skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos mokytojams

Artėjant naujų mokslo metų pradžiai – artėja puiki proga padėkoti pedagogams už reikšmingą ir svarbų jų darbą. Nepamirškite, jog artėjant tarptautinei Mokytojo dienai sveikiname šalies mokytojus. Įprasta, jog šia proga teikiamos gėlės – populiariausia dovana visame pasaulyje, bet metas pabūti originalesniais ir dovanoti įspūdžius! 

Norint nustebinti, pagerbti mokytojo profesijos atstovus, verta paieškoti originalesnės ir nebūtinai brangesnės dovanų idėjos. Šiai progai parinkome įvairių pasiūlymų, nuo dovanų gurmanams iki šokio pamokų, ar kultūrinių renginių, bei spektaklių! Tinkamiausią dovanų kuponą mokytojui tikrai išrinksite!

Veiklų rūšys
Rasta: 270
Jūs peržiūrėjote 60270

Spalio 5-oji – tarptautinė Mokytojų diena, tad kviečiame išrinkti dovaną Mokytojams. Tai proga, skirta atsidėkoti savo Mokytojams už jų pastangas ir kelius, nutiestus į žinių pasaulį. O galbūt ieškote originalios dovanos Rugsėjo pirmosios dienos proga? Dovanokite naujas patirtis ir nepamirštamus įspūdžius!

Kiekvieną kartą renkant dovaną, reikia galvoti apie žmogų, kuriam ji bus įteikiama. Jei dovana atspindi tai, kas svarbu mokytojui, tuo didesnį įspūdį ji paliks ir kels tik geriausius prisiminimus. Dovana neturi būti brangi, kad būtų įspūdinga. Pavyzdžiui, net ir mėgstamų desertų, sūrių ir vynų degustacija gali palikti neišdildoma įspūdį. Jei mokytojas mėgsta kultūrines dovanas – siūlome apsilankymą mėgstamame teatre. Mokytojams, kuriems ieškote rimtesnės dovanos ir norite dovanoti naujų pojūčių – dovanokite skrydį oro balionu ar lėktuvu virš Trakų bei grožėtis nuostabia gamta iš aukštai!

Kad dovanų čekis mokytojui būtų apgalvota dovana, parinkite jį pagal darbo specifiką ir pomėgius, o jei mokytojas turi didelį darbo krūvį – galbūt verta pagalvoti apie poilsio ir sveikatos dovanas, tokias kaip SPA, masažai ar sveikatingumo programos. Jogos užsiėmimų dovanų kuponas – puiki priemonė mokytojui atsipalaiduoti ir pasitobulinti. Mokytojams dievinantiems istoriją ir malonius įspūdžius – dovanojanti rinkinį „Istorijos labirintuose“. Jame rasite ne tik ypatingų gurmaniškų dovanų, bet ir poilsinių dovanų dvaruose. Skamba įspūdingai, tiesa? 

Na, o jei vis dar nežinote, ką išrinkti mokytojui – siūlome dovanų rinkinius „Jai“, „Jam“, ar „Skonių kelionės“, iš kurių moktyojas pats galės pats pasirinkti norimą dovaną. Kas gali būti paprasčiau?


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?