Siaubo vakarienė Haunted Dinner

Mėgstate kai per kūną pereina šiurpuliukai? Jums patinka įtraukianti ir nežinomybę sukelianti atmosfera? Esate siaubo filmų gerbėjas? Puiku, tuomet kviečiame jus į kraupią ir tamsią siaubo vakarienę „Haunted Dinner“. Kraują stingdanti atmosfera, daug klausimų keliantys restorano gyventojai ir jūs. 

Išbandykite pramogą „Haunted dinner“, kurios metu patirsite įvairias ir nepamirštamas emocijas! Jūsų lauks trijų patiekalų vakarienė su įtampą sukeliančiu pasirodymu.  Kaip gi viskas pasisuks, ar pavyks ištrūkti, ką slepia vakaro šeimininkas? Kokios staigmenos ir netikėtumai laukia? Sužinokite patys arba nustebinkite siaubo žanro mėgėjus įsimintina patirtimi! Taip pat ieškokite dovanos gurmanams, vakarienė tamsoje, „Shitty dinner“. 

Veiklų rūšys
Rasta: 0

Haunted dinner – tarsi geras siaubo filmas

Esi siaubo filmų fanas? Neapsisprendi ar nori vakarą praleisti restorane, ar pažiūrėti gerą siaubo filmą? Tuomet išbandyk abu variantus viename! Jeigu Tau patinka iki galo išlaikoma įtampa ir nežinomybė, tavęs laukia nuostabus pasiūlymas. Tamsi, baugi ir daug klausimų sukelianti aplinka – viskas ir dar daugiau, nepaliks abejingo nei vieno.

„Haunted dinner“ – tai šou ir vakarienė su siaubo elementais, kurio metu liksi tikrai maloniai nustebintas. Patirk naujų emocijų antplūdį vienas arba kartu su mylimu žmogumi. Tai puiki proga skaniai pavalgyti ir sudalyvauti spektaklyje kartu su draugu ar drauge. Šios neįprastos siaubo vakarienės metu Jus svetingai pasitiks vakaro šeimininkas. Tačiau netrukus imsite kažką įtarti, pasikeis atmosfera, taps tamsu ir baugu. Kas gi bus toliau? Nuolat išlaikoma įtampa kels išties daug klausimų, todėl nebus kada nuobodžiauti.

Tai dovana, kuri tiks bet kokio amžiaus žmogui. Viskas prasidės nuo skanių užkandžių, vėliau Jus nustebins nepakartojama vakarienė ir pabaigai mėgausitės saldžiu desertu. Jeigu kyla klausimų renkant dovaną Halloween'o proga ir norisi nepamirštamų įspūdžių, siaubo vakarienė tikrai puikiai tiks.

Kiti gurmaniškų potyrių pasiūlymai

O gal ieškote dovanos, kuri leistų Jūsų mylimam žmogui pačiam išsirinkti būtent tai, kas jam labiausiai patiks? Dovanų rinkinys „Išskirtinės vakarienės“ leis pasirinkti iš keletos įdomių pasiūlymų. Rinkinyje galite pasirinkti tamsos ar siaubio tematikos pasiūlymus su skania 3 patiekalų vakariene. „Dine in the dark“ arba „Taste in the dark“ pasiūlymai puikiai tiks jubiliejaus ar gimtadienio proga.

Siaubo, naujų potyrių mėgėjams yra išties nemažai pramogų, todėl nieko nelaukite ir pasimėgaukite vakaru kupinu įsimintiniausių įspūdžių! 

 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2022-aisiais?
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje