Kalėdinis galvos skausmas – ką dovanoti?!

Viena gražiausių metų švenčių – Kalėdos jau visai šalia. Pradedame galvoti apie šventinį kūčių stalą, Kalėdinį susitikimą su artimaisiais… Dažnai galvodami ką padovanoti Kalėdų proga susiduriame su problema: visi visko turi, nenoriu dovanoti daikto, kuris dulkės kambaryje, o menkniekių dovanoti tiesiog neverta. „Laisvalaikio Dovanos“ paruošė aiškų ir greitą išsigelbėjimo sąrašą tiems, kurie yra visiškai pasimetę ir ieško idėjų, kaip nustebinti savo artimuosius Kalėdų proga.

kaledu-dovana

Ką padovanoti moterims, merginoms, mamoms ar dukroms?

 

Moterys – visada skubančios, bet viską ir dar daugiau padarančios laiku. Ne tik įtemptas ritmas, bet ir negailestingas žiemos oras nualina ne tik kūną, bet ir išvargina mintis. Dėl to, Kalėdų proga palepinkite moteris masažu ar SPA procedūra. Jei Jūsų draugė ar žmona labiau mėgsta aktyvų laisvalaikį, pradžiuginkite ją nuotaikingu jodinėjimu žirgais ar smagia slidinėjimo pamoka „Slidinėjimo Akademijoje“. Mamoms ir toms, kurios dievina profesionalią vaidybą padovanokite bilietą į kino teatrą ar spektaklį. Tikrai patiks, o ir nesuklysite, nes perkant kuponą „Laisvalaikio Dovanos“ parduotuvėje spektaklio datą išsirinks pats dovanos gavėjas.

dovanos-moterims

Ką padovanoti vyrams, vaikinams, tėčiams ar broliams?

 

Jie visuomet ieško nuotykių, smagių ir įsimintinų pramogų. Vyriškumo simboliu galime pavadinti superautomobilius. Padovanokite ypatingą pasivažinėjimą sportiniais „Ferrari“ ar „Lamborghini“ automobiliais. Varžytis norintiems – pasivažinėjimą kartingais, keturračiais ar visureigiais bekelėje. Mėgstantiems ekstremalias pramogas – šuoliai parašiutu ar su virve nuo tilto. Ieškantiems įdomių potyrių – simuliatoriai ar virtualios realybės žaidimai. Tėčiams patiks įvairios tauriųjų gėrimų degustacijos ar šaudymas legendiniais ginklais šaudykloje.

dovanos-vyrams

Ką padovanoti vaikams?

 

Tie, kurių kambariuose jau nebetelpa įvairiausi konstruktoriai ir lėlės, o kompiuteriuose visi žaidimai jau išmėginti nuo Kalėdų senelio turi gauti smagią ir įsimintiną pramogą. Kartu su mažaisiais keliaukite į vandens parką, aplankykite zoologijos sodą ar pajodinkite mažąjį ant mielojo poniuko. Vyresnieji bus labai laimingi dovanų gavę pabėgimo kambario žaidimą, kuriame galės labai smagiai praleisti laiką draugų kompanijoje.

dovanos-vaikams

Ką dovanoti porai?

 

Tėvams? Draugams? Tiems geriesiems dėdei su teta, kurie nuo vaikystės lepina puikiausiomis dovanomis ir begaliniu rūpesčiu? Taip, būtent jiems puikiai tiks dovanos, kurios leis prasmingai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Palepinkite juos išskirtiniu poilsiu Lietuvos kurortuose su SPA procedūromis. Gaivinantis pajūris, sveikatinimosi atostogos Birštone ar Druskininkuose arba karališkas poilsis Lietuvos dvaruose ir pilyse… Taip pat puikiai tiks ir romantiška vakarienė ištaigingame restorane, o ypatingus įspūdžius paliks didinga vakarienė viduramžių pilyje.

dovanos-poroms

Geriausi įspūdžiai, malonūs prisiminimai ir laikas praleistas drauge – geriausia dovana Kalėdų proga. Palepinti savo artimuosius lengva, juk dovaną įsigysite vos per kelias minutes internetinėje įspūdžių parduotuvėje „Laisvalaikio Dovanos“!

 

 

Comments

comments