Kovo 8 dovanos

Kovo 8-oji - Tarptautinė Moters diena. Nepamirškite šią ypatingą dieną pasveikinti brangių moterų - ar tai būtų žmona, draugė, sužadėtinė, mama ar sesė. O gal tai tiesiog kolegė, gera draugė ar giminaitė? Visos moterys nusipelnė geriausio Kovo 8 dieną!

Pristatome Moters dienos dovanas - o jų asortimentas tikrai didelis! Rinkitės iš gausybės romantiškų dovanų: vakarienė tamsoje, šokolado fondiu, romantiška vakarienė, SPA procedūra, masažas. Tegul moteris pasijaučia ypatinga!

60219

Idėjos, ką padovanoti moteriai Kovo 8 dienos proga

Kartais moteriai nieko nėra svarbiau kaip atsipalaidavimas. Ji lekia turėdama krūvas darbų, pareigų, namų ruošos, reikia pasirūpinti vaikais ar visa šeima. Pabėgimas į egzotinę kelionę jai yra būtinas - tai supranta kiekvienas. O geriausia išeitis niekur toli neišvykstant - rytieiški masažai ir SPA procedūros. Masažo namuose „Azia SPA“ kiekviena moteris atras tikrą poilsį, rytietiškus kvapus ir aukšto lygio procedūrą. Masažas ar SPA procedūra – tikrai patiks kiekvienai moteriai. 

O galbūt tai poilsis jums abiems, o davana jai? Praleiskite savaitgalį kartu! Vienas svarbiausių dalykų moteriai - tai dėmesys ir laikas su brangiu žmogumi. Tad puiki dovanos idėja Kovo 8 proga. Rinkitės romantišką navynę - poilsį Lietuvos kurortuose. Vienas geriausių pasirinkimų – Birštono pasididžiavimas „Vytautas Mineral SPA“. Čia rasite kokybišką poilsį, SPA ir buvimą gamtoje. 

Miškas, takeliai gamtoje, jodinėjimas žirgais dviese Trakų rajone - tinkamas kiekvienam romantikos mėgėjui. Padovanok jai romantiška nuotykį gamtoje, kurio galbūt ji visai nesitikės. Jūs ne tik būsite supažindinti su žirgais jojimo klube "Pagauk vėją", jodinėjimo technikos subtilybėmis, bet ir būsite pilnai paruošti į nepamirštamą kelionę, kartu su mylima moterimi, miško takais. 

 O gal norite praleisti laiką romantiškai ir išbandyti netradicinę vakarienę? Jei mėgstate išbandyti įvairius naujus restoranus ir pasimėgauti gurmaniškais potyriais, tačiau nebežinote kuo nustebinti? Ar jau bandėte vakarieniauti tamsoje? Vakarienės "Dine in the Dark" metu ne tik iš naujo pažinsime skonius, bet ir mesite rimtą iššūkį savo receptoriams. 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje