Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda užtikrinti dovanų paieškos kokybę. Daugiau apie slapukus
Tel. (8 5) 203 4400 (I–VII 9–21 val.)

Aukštuminis skrydis parasparniu

(0)
Vieta
Vilnius
Dalyviai
1
Sezonas
Šiltuoju metų laiku
Galioja
12 mėn.

Galite rinktis kitus variantus

80 €

Į krepšelį

Išskirtinių pojūčių fanatikams siūlome išbandyti aukštuminį skrydį bemotoriu parasparniu - apie šį skrydį netgi yra sakoma "paliečiami debesys". Pakilsite į 1 km. aukštį ir su vėjeliu skrosite debesimis: skrydis išliks atminty visam gyvenimui. Ekstremalius pojūčius garantuos akrobatinė programa skrydžio pabaigoje.

Vieta

Vilnius

Apranga

Dėvėkite ilgas ir lengvas kelnes, marškinėlius ilgomis rankovėmis arba striukę.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta. Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Skrydžio metu bus 5-10oC.

Atsisiųsti el. paštu eDovanos pavyzdį

 

Paslaugos organizatorius

Parasparnių mokykla „Arcus“

Daugiau šio organizatoriaus pasiūlymų
Dovanų eksperto įspūdžiai
Dovanų ekspertas
Greta
Įvertinimas
Skrydis parasparniu buvo tobulas: beprotiškai gražios apylinkės, profesionalus ir draugiškas personalas, kuris iškart priverčia pasijausti jų drąsios komandos nariu, bei, žinoma, pats skrydis - vau! Labiau paukščiu pasijusti turbūt ir neįmanoma. Itin keista, bet baisu beveik nebuvo. Taip, pakilimas, kol pripranti prie skrydžio ir prasparnio judesių, ir akrobatinė skrydžio dalis privertė šiek tiek įsitempti, tačiau kažkokiu būdu, net ir esant aukštai ore, jautiesi saugus. Vėjas laiko stipriai, o instruktorius, rodos, ore jaučiasi geriau nei ant žemės.

Kodėl verta išbandyti šitą pramogą?

  • Supranti, kodėl visi "supermenai" moka skraidyti. Tikrai įtiki, jog gali VISKĄ. Milžiniškas emocinis pakylėjimas!
  • Nepamirštami vaizdai iš paukščio skrydžio. Jei manote, kad nesiskirs nuo nuotraukų "Neregėtoje Lietuvoje", tai labai klystate. Bus daug daug įspūdingiau.
  • Akrobatinė skrydžio pabaiga yra duoklė adrenalino mėgėjams - maža nepasirodys. Jei nuspręstumėte, jog tai ne Jums, įspėkite instruktorių. Tuomet jis tikrai Jūsų nekankins ir akrobatiniu skrydžiu negąsdins.
Dovanų eksperto nuotraukos

Klientų atsiliepimai (3)

1

Andrius

Dėl orų sąlygų nepavyko pakilti į aukštuminį skrydį, tačiau organizatoriai padarė ne ką prastesnį paskraidymą. Rekomenduoju.

Lina

Džiaugiuosi nepakartojamu jausmu ir dideliais įspūdžiais, kurie užliejo pakilus su parasparniu daugiau nei į vieno kilometro aukštį. Buvo šaunu, mielai tai pakartočiau dar ir dar karta. Tikrai visiems rekomenduoju tai išbandyti, nes tai super pramoga!

Žydrūnas

Išbandžiau aukštuminį skrydį parasparniu. Kažkas nerealaus – kol kyli ima baimė, kai sklandai ir renki aukštį pasidaro įdomu, bet norisi ant žemės,  kai nusileidi ant žemės, vėl nori kilti. Šauni pramoga, ačiū.

Parašykite atsiliepimą
Pramogos įvertinimas
Komentavimo taisyklės

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas: