramogos ore“. Neįsivaizduojamas aukštis, vėjas plaukuose ir vaizdai, kuriuos bus sunku pamiršti. Nesvarbu, ar pasirinksite šuolį parašiutu, skrydį parasparniu ar nuotykius apžvalginiu lėktuvu. Šios įdomios Velykų dovanos tikrai patiks visiems beprotybės mėgėjams!

 


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?