2018 – draugų metai

Sulaukus vidurnakčio, kuomet pradeda tiksėti pirmosios naujųjų metų minutės žiūrime kiekvieną kartą vis iš naujo stebinančius fejerverkus ir gardžiuojamės šventiniu gėrimu. Nauji metai dažniausiai asocijuojasi su nauja pradžia, naujais iššūkiais ir tikslais. 2018 metai – geltonojo šuns metai. Šuo – ištikimybės, draugystės ir pasitikėjimo simbolis, kuris lydės visus metus.

suns-metai

Geltonojo žemės šuns metai

Pagal tolimųjų rytų tradicijas, kiekvieni metai yra priskiriami gyvūnui – totemui, kuris lyg metų simbolis skleidžia teigiamą energetiką ir saugo. Šuo – ne tik draugiškumo bei pasitikėjimo simbolis, taip pat tai yra bendruomenės ir šeimos simbolis, tad 2018 metais žvaigždės ragina atsigręžti į šeimos vertybes ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Šuns metai įkvėps Jus neskubėti ir tvirtai bei atsakingai siekti užsibrėžtų tikslų. Žvaigždės bus palankios ir tiems, kurie užsibrėš aiškių tikslų karjeros srityje ir turės tvirtų profesinių ambicijų. 2018 žemės šuns metus tvirtai galime vadinti šeimos metais. Šunys retai klaidžioja vieni, jie sutverti gyventi būriuose ir turėti tvirtus santykius. Todėl šuns metai puikiai tiks kurti šeimą ir didelė tikimybė, jog užmegzta draugystė šuns metais bus ilga ir tvari.

Šuns metų spalvos, kurios neš sėkmę ir laimę – geltonos spalvos tonai ir žemiškos spalvos.

pora2018

Šuns metais gimę žmonės – tikri kovotojai

Po šuns ženklu gimę žmonės pasižymi draugiškumu ir meilumu. Dažnai šie žmonės skundžiasi ir yra linkę į pesimizmą, tačiau nevertėtų to daryti, nes šuns metais gimusiems žmonėms anksčiau ar vėliau dažniausiai pasiseka viskas, ko jie ėmėsi daryti.

Šuns metais gimę žmonės yra tikri kovotojai už teisingumą ir negali apkęsti, jei mato nelygybę ar neteisybę. Taip pat šie žmonės tikra kompanijos dvasia.

draugai2018

Dovanos – puikiai tinkančios šuns metais gimusiems

Šuns metais gimę žmonės yra kūrybiški, mėgstantys romantiką, o džiaugtis laisvalaikiu labiau nori kartu su šeima ar mylimu žmogumi. Tad renkant dovaną šuns metais gimusiam žmogui rinkite dovaną skirtą dviem asmenims ar visai šeimai.

Šuns metais gimusiam žmogui dovanokite romantišką vakarienę restorane, nepamirštamus įspūdžius vakarienėje visiškoje tamsoje „Dine in the Dark“, poilsį Lietuvos pajūryje, Druskininkuose, Birštone ar iškilmingame dvare. Taip pat puikiai tiks jodinėjimas žirgais, plaukiojimas jachta, o ypatingai nustebinsite padovanoję nepamirštamą skrydį oro balionu.

pramogos2018

Smagių, įsimintinų ir draugyste perpildytų 2018 – geltonojo žemės šuns metų!

Comments

comments