Vakarienė visiškoje tamsoje „Dine in the Dark“

1 2 3 4 5 (1)

Išsiilgote naujų potyrių? Pabodo kasdienė rutina? Mėgstate ypatingomis akimirkomis dalintis su šeima ir draugais? Tuomet vakarienė tamsoje – būtent Jums! Tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Aklina tamsa sukurs nepaprastą atmosferą, kurios apsuptyje pradėsite intriguojantį žaidimą su savo juslėmis. Nematysite visiškai nieko: apgraibomis mėginsite surasti stalo įrankius, lėkštes, maistą pamauti ant šakutės… Vis dėlto, didžiausias iššūkis bus suvokti, ką valgote. Tai bus kažkas, ką ragavote bent kartą gyvenime, o gal kažkas puikiai pažįstamo, tačiau, akims „nesufleruojant“, ką dedate į burną, valgio skonis gali būti visai kitoks nei tikėjotės. Turėsite pasikliauti savo uosle ir skonio receptoriais, kurie tamsoje tampa daug jautresni. Patys įsitikinsite – tai nėra mitas! Užtikriname, jog ne tik nepamiršite šios vakarienės, tačiau neįtikėtina patirtimi norėsite dalintis ir su draugais, ir patys ją pakartoti vėl ir vėl.

Vakarienės metu Jūsų laukia:

  • Užkandis;
  • Karštasis patiekalas;
  • Desertas.

Gėrimai į pasiūlymą neįskaičiuoti, jų galėsite papildomai užsisakyti vakarienės metu.

Pasiruoškite stulbinančiam vakarui!


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1,5-2 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Gėrimai į kainą neįskaičiuoti. Vasarą renginiai nevyksta.

Vakarienės organizuojamos iš anksto numatytomis datomis.Klientų atsiliepimai (26)

 

Ačiū, viskas labai patiko! Drąsiai rekomenduosiu draugams. Beje, labai tiktų daina „ryk žuvėdra ryk“ :) Žmona valgo mažai mėsos, tai šiek tiek pasigedo daržovių patiekaluose, bet čia tik smulkmena. Viskas buvo labai skanu!

Monika

Buvo kažkas naujo ir įdomaus, keista neatoažinti maisto, kurį valgėme. Labai dėkojame už šį nuotykį! :)

Gintarė

Porcijos tamsoje tikrai didesnės! Tikrai sunku atskirti skonių įvairovę, rodos, tiek produktų nesame ragavę. Bet didžiausi linkėjimai virtuvės meistrams, super!

Jurgita

Fantastiški pojūčiai, nuostabus maistas, nieko panašaus nesam patyrę... Ačiū.

 

Ačiū, buvo labai įspūdinga ir neatrasta. Gaila tik, kad nematėme, ką valgome - Jūsų patiekalai malonina ir akis

1 2 3 4 5 6
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje