skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Mergvakario dovanos

Ieškote idėjų, kaip surengti originalų ir nepamirštamą mergvakarį? Mes pasirūpinsime įsimintinomis mergvakario pramogomis! Plaukimas jachta, laivu, baidarėmis, šaudymas, šokių pamoka, degustacijos ar gurmaniškos dovanos, o gal žygis per pelkes? Paverskite mergvakarį viena įsimintiniausių švenčių gyvenime!

O jei tikrai norite nustebinti mergvakario kaltininkę - dovanokite šuolį parašiutu. Šuolis parašiutu – puiki galimybė išbandyti savo jėgas iš įsitikinti, kad aukštis nėra pati didžiausia baimė, kuri atrodė iki šiol neįveikiama. 

Veiklų rūšys
Rasta: 239
Jūs peržiūrėjote 60239

Mergavakrio dovana – šuolis parašiutu

Paverskite mergvakarį tikru nuotakos išbandymu. Ar jaunoji išdrįs pakilti į viršų ir leistis parašiutu? Galimi skirtingi šuolio variantai.

Šuolis parašiutu yra drąsiausiųjų pramoga, tačiau jeigu nori ir Tu, tačiau bijai – siūlome rinktis šuolį sparno tipo parašiutu. Tai puikiai tinkantis šuolis parašiutu pirmam kartui, tad mergvakario pramogai bus pats tas. Šie parašiutai yra naudojami pradedančiųjų parašiutininkų mokymui, jie yra saugūs, todėl baimės bus tikrai mažiau. Šie parašiutai ypatingi tuo, kad iššokus iš lėktuvo, jie išsiskleidžia automatiškai, o jam išsiskleidus, galėsite laisvai sklęsti ir nusileidimo vietą pasirinkti patys.

Jeigu norite dar daugiau įspūdžių mergvakaryje – rinkitės šuolį kupolo formos parašiutu, kuris suteiks dar daugiau emocijų ir nuotykių. Šis parašiutas, kaip ir sparno tipo – išsiskleidžia automatiškai po kelių sekundžių iššokus iš lėktuvo. Su juo šokoma iš 800 metrų aukščio, tai yra paprasto ir saugaus šuolio būdas, tačiau įsimintinas ir nepaprastas.

Tandeminis šuolis parašiutu – tai šuolis su instruktoriumi, dviviečiu parašiutu. Jis ypatingas tuo, kad jam yra skiriama mažiausiai laiko pasiruošimui ir lengviausias būdas pajusti laisvą kritimą. Jums nereikės niekuo rūpintis, nes instruktorius pats išskleis parašiutą, Jūs galėsite tiesiog mėgautis akimirka, kuri bus nepakartojama. Šuolis daromas iš 3000 metrų aukščio, kas yra tikrai įspūdinga.


D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?