Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Skrydis oro balionu dviem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Skrydis oro balionu dviem

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Alytus, Šiauliai
2 asm.

231,12 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija

Skrydis oro balionu

Patirkite nepamirštamą nuotykį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškote ypatingos patirties, kuria galėtumėte dalintis su brangiu žmogumi? Skrydis oro balionu dviems - tai vienas romantiškiausių nuotykių, į kurį galite leistis kartu! Skrydis prasidės nuo baliono paruošimo ir, jei tik Jūs norėsite, galėsite padėti paruošti balioną, susipažinti su maršruto nustatymu, baliono valdymu. Pakilę į orą grožėsitės iš paukščio skrydžio atsivėrusiais, kvapą gniaužiančio grožio vaizdais. Skrydis truks apie valandą ir žemės komanda (pagal galimybę kartu su Jūsų draugais) lydės Jus žeme į balionų nusileidimo vietą, kur po skrydžio Jūs būsite oficialiai priimtas į Oro balionų oreivių klubą bei bus atliktos krikštynų apeigos.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Skrydis oro balionu dviems (virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus arba Šiaulių pasirinktinai);
  • Oreivių krikštynos.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam romantiškų ir neišdildomų įspūdžių.

Dovanokite laimę kartu! 


Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Alytus, Šiauliai

Apranga

Dėvėkite ilgas ir lengvas kelnes, marškinėlius ilgomis rankovėmis arba striukę. Turėkite pirštines.

Trukmė

1 valandos skrydis (3-4 valandos su pasiruošimu).

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Pramoga labai priklauso nuo oro sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą pramoga saugumo sumetimais gali būti nukelta. Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki spalio mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Skrydžiai vykdomi susirinkus grupei.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius

Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (5)

Žana

Tikrai abu likom labai patenkinti....tai tikrai yra nepamirstama...laba geras istruktorius buvo pas mus ir draugiski zmones skrydo kartu...

Aida

kadangi skridome oro balionu pirma karta, tai viskas buvo nauja, ir tikrai likome patenkinti, buvome pakile net i kilometro auksti, skridome virs oro uosto, po mumis kilo ir leidosi lektuvai, buvo ispudinga,lektuvo pilotas Mindaugas sake, kad tai retas reiskinys, kai balionas skrenda visai virs oro uosto tako ir boksto. kaip ir buvo zadeta, mums nusileidus lauke staigmena, visi dalyviai buvo iskilmingai pakrikstinti. aciu pilotui Mindaugui uz grazu ir saugu skrydi, laisvalaikio dovanos organizatoriams uz suteikta galimybe ispildyti savo svajone, jei Jus nebutumete reklamave tokiu dovanu, vargu ar pati susigundyciau tokia dovana skrisim tikrai dar kada nors....

Linas


Gyvenime išbandyti privaloma bent vieną kartą!

Ši dovana nepatikti tiesiog negali. Patss baliono paruošimas jau puiki pramoga... galėtumėte pasiūlyti kaip atskirą dovaną ;). Balionas pakilo labai sklandžiai ir greitai, po akimirkos buvome jau virš medžių ir pasimatė Vilniaus panorama. Jokio vėjelio nes skrendi kartu su vėju. Pamatėme gimtąjį Vilnių visiškai nauju kampu. Ačiū draugams kurie taip mus myli!!!

Neringa

Skrydis oro balionu paliko neišdildomus įspūdžius, pačias teigiamiausias emocijas, keletą dienų po šio tikrai neeilinio mano gyvenimo įvykio jaučiausi „nepakaltinama“.  Ačiū Oreivystės centro pilotams ir visiems padėjusiems organizuoti skrydį. Tai man buvo pati nuostabiausia DOVANA.

Vaclovas

Likome labai patenkinti šiuo paskraidymu virš Vilniaus. Įspūdžiai geri. Oreivystės komandoje puikūs jauni žmonės. O mūsų oreivis Mindaugas ne tik gražiai mus paskraidino, bet ir maloniai pabendravo.
Dėkojame Jums. Visiems savo draugams truputį pasigiriame ir manome, kad krikšto metu duoti įsipareigojimai bus įvykdyti.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje