Dovanos Tėvo dienos proga

Pirmas birželio sekmadienis – Tėčio diena! Nepamirškite šios gražios šventės ir parodykite ypatingą dėmesį mylimiems Tėveliams! Nustebinkime savo pačius artimiausius ir brangiausius žmones - tėvelius! Galite išsirinkti iš įvairiausių siūlomų pramogų bei rinkinių.

Galbūt jūsų tėtis mėgsta degustuoti įvairius patiekalus? Išsirinkti bus paprasta ir lengva rinkinyje Gurmanams. Čia rasite daugiau nei 40 kruopščiai atrinktų restoranų pasiūlymų. Tėčiams ekstremalams pasiūlysime skrieti ferrari ar lamborghini miesto gatvėse ar Nemuno žiedo trasoje ir numalšinti didelio greičio troškulį. Garantuojame, kad jūsų tėčiams mūsų pramogos liks atmintyje ilgai ir paliks nepakartojamą įspūdį! Pradžiuginkite savo mylimą Tėtį!

Veiklų rūšys
Rasta: 227
Jūs peržiūrėjote 60227

Dovanų idėjos tėvams

Nepamirškime vienos iš gražiausių šventės metuose – Tėvo dienos! Juk taip paprasta nustebinti savo mylimiausius žmones įsimintiniausiomis pramogomis. Neabejoju, kad tėčiai liks nustebinti dovanų rinkiniais, kuriuose jie galės išsirinkti pačias mylimiausias ir mėgstamiausias pramogas. Rinkinyje Jam rasite daugiau nei 40 vyrams aktualių pasiūlymų nuo patiekalų degustavimo iki aktyvių ir ekstremalių pramogų danguje ar vandenyje. Vienas iš jų gali būti šuolis sparno tipo parašiutu iš 1 km aukščio ar skrydis parasparniu po gražiausias Alytaus miesto padanges. Mėgstantiems vandenį mes siūlome apžvalginę kelionę laivu Trakuose arba plaukimą jachta Kauno mariomis, o kartu galėsite vykti ir jūs su visa šeima, nes pramoga skirta net iki 7 asmenų. Adrenalino dozė garantuota pasirinkus plaukiojimą sportiniu motociklu Kawasaki, kur lėksite net 80km/h greičiu vandens platybėse. O galbūt jūsų tėtis domisi praeitimi ir kultūrinio Lietuvos paveldu praeitį? Siūlome papietauti viduramžiškai Norviliškių pilyje. Galėsite paragauti ne tik išskirtinių patiekalų, bet ir susipažinti su valgymo tradicijomis bei žaidimais. Nepaprastą degustaciją siūlome ir tamsoje, kurioje tėveliai galės išbandyti 4 rūšių vyną ir sūrį ir atrasti naują skonį. Trokštantiems atsipalaiduoti ir pasimėgauti spa procedūromis siūlome nakvynę nuostabiame kurorte Birštone Vytautas Mineral Spa, kur jūsų tėvų lauks nuostabi išpuoselėta aplinka bei neribotas vandens ir pirčių kompleksas. Kad nepritrūktų nuostabaus laiko Birštone mes siūlome ir pasiplaukiojimą laivu, nes tėvai net valandą laiko galės mėgautis vandens čiurlenimu ir grožėtis kerinčia gamta. Mylėkime tėčius ir dovanokime jiems nuostabias akimirkas!


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje