Vestuvinių dovanų G I D A S arba ką dovanoti jauniesiems?

Vėlyvas pavasaris, vasara ir ankstyvas ruduo – laikas, kai temperatūra darosi vis aukštesnė ir drąsiai galime sakyti „meilė tvyro ore!“. Mat šiltasis metų laikas yra ir vestuvių Lietuvoje laikas.

Ka dovanoti jauniesiems

Vestuvės jauniesiems – didelis džiaugsmas ir tikrai neslėpkime – nemažas, bet malonus, rūpestis. Na, o svečiams, be gražių drabužių, būtina sugalvoti, kuo gi nustebinti jaunuosius, kad po vestuvių jie galėtų kažką smagaus nuveikti. Žinoma, dažniausia dovana vestuvių proga būna tokia, kurią lengvai sutalpintume į vokelį, bet jei jaunavedžių norai kiti arba norite papildomai nustebinti ir nudžiuginti – stalo įrankiai, puodai ir žvakidės jau išėjo iš mados, dabar laikas – nepamirštamoms akimirkoms!

 

Romantika, romantika, romantika!

 

Pati populiariausia ir, ko gero, romantiškiausia vestuvių dovana – skrydis oro balionu. Tokia dovana niekada nenuvils, bus graži ir tikrai romantiška staigmena. Jauniesiems kvapą užgniauš nuostabūs vaizdai, o įdomi patirtis paliks neišdildomus įspūdžius.

 

Taip pat puiki ir labai romantiška dovana – „Dine in the Dark“ vakarienė visiškoje tamsoje. Tokia patirtis pažadins dar nejaustus potyrius ir paliks neišdildomus įspūdžius. Jaunųjų lauks nemenkas išbandymas – kaip nieko nematant, pataikyti maistą į burną, atspėti, kokius patiekalus ragaujama, bandyti susidaužti su antąja puse taurėmis.

 Oro balionas dviem

Išsiilgusiems malonumų

 

Vestuvių organizavimas jauniesiems gali būti daug energijos ir jėgų atimanti veikla, tad jei žinote, kad vestuvininkai mėgsta poilsį ir masažus, tobuliausia dovana – SPA ir poilsis kurorte.

 

Birštonas, Druskininkai, Palanga, Trakai… Padovanokite pasakišką poilsį gamtos apsuptyje, kurioje jaunieji galės atsipūsti ir džiaugtis SPA teikiamais malonumais, susipažinti su Lietuvos kurortais ir būti visiškoje ramybėje.

SPA dviems

Aktyviai šeimynėlei

 

Jei jaunieji – aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, SPA ir romantiškos vakarienės nebus tai, apie ką svajoja naujai susikūrusi šeima.

 

Šiems įsimylėjusiems žmonėms padovanokite pramogą ir smagius atsiminimus: jodinėjimas žirgais, plaukiojimas irklentėmis ar jachta, o gal net šuolis parašiutu ar skrydis parasparniu. Tegul padovanota patirtis būna nuostabus ir linksmas laikas!

 skrydis_parasparniu

Individualistams

 

O gal jaunieji yra vieni iš tų, kuriems puikiai tinka frazė „priešingybės traukia“? Tuomet nesukite galvos, kaip suderinti nesuderinamą, ir padovanokite dovanas, kurios leis puikiai praleisti laiką abiem.

 

JAM puikiai tiks super automobilių ar keturračių vairavimo pramoga, o JI džiaugsis SPA procedūra, masažu ar šokio pamoka dviem. Visas pramogas sujunkite: tegul jaunieji dieną pradeda aktyviai pramogaudami, o vakarą užbaigia maloniomis procedūromis.

super_automobiliai

Kaip sako dovanų parduotuvės „Laisvalaikio Dovanos“ atstovai, vestuvės – ne tik šventė, tai atskaitos taškas, kuomet prasideda naujas etapas dviejų žmonių gyvenime, kuriame turi netrūkti tiek romantiškų akimirkų, tiek linksmų, o gal net ir kvapą gniaužiančių atsiminimų. Dovanokite ne daiktus, o geras emocijas, kurios yra daug vertingesnės nei puodų rinkinys!

 

Comments

comments