Vasara – laikas mėgautis pramogomis

Žaliuojančios pievos, žmonių minios pliažuose, terasos, „grill“ vakarėliai, saulės spinduliai ir gausybė pramogų po atviru dangumi… Tai ne kas kita, o mėgstamiausias metų laikas – vasara! Visus metus laukiame vos 3 mėnesius trunkančio poilsio po karštais saulės spinduliais. Kaip praleisti vasarą turiningai ir pasimėgauti kiekviena akimirka?

ka-veikti-vasara

Atostogų metas

Turbūt daugelis sutiksite, kad vasara – atostogų metas, tad nieko nelaukdami planuokite šaunų laiką kartu su šeima, brangiu žmogumi ar draugų kompanija. Nors daugumą vilioja užsienio šalių kurortai, tačiau vasara – metų laikas, kuomet Lietuvos gamta pražysta pačiomis gražiausiomis spalvomis.

Nuostabios upės, vaizdingi ežerai, užburiantys kraštovaizdžiai ir mielas širdžiai Lietuvos pajūris kuris puikiai tiks tiems, kurie pasiilgo smėlio, gaivių pušų, bet nori aktyviai poilsiauti. Čia ne tik atsikvėpsite ir puikiai praleisite laiką su šeima paplūdimyje, galėsite pramogauti plaukiodami baidarėmis, irklentėmis, skraidydami parasparniais ar jodinėdami žirgais. Taip pat galėsite pasimėgauti romantišku saulėlydžiu kopose ar jaukiai pasivaikščioti parkuose bei pažintiniuose takuose.

Jei norite pasilepinti atokvėpiu gamtos prieglobstyje – keliaukite į autentiškus ir atgimstančius Lietuvos dvarus. Pasimėgausite istorija apipintu poilsiu, o visos viešnagės metu būsite apsupti nuostabios gamtos. Dvaro teritorijoje galėsite išmėginti bajoriškas pramogas, o už dvaro ribų pažinti apylinkių lankytinas vietas.

Tiems, kurie nori sveikatinimosi atostogų – puikiai tiks Birštono ar Druskininkų kurortai. Tiek Birštone, tiek Druskininkuose – pilna veiklos, lankytinų vietų, nuostabios gamtos, tačiau kartu šie kurortai pasižymi ramybe, o viešbučiuose siūlomas procedūrų pasirinkimas tiks kiekvienam. Po atostogų Birštone arba Druskininkuose grįšite pailsėję ir pilni jėgų.

poilsis-pajuryje

Pramogos laisvadieniais

Kai už lango šviečia saulė – sėdėti namuose tiesiog negalima. Jei atostogoms laiko trūksta – išnaudokite savaitgalius ir per juos ne tik atsipūskite nuo darbų, bet ir patirkite naujų potyrių.

Pamatykite Lietuvos grožį iš aukščiau – skriskite parasparniu, lėktuvu ar sklandytuvu. Lėkite miesto gatvėmis su galingais superautomobiliais ir mėgaukitės spaulės spinduliais iš prabangaus automobilio sėdynės. Jei mėgstate vandens pramogas – būtinai išmėginkite „FlyRide“ skraidantį motociklą ar aktyviai praleiskite dieną vandenlenčių parke.

Taip pat laisvadienį galite skirti pažinimui – išsinuomokite motorolerį, jodinėkite žirgais miško keliukais ar marių pakrante, pamatykite miestą iš kitos pusės – pasiplaukiokite jachta. Tiems, kuriems pabodo rutina ir norisi ekstremalių iššūkių – šokite su virve nuo tilto ar parašiutu iš rekordinio aukščio. Dar ilgai apie save pamiršti neleis laisvo kritimo jausmas.

jodinejimas-zirgais

Po darbų

Vasara, metas, kai laikas bėga šiek tiek kitaip. Dienos ilgos, o vakarai šilti. Išnaudokite laiką po darbų ir nuveikite ką nors prasmingo ir, svarbiausia, įsimintino. Vakaras – puikus laikas skristi oro balionu ir pasimėgauti bene įsimintiniausia pramoga gyvenime. Neįpareigojančiam laisvalaikiui – lėkite į kartodromą, visus dienos rūpesčius paliksite užmarštyje ir smagiai palenktyniausite kartu su draugais ar šeima. Taip pat puikiai prasiblaškyti galite važinėdami su „Segway“. Greitai, patogiai ir įdomiai lėksite senamiesčio gatvelėmis ir pamatysite miestą kitu kampu.

skrydis-oro-balionu

Pasimėgaukite vasara, šiltu oru, ilgais vakarais ir draugų kompanija pramogaujant ir pildant patirtų įspūdžių sąrašą!

Comments

comments