Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Arbatos gėrimo ceremonija (Kaunas)

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Arbatos gėrimo ceremonija (Kaunas)

Kaunas
3 asm.

72,41 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
72,41 €
Arbatos gėrimo ceremonija – Zen Budizmo filosofijos dalis, kuri mus moko, kad materialus pasaulis atskiria mus nuo pačių vertingiausių turtų, ką turime – natūralumo, paprastumo, savęs pažinimo. Japoniško arbatos gėrimo ritualo metu Jūs sužinosite arbatos kelio principus ir vertybes, elgesio ceremonijos metu subtilybes, arbatos ruošimo grožį. Verdančio vandens garsai atgaivins pojūčius, aksominės žalumos arbatos gurkšnis iš japoniškos pialos prašviesins mintis ir suteiks energijos…

Apie dovaną

Vieta

Kaunas

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga.

Trukmė

1-1,5 valandos.

Dalyviai

2-3 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Ceremonijos metu bus duodama speciali apranga - kimono.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (3)

Aistė

Norėčiau pasidalinti savo patirtais įspūdžiais. Tai buvo nauja.  Per arbatos gėrimo ceremoniją buvo idomu sužinoti apie japonų kultūrą. Labai patiko apsivilgti jų drabužiais, kurie leido pabūti kartu su jais.. Norėtūsi daugiau sužinoti apie arbatos gėrimo ceremoniją, jos "paslaptis"... Smagiai praleidome laiką, bei rekomendavome draugams, kurie turėtų Jus aplankyti. Ačiū už gerai praleistą laiką.

Teresa

maloniai praleidome laiką mums neįprastoje ir nekasdieninėje aplinkoje. Arbatos gėrimo ceremonija mums patiko, padėjo atsipalaiduoti ir kažką naujo sužinoti  apie arbatą.

Monika

Man labai patiko nuotaika ten atplesianti nuo realybes nukelenti kur yra labai ramu darnu ir gera. buvo nuostabu ispudziu daug, ir poziuris i arbata kitoks !

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje