Mergvakario dovanos

Ieškote idėjų, kaip surengti originalų ir nepamirštamą mergvakarį? Mes pasirūpinsime įsimintinomis mergvakario pramogomis! Plaukimas jachta, laivu, baidarėmis, šaudymas, šokių pamoka, degustacijos ar gurmaniškos dovanos, o gal žygis per pelkes? Paverskite mergvakarį viena įsimintiniausių švenčių gyvenime!

O jei tikrai norite nustebinti mergvakario kaltininkę - dovanokite šuolį parašiutu. Šuolis parašiutu – puiki galimybė išbandyti savo jėgas iš įsitikinti, kad aukštis nėra pati didžiausia baimė, kuri atrodė iki šiol neįveikiama. 

6089

Mergavakrio dovana – šuolis parašiutu

Paverskite mergvakarį tikru nuotakos išbandymu. Ar jaunoji išdrįs pakilti į viršų ir leistis parašiutu? Galimi skirtingi šuolio variantai.

Šuolis parašiutu yra drąsiausiųjų pramoga, tačiau jeigu nori ir Tu, tačiau bijai – siūlome rinktis šuolį sparno tipo parašiutu. Tai puikiai tinkantis šuolis parašiutu pirmam kartui, tad mergvakario pramogai bus pats tas. Šie parašiutai yra naudojami pradedančiųjų parašiutininkų mokymui, jie yra saugūs, todėl baimės bus tikrai mažiau. Šie parašiutai ypatingi tuo, kad iššokus iš lėktuvo, jie išsiskleidžia automatiškai, o jam išsiskleidus, galėsite laisvai sklęsti ir nusileidimo vietą pasirinkti patys.

Jeigu norite dar daugiau įspūdžių mergvakaryje – rinkitės šuolį kupolo formos parašiutu, kuris suteiks dar daugiau emocijų ir nuotykių. Šis parašiutas, kaip ir sparno tipo – išsiskleidžia automatiškai po kelių sekundžių iššokus iš lėktuvo. Su juo šokoma iš 800 metrų aukščio, tai yra paprasto ir saugaus šuolio būdas, tačiau įsimintinas ir nepaprastas.

Tandeminis šuolis parašiutu – tai šuolis su instruktoriumi, dviviečiu parašiutu. Jis ypatingas tuo, kad jam yra skiriama mažiausiai laiko pasiruošimui ir lengviausias būdas pajusti laisvą kritimą. Jums nereikės niekuo rūpintis, nes instruktorius pats išskleis parašiutą, Jūs galėsite tiesiog mėgautis akimirka, kuri bus nepakartojama. Šuolis daromas iš 3000 metrų aukščio, kas yra tikrai įspūdinga.

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje