Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Mokomasis skrydis virš Kauno

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Mokomasis skrydis virš Kauno

Kaunas
1 asm.

49 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
49 €

Išvyskite Kauną kitu kampu! 


Kuo ypatinga ši pramoga?

Siūlome Jums skrydį virš įstabiųjų Kauno apylinkių! Nauju ir moderniu ultralengvuoju lėktuvu per kelias minutes pakilsite į dangų ir skriesite debesimis. Kauno pilis, vingiuojančios senamiesčio gatvelės, Pažaislio vienuolynas, Kauno marios - visi šie ir begalė kitų kerinčių vaizdų laukia Jūsų! Profesionalus instruktorius supažindins Jus su lėktuvo galimybėmis, skridimo principais bei skrydžio metu leis Jums pasijusti ką reiškia būti pilotu! Pažadame nuostabią Kauno apylinkių panoramą ir nepamirštamus įspūdžius viso skrydžio metu.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Skrydis virš Kauno apylinkių.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Tai puikus pasiūlymas kiekvienam aukščio, skrydžių ir nuotykių mėgėjui.

Pakilkite virš kasdienybės!


Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

15 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti). Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta.

Kita informacija

Maksimalus keleivio svoris 130 kg.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (2)

Virginijus

Viskas patiko. Smagiai paskraidino šauni pilotė Ieva, didelis ačiū jai. Gavau gerą instruktažą apie lėktuvėlio valdymą, technines galimybes. Norėjosi ore pabūti ilgiau.

Ieva

Skrydis labai patiko, pilotas buvo labai malonus, draugiškas, davė netgi šiek tiek pavairuoti lektuvą! Pradžioje galvojau, kad labai trumpas skrydžio laikas, bet klydau, nes laiko visiškai užteko pasigrožėti rudenėjančiu miestu!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje