skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Vestuvių metinių dovanų idėjos

Vestuvių metinės yra viena iš tų švenčių, kuriomis privalome didžiuotis. Darnus gyvenimas kartu, nors ir džiaugsmingas, anaiptol nėra lengvas. Kiekviena diena susideda iš daugybės nedidelių, bet svarbių pastangų, todėl meilę ir įsipareigojimą būtina švęsti. Dar vieniems metams praėjus, minutėlei sustokite ir apdovanokite vienas kitą už tai, kad esate kartu ir auginate savo jausmus investuodami į juos laiką, dėmesį ir emocijas.

Argi visa tai nėra verta nors mažos šventės? Kad ir kokios metinės jūsų laukia – popierinės, medinės, perlinės ar net sidabrinės – nepraleiskite progos pasidžiaugti savo pasiekimais ir sutvirtinti santykius maloniais pojūčiais. Ieškote dovanos savo vyrui arba dovanos žmonai, o gal savo mylimiems tėvams? Čia rasite kuo nustebinti kiekvieną iš jų!

Veiklų rūšys
Rasta: 212
Jūs peržiūrėjote 60212

Dovanų idėjos vestuvių metinėms

Geriausios sutuoktuvių metinių dovanos bus tos, kurios atitinka jūsų pomėgius. Išsirinkite tai, ką jums gera veikti kartu. Mėgstate ilsėtis? Pamėginkite SPA malonumus 1-ųjų popierinių metinių proga. Aktyviai leidžiate laisvalaikį? Leiskitės į dovanas–nuotykius švęsdami 2-ąsias medvilnines metines. Ieškote dovanos 3-iosioms arba odinėms metinėms? Rinkitės iš romantiškų pramogų. Daugiausiai laiko kartu praleidžiate virtuvėje išbandydami naujus receptus? Tuomet 5-osioms metinėms, kurios dar vadinamos medinėmis, tiks dovanos gurmanams. Jei norite kartu išmokti ką nors nauja, rekomenduojame apsilankyti pamokose ar kursuose 10-ųjų (alavinių) metinių dieną. Svarbiausia, kad patirtis būtų maloni ir dar labiau jus suartintų. 

Ką metinių proga padovanoti vyrui?

Ne paslaptis, kad vyrai dažnai užsimiršta svarbias datas. Priminkite jiems vestuvių metines smagia ir apgalvota dovana. Iš anksto jį nustebinkite dovana sutuoktiniui. O jei tai pramoga ar veikla, kuri yra skirta dviem, dalyvaukite joje metinių dieną. Pavyzdžiui, galite jam padovanoti vakarienę restorane, vairavimo pramogas arba ekstremalius išbandymus šaudyklose. Žinoma, dovanokite tai, kas jam suteikia daugiausiai džiaugsmo, arba tai, ko jis jau senokai nedarė. Jei švenčiate solidžias ar kitas brandžias vestuvių metines, padovanokite jam pramogą, kurią jis mėgdavo jaunystėje. 

Geriausios dovanos 1+ vestuvių metinėms

Pirmieji metai prabėgo greitai, tačiau jie buvo nepaprastai brangūs naujai sukurtai šeimai – dar bandote geriau suprasti vienas kitą, mokotės mylėti ir surasti harmoningą ryšį. Švenčiantiems popierines ir odines  vestuvių metines ypač tiks dovanos stiprinančios jūsų santykius. Išbandykite savo jėgas kulinarijos kursuose. Kalbama, kad maistas suartina. Prisiminkite pirmąjį kartą kai pamatėte savo mylimąjį ar mylimąją. Kaip jūsų atmintyje kvepia toji diena? Sugrąžinkite pirmojo susitikimo jausmus, kurdami unikalius kvepalus. O mėgstantiems aktyvias pramogas, patiks kvapą gniaužiantys nuotykiai

Ką dovanoti 5+ sutuoktuvių metinių proga?

Praėjo jau kiek daugiau laiko nuo jūsų šeimos šventės. Esate kartu 5-erius, 7-erius ar 10 metų, tačiau džiaugiatės kiekviena diena kartu tarsi pirmosiomis pažinties akimirkomis. Galbūt per šį laiką šeima pagausėjo, o gal net padvigubėjo. Laiko pabūti dviese atsiranda vis mažiau. Tad rinkitės pramogas ir dovanas, kurios leis pabėgti nuo kasdienybės ir atitrūkti nuo visų rūpesčių bei darbų gausos. Išbandykite kultūrines dovanas arba pramogas dviem

Kuo nustebinti sulaukusius 20+ vestuvių metinių?

Jei sulaukėte 20, 25, 30 ar net 40 vedybinio gyvenimo metų, turėtumėte savimi ypatingai didžiuotis. Paminėti šią progą turėtumėte nemažiau iškilmingai. Kada gi dar pasimėgauti savo santykių vaisiais ir visais nuostabiais atsiminimais, kuriuos kartu sukūrėte? Savo metinių sukaktį praleiskite pramogaudami užsienyje. Jei toli vykti neplanuojate, rinkitės poilsį su nakvyne Lietuvoje. Atgavę jėgas ir tinkamai atsipalaidavę dar ne vienerius metus džiaugsitės šiltais prisiminimais. 

Vestuvių metinių dovanos tėvams

Savo tėvų vestuvių metinėmis džiaugiamės ne mažiau nei savo. Juk dėl jų tarpusavio santykių, pastangų ir nuoširdaus darbo esame čia. Perlinėms (30), rubininėms (40), safyrinėms (45) ar auksinėms (50) vestuvių metinėms tėvams padovanokite įsimintiną dovaną. Jei pritrūkote idėjų, mes rekomenduojame romantišką pasiplaukiojimą jachta ar laivu. Taip pat siūlome išbandyti vandens parkus. Savo tėvų pasiteiraukite, kokia dovana jiems labiausiai patiktų – tuomet tikrai neprašausite. 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?