Nuotykiai virtualioje realybėje „VR Cafe“

1 2 3 4 5 (3)

Nuotykiai virtualioje realybėje „VR Cafe“

Dabar - viskas įmanoma!

Kuo ypatinga ši pramoga?

Svajojate patirti kai ką įspūdingo? Esate užkietėjęs kompiuterinių žaidimų mėgėjas? O gal kaip tik norite išmėginti kažką naujo? „VR Cafe“ - tai virtualios realybės erdvės Vilniaus mieste, kuriose galite patirti tai, kas iki šiol buvo neįmanoma! Gausybė žaidimų, kurie atitiks kiekvieno norus! Nusikelkite į žaidimo pasaulį, pasivaikščiokite kosmose, kvėpuokite po vandeniu, susitikite su zombiu ar banginiu akis į akį! Virtualios realybės sesijos metu galėsite naudotis modernia „HTC Vive“ sistema privačiuose kambariuose. Tai puiki pramoga vienam, šeimai, draugų ar bendradarbių kompanijai. Siūlomos patirtys ir žaidimai paliks įspūdį visų amžių asmenims. Leiskitės į virtualų nuotykių pasaulį!

Kas sudaro šią pramogą?

  • Virtualios realybės seansas 1 - 3 asmenims.

Kam skirta ši pramoga?

„VR Cafe“ virtualios realybės seansas - puiki dovana visiems, kurie mėgsta naujoves, žaidimus ir nuotykius!

Padovanok draugams galimybę paversti sapną realybe!


Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

1-3 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Pramoga skirta 1-3 asmenims, tačiau atvykti gali ir daugiau dalyvių.Dovanų eksperto įspūdžiai

Magdalena

Tai viena smagiausių šių dienų pramogų! Tik įėjus į „VR cafe“ pasijutome jaukiai, o išmokti naudotis valdymo pultais virtualioje realybėje lengva bei patogu. Išmėginome įvairius žaidimus bei patyrimus - visi jie buvo įdomus ir paliko įspūdį. Patyrimai virtualioje erdvėje nukėlė į kitą pasaulį, o tikroviškumas ir kokybiškumas leido visiškai pamiršti realybę. Žaidimų pasirinkimas itin didelis, tad sau smagų žaidimą ras visi: ir tie, kurie nori smagių ir nesudėtingų nuotykių, ir tie, kurie nori aktyvių ar net kraują kaitinančių žaidimų. Virtualios realybės patirtys įsimins ilgam ir pažadame, Jūs tikrai norėsite sugrįžti!


Klientų atsiliepimai (2)

Tomas

Nardėme po vandeniu, slidinėjome, šaudėme zombius ir nerealiai prisijuokėme! Lankėmės su kolegomis, įspūdžiai visų superiniai, tikrai sugrįšiu dar su draugais.

Ana

Nuostabi dovana. Tikrai rekomenduosiu šią pramogą savo pažįstamiems! :) Ačiū!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje