Apžvalginis skrydis virš Kauno

1 2 3 4 5 (0)

Apžvalginis skrydis virš Kauno

Palieskite debesis!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Išpildykite savo svajonę - pakilkite virš debesų, atitrūkite nuo kasdienybės rūpesčių, grožėkitės miesto bei gamtos vaizdais skrisdami lėktuvu. Skrydžio metu prieš Jūsų akis atsivers puikus Kauno senamiestis, Žalgirio arena, hidroelektrinė, Pažaislio vienuolynas, Kauno marios - skrendama 300 metrų aukštyje, matomumas siekia 50 km spindulį ir daugiau, tad visas Kaunas atsiskleis kaip ant delno! Skrisite mokomuoju lėktuvu su patyrusiu pilotu, tad galėsite pats pamėginti pilotuoti lėktuvą ir mėgautis jauduliu bei nepakartojamais įspūdžiais!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apžvalginis skrydis virš Kauno.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam jaudinančių įspūdžių.

Dovanokite nepamirštamas akimirkas! 


Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

20 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Maksimalus keleivo svoris 120 kg.


Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje