Poilsis, SPA Birštone

Pabėkite į nuostabios gamtos ir poilsio oazę Birštoną. Šalia Nemuno upės vingių įsikūrę kokybę, prabanga ir rūpesčiu garsėjantys viešbučiai, kurie Jums ir Jūsų artimiesiems padovanos nuostabų poilsį ir atpalaiduojančius SPA malonumus. Savaitgalis Birštone – tai tobulas laikas ir jėgų šaltinis!

Nori atgauti jėgas po sunkių darbų, planuoji kur praleisti savo atostogas? Mes siūlome Jums kurortinį miestą – Birštoną. Tai ne tik labai švarus, tvarkingas ir atnaujintas miestas, bet ir turi puikių viešbučių, kuriuose galėsi mėgautis skaniais patiekalais, SPA procedūromis, masažais, baseinais ir pirtimis ir nuostabiais vaizdais pro viešbučio langą. Poilsis Birštone tiks tiems, kas nori ramybės ir poilsio. Pasirinkę poilsį Birštone galėsite išmėginti sveikatingumo programas, kurių dėka būsite pailsėję ir kupini naujų idėjų. 

Veiklų rūšys
Rasta: 27

Birštonas - poilsio kurortas

Birštonas nuo seno garsėja kaip kurortinis miestas, į kurį žmonės vyksta poilsio ir sveikatinimo procedūrų. Birštonas yra išskirtinis tuo, kad jis yra gyvas, žalias miestas, turintis gydomųjų mineralinių šaltinių, poilsiautojai gali džiaugtis miškais bei mėgautis Nemuno vingiais. SPA Birštone yra daug įvairių poilsio ir sveikatingumo paslaugų – SPA, pirtys, sukūrinės vonios, perlinės vonios, masažai, purvo gydyklos, mineralinės vonios ir dar daugiau kitų paslaugų laukia Jūsų poilsio metu Birštone.

Poilsio procėdūros Birštone

Trijų dienų sveikatinimo programa dviems „Tulpės sanatorijoje“ puikiai tiks visiems, norintiems pasimėgauti išskirtiniu poilsiu su mylimu žmogumi visiškoje ramybėje. Dvi nakvynės, pusryčiai, pietūs, vakarienės. Įvairūs SPA malonumai, kurie atpalaiduos Jus ir leis pamiršti visus rūpesčius. O svarbiausia, kad šis viešbutis yra visai šalia Nemuno, todėl romantiškus vakarus galėsite leisti Nemuno pakrantėje, stebint saulėlydį su mylimu žmogumi šalia.

Turime ne ką mažiau geresnį pasiūlymą neseniai įsikūrusiame ir jau daug žmonių pamėgtame viešbutyje „Vytautas Mineral SPA“. Tai vieta, kur kiekvienas ras ramybę, poilsį, kokybę ir malonias akimirkas viename jaukiausių Lietuvos kurortų.

Be šių dviejų nuostabių pasiūlymų turime ir daugiau poilsiui skirtų sanatorijų ir viešbučių: savaitgalis „Eglės sanatorijoje“ dviem Birštone bei savaitgalis Birštone „Royal SPA Residence“ bus lygiai tokie pat įspūdingi ir nepamirštami. O jeigu negali apsispręsti, į kurį norėtum nuvykti arba kokį kuponą dovanoti, tuomet siūlome įsigyti dovanų rinkinį “Karališkas poilsis”, kuriame taip pat rasi visus mūsų pasiūlymus.

Atsipalaiduokite, pailsėkite ir būkite kupini energijos.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje