Krikštynų dovanos

Keliaujate į krikštynas? Rinkitės krikštynų dovanas, kurios nebus nuobodžios - mažiesiems dovanokite pirmąsias pramogas! 

Krikštynos – įsimintina ir pilna džiugių akimirkų kupina šventė. Pasveikinkite šios nuostabios šventės proga ne tik mažąjį šventės kaltininką, bet ir visą šeimą! Rinkitės iš gausybės pasiūlymų - dovanos šeimai, aktyvus laisvalaikis, vandens pramogos ir daugybė kitų. 


Krikšynų dovanos mylintiems gyvūnus

Norint atsipūsti nuo šventinės sumaišties pasiūlysime apsilankyti Zooparke. Tai išties ne eilinė patirtis, nes gyvūnus galėsite stebėti iš labai arti, o tai Jums suteiks puikių emocijų ir leis atsipalaiduoti ir pamiršti susikaupusį nuovargį! Net 2500 kv. m. erdvė ir 50 skirtingų gyvūnų rūšių! Taip pat gyvūnų mylėtojams pasiūlysime apsilankyma šalia Trakų įsikūrusiame Alpakų ūkyje!

Pramogos vandenyje

Garantuojame, kad „Palangos vasaros parke“ praleisite savo dieną aktyviai, linksmai, na o svarbiausia – nepamirštamai! Šiame parke veikia ne tik vandens pramogų zona, bet ir batutų parkas, kliūčių ruožas, golfo aikštelė.

Skrydžių dovanos - puiki idėja krikštynos

Ar norėtumėte pakilti virš debesų ir pamatyti Lietuvos sostinę iš viršaus? Skrydis oro balionu išpildys šį Jūsų norą! Apie ką svajoji labiau: pamatyti miestą leidžiantis saulei, ar stebėti kaip ryte bunda judrus miestas? Rytinis skrydis ypatingas tuo, kad skrenda išskirtiniu metu – ankstyvą rytą, kai gamta būna apgaubta tylos, o miestas dar tik pradeda busti. Tokiu metu pasaulis atrodo kaip niekada harmoningas – po kojomis atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, išraiškingi miestų žemėlapiai ir beribis rytinės saulės apšviestas horizontas. Skamba įspūdingai, tiesa?

Atsipalaiduoti po visų krikštynų organizavimo rūpesčių su visa šeima galėsite stebėdami „Raganiukės“ teatro pasirodymus arba linksmomis emocijomis alsuojančiame „Zoopark“, kuriame gyvūnus stebėti galėsite iš labai arti! Na, o jei ieškote įsimintinos dovanos mažajam herojui, bet dvejojate dėl „tos“ ypatingos dovanos galime patarti rinktis rinkinį, kuriame gausu įvairių dovanų, todėl įsimintiną istoriją išsirinks net ir išrankiausias!

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje