Pasirūpink vasaros pramogomis! Nuolaidos iki -42 %.
skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Dovanos Tėvo dienos proga

Pirmas birželio sekmadienis – Tėčio diena! Nepamirškite šios gražios šventės ir parodykite ypatingą dėmesį mylimiems Tėveliams! Nustebinkime savo pačius artimiausius ir brangiausius žmones - tėvelius! Galite išsirinkti iš įvairiausių siūlomų pramogų bei rinkinių.

Galbūt jūsų tėtis mėgsta degustuoti įvairius patiekalus? Išsirinkti bus paprasta ir lengva rinkinyje Gurmanams. Čia rasite daugiau nei 40 kruopščiai atrinktų restoranų pasiūlymų. Tėčiams ekstremalams pasiūlysime skrieti ferrari ar lamborghini miesto gatvėse ar Nemuno žiedo trasoje ir numalšinti didelio greičio troškulį. Garantuojame, kad jūsų tėčiams mūsų pramogos liks atmintyje ilgai ir paliks nepakartojamą įspūdį! Pradžiuginkite savo mylimą Tėtį!

Veiklų rūšys
Rasta: 287
Jūs peržiūrėjote 60287

Ką dovanoti Tėvo dienos proga?

Nepamirškime vienos iš gražiausių šventės metuose – Tėvo dienos! Juk taip paprasta nustebinti savo mylimiausius žmones įsimintiniausiomis pramogomis. Neabejoju, kad tėčiai liks nustebinti dovanų rinkiniais, kuriuose jie galės išsirinkti pačias mylimiausias ir mėgstamiausias pramogas. Rinkinyje Jam rasite daugiau nei 40 vyrams aktualių pasiūlymų nuo patiekalų degustavimo iki aktyvių ir ekstremalių pramogų danguje ar vandenyje. Vienas iš jų gali būti šuolis sparno tipo parašiutu iš 1 km aukščio ar skrydis parasparniu po gražiausias Alytaus miesto padanges. Mėgstantiems vandenį mes siūlome apžvalginę kelionę laivu Trakuose arba plaukimą jachta Kauno mariomis, o kartu galėsite vykti ir jūs su visa šeima, nes pramoga skirta net iki 7 asmenų. Mylėkime tėčius ir dovanokime jiems nuostabias akimirkas!
Suprantame, kad išrinkti gerą ir nepamirštamą dovaną Tėvo dienos proga yra nelengvas iššūkis. Ankstesni metai galbūt išsėmė dovanų idėjų sąrašą, tad ateiname į pagalbą ir siūlome rinktis kuponą, kuris pripildys širdį įvairiausiais jausmais. Jei tai susiję su konkrečiais pomėgiais, aistromis ir svajonėmis, tai puikiai tiks tiek kaip maža dovana tėčiui Tėvo dienos proga, tiek kaip pagrindinė dovana. Rinkitės pasivažinėjimą vienu iš sportinių automobilių, romantišką vakarienę dviese ar ekstremalų potyrį ore, o patirti įspūdžiai tikrai suteiks nepamirštamų įspūdžių, nepakartojamų prisiminimų ir potyrio, kurį verta pakartoti. Unikali dovana tėčiui – po ranka!

Tėvo dienos dovanų idėjos

Vakaras šaudykloje bus puiki proga nuimti stresą ir aktyviai atsipalaiduoti. Be to, sužinosite apie skirtingus ginklų tipus ir kiekvieną iš jų išbandysite patys. Sportinis ginklas, pistoletas, populiarusis AK-47, lygiavamzdis ginklas, plačiau žinomas kaip „šautuvas“... – pasirinkimas tikrai didelis. Nepriklausomai nuo to, ar jau esate susipažinę su ginklais, ar tiesiog norite pabandyti, šaudykloje jūsų laukia daug linksmybių. Patyręs instruktorius, kurio dėka kartu patirsite nuostabų nuotykį, padės tobulinti įgūdžius ar supažindins su ginklais nuo nulio. Šaudymą lydinčios emocijos neapsakomos žodžiais, todėl būtinai turite tai išbandyti patys. O jei nesate tikri, ar tai gera idėja dovanai jam, gal jums patiks bendro, romantiško skrydžio lėktuvu variantas? Jo dėka pažinsite pasaulį iš visiškai kitokios perspektyvos, „paliesite debesis“ ir nustebsite, koks malonumas gali būti grožėtis net gerai pažįstama aplinka iš paukščio skrydžio. Tai tikra kelionė į nežinią, kuri gali džiuginti ir nustebinti, o svarbiausia – išlikti atmintyje ilgus metus. Taigi dalyvaukite tikruose nuotykiuose iš oro ir pamatysite, kiek mažai kartais reikia, kad mylimasis nudžiugtų. 

Originalios dovanos tėčiui

Kiekvienais metais renkantis dovaną tėčiui, kyla tas pats klausimas – ką pasirinkti? Kas galėtų būti ta originali dovana? Mes vėl susiduriame su ta pačia dilema ir norime, kad mūsų dovana, skirta jam šia ypatinga proga, jį nustebintų. Tačiau kiekvienais metais sunkiau, nes daug idėjų jau panaudota. Ar dovanos jam turi turėti „aštresnio prieskonio“? Renkant dovaną verta vadovautis savo artimųjų troškimais ir pomėgiais, kad suteiktume jiems nepakartojamų potyrių ir gerų pramogų. Taip pat verta apsispręsti dėl idėjos, kuri sukels susižavėjimą ir kurios įgyvendinimo neteks ilgai laukti. Jei jūsų partneris ar brolis mėgsta adrenalino jaudulį ir nebijo priimti naujus iššūkius, tuomet jam patiks ekstremalių potyrių kuponas. Kaip dėl vandens ar oro sporto? Abi sritys leis jam iškrauti energiją, paskatins ir motyvuos fizinei veiklai, o tuo pačiu suteiks daug nepamirštamų įspūdžių. Taigi meskite iššūkį savo tėčiui pramogauti vandenyje ar ore ir stebėti, kaip jie atlieka įvairią, kvapą gniaužiančią veiklą. Svarbu tai, kad visos veiklos yra visiškai saugios, atliekamos dalyvaujant instruktoriui, todėl puikiai su jomis susidoros tiek daugiau, tiek ir mažiau patyręs žmogus. Norint smagiai praleisti laiką, nereikia ypatingų įgūdžių ar nepaprasto fizinio pasirengimo – tereikia šiek tiek valios ir teigiamo požiūrio. Tai puiki pramoga, kurią privaloma patirti pačiam, o kartu ir idėja puikiai dovanai jam, kuri garantuos daug emocijų ir bus tikras svajonės išsipildymas. 

Kuponas su bilietais į spektaklį ar filmo seansą būtų tikrai puikus pasirinkimas. Šią pramogą galite rinktis, jei mėgstate kartu su tėčiu žiūrėti naujausius filmus ar spektaklius. O gal mėgstate žiūrėti senus klasikinius filmus? Bet tokiu atveju, tai būtų puikus laiko praleidimas kartu, žinant, kaip dažnai to laiko pritrūksta. Galbūt artėja jūsų laukiamo filmo premjera, o gal teatras planuoja pastatyti įdomų spektaklį ar tiesiog norite pamatyti naują istoriją – šiuo atveju kuponai yra puiki dovanų idėja tėčiui Tėvo dienos proga. Dar kartą kartu pajuskite istorijos magiją ir persikelkite į pasaulį, kuriame viskas gali būti įmanoma! O po to galite aptarti ir pasiginčyti apie tam tikrus režisieriaus sprendimus teatre bei kine! Su šia išskirtine dovana bus dar lengviau nei įprastai.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?