Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Black Friday

Black Friday 2021 - išskirtiniai pasiūlymai ir geriausios nuolaidos jūsų mėgstamiausioms pramogoms! Čia dovaną rasite tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, tiek ramaus poilsio pasiilgusiems ar gurmanams. Nustebinkite savo mylimus žmones išskirtinėmis dovanomis dar geresnėmis kainomis! Nepamirškite ir savęs - pasilepinkite atpalaiduojančiu masažu, magiška vakariene, o gal ir  adrenalino dozę garantuojančiu pasivažinėjimu kartingais. Ypatingi įspūdžiai dar geresnėmis kainomis! 

Veiklų rūšys
Rasta: 257
Jūs peržiūrėjote 60257

Black friday 2021 – tai geriausias metas nustebinti save ar artimą žmogų išsvajota dovana! Black friday nuolaidos neleis atsispirti naujoms patirtims, nes šiuo metu jas įsigyti galite už puikią kainą. Tad nedvejok ir palepink save, bei savo artimuosius, nepamirštamomis pramogomis ir patyrimais, šio black friday metu!

Vis svajojote apie poilsį Birštone ar pasivažinėjimą Lamborghini arba Ferrari? Black friday puikus metas įgyvendinti svajones! Išpildykite savo norus ir leiskite sau patirti akimirkas, kurias tik įsivaizduodavote. Prisiminkite savo troškimus ir paverskite juos realybe. Dabar puikus metas pasinaudoti viliojančiomis black friday nuolaidomis! SPA poilsis, ekstremalūs pasivažinėjimai, gurmaniškos vakarienės, šaudymas iš kovinių ginklų – black friday išpardavimas leidžia mėgautis įvairiausiomis pramogomis už puikią kainą. Leiskite sau atitrūkti nuo kasdienių darbų rutinos ir pasiruoškite kvapą gniaužiančių potyrių paieškai. Rasite trokštamą pramogą ir ją lengvai išbandysite. O išskirtiniai black friday pasiūlymai žavės dar geresnėmis sąlygomis, kurios tik ir ragins pasimėgauti naujomis patirtimis. Taip pat nepamirškite savo artimųjų, dovanomis galite nustebinti ir juos. Pagalvokite, ką mėgsta jums svarbiausi žmonės? Gal pažįstate greičio fanų ar tikrų ekstremalų? O gal jūsų tėvams seniai reikia atsipalaiduoti ir pailsėti? Palepinkite savo artimuosius vairavimo ar aktyvaus laisvalaikio pramogomis, suteikite galimybę atgauti jėgas ir atsipalaiduoti viename iš Lietuvos kurortų. Padovanokite progą ragauti išskirtinių pasaulio virtuvių patiekalus arba mėgautis vėjo glostoma oda plaukiant jachta Kuršių mariomis ar Baltijos jūra. Leiskite ir savo artimiesiems patirti įspūdžių ir malonių potyrių kupinas akimirkas. Parodykite jiems dėmesį ir rūpestį suteikdami progą susikurti naujus, šypseną keliančius, prisiminimus, kurie artimųjų atmintyje išliks ilgą laiką. Black friday nuolaidos suteikia galimybę išbandyti naujas patirtis ir kurti prisiminimus pramogaujant. Rinkitės iš daugiau kaip 1300 pasiūlymų ir pasiruoškite patirti nepamirštamas akimirkas! Black friday 2021 – tai geriausias metas pasirūpinti dovanomis sau ir artimiesiems.

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?