Skrydis virš Trakų ir 44 ežerų

1 2 3 4 5 (19)

Skrydis virš Trakų ir 44 ežerų

Patirkite kvapą gniaužiančių įspūdžių! 

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Kviečiame Jus leistis į nepamirštamą kelionę! Šis skrydis virš Trakų - puiki pramoga aukščio, skrydžių ir nuotykių mėgėjams. Pakilę į dangų, padebesiais perskirsite Trakus, iš aukštai pamatysite Galvės ežero vandenų mėlį, gražiąją Trakų pilį bei jos apylinkes, o viso skrydžio metu pamatysite daugiau nei 44 ežerus! Šis skrydis Jums iš naujo atvers Lietuvos grožį ir taps viena įsimintiniausių patirčių. Padovanokite paukščio skrydį ir nuostabias akimirkas danguje sau ir savo artimiesiems!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Skrydis virš Trakų ir 44 ežerų.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam aukščio mėgėjui, išsiilgusiam romantiškų kraštovaizdžių bei unikalių patirčių.

Pajuskite laisvę skrydyje!


Vieta

Trakai

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

30 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Skrendama su kitais dviem asmenimis ir pilotu. Bendras trijų keleivių svoris negali viršyti 250 kg.

Skrydis vykdomas tik iš „Aerocentro“ aerodromo.Dovanų eksperto įspūdžiai

Vaida

Ko gero vienas gražiausių vaizdų, kokį galima išvysti Lietuvoje - Trakai iš paukščio skrydžio. Daugybė ežerų, miškų, mažų lyg iš pasakos namukų, o nepaprasto grožio viduryje - nepakartojama Trakų salos pilis. Žiūrėjau pro lėktuvo langą ir negalėjau patikėti savo akimis, atrodė, jog sapnuoju. Sapnas baigėsi lėktuvo ratams palietus žemę, pusvalandis dangiško skrydžio praėjo akimirksiu. Norėjo toliau tęsti šią nepakartojamą kelionę padangėmis.

 

Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

  • Trakai iš paukščio skrydžio - nuostabiausias vaizdas, kokį teko matyti čia, Lietuvoje
  • Lengvas skrydžio jausmas, pakylėjantis virš realybės
  • Galimybė papilotuoti lėktuvą, jei sėdite priekyje - nauja išskirtinė patirtis!


Klientų atsiliepimai (17)

Stasys

Labai patiko.

Rima

Super!!! Labai patiko!!! :)

PAULIUS

Tai labai puiki dovana ir pramoga. Vaizdai yra nuostabūs - netikėjau, kad Trakai yra tokia nedidelė sala.

Rita

Skrydis virš Trakų buvo nepakartojamas!:) Be galo draugiškas pilotas, trumpai papasakojęs apie lėktuvą ir karts nuo karto beskrendant pasiteiraudavęs, ar viskas ok:) Nepaprastas lengvumo ir ramybės jausmas, užplūdęs priplojus nosį prie lėktuvo lango, - pasirodo Lietuvos ežerai, garbanoti miškai, net miniatiūriniai nameliai, lyg iš Monopolio žaidimo,  yra nuostabiai gražūs...:) Tiesa, vieną trūkumą šis skrydis vistik turėjo. Kad jis baigėsi netikėtai greitai...:(

Lina

Skrydis tikrai patiko, dziaugiames, kad oro salygos leido pasizvalgyti is paukscio skrydzio, vaizdai tikrai nuostabus, tad noretusi pamatyti daugiau, nes tas pusvalandis prabego, kaip 5min. Pilotas buvo labai malonus, siek tiek papasakojo, ka mes galime matyti, tad ispudziai tikrai liko puikiuose prisiminimuose.

1 2 3 4
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje