skambinkite (8 5) 203 4400 arba parašykite konsultantui (chat)

Balandžio 1 pokštai

Balandžio 1-oji - Melagių diena, tad siūlome padovanoti draugui pokštą! Jums paruošėme juokingas pramogas, kurias galėsite padovanoti draugui nemokamai! Tai užtruks tik 1 minutę! Įsidėkite dovaną į krepšelį, užpildykite užsakymo formą ir gautą kuponą padovanokite draugui el. paštu arba iškart nurodykite draugo el. paštą ir nusiųskite akimirksniu. Pasveikinkite su Melagių diena!
Veiklų rūšys
Rasta: 0

Balandžio 1-oji

Manoma, jog Balandžio 1-oji pradėta švęsti Prancūzijoje, tačiau greitai išplito po visą pasaulį. Ne išimtis ir lietuviai, kurie nepraleidžia šios progos ir krečia išdaigas šeimos nariams, draugams ar kolegoms. Norite pašmaikštauti ir apgauti? Mes galime padėti! Kasmet vienai dienai sukuriame pramogas-pokštus, kuriuos galite dovanoti, kaip dovaną! Dovanos kaina - 0 eurų, o dovanos galiojimas vos viena diena. Dovanos kuponas atrodys lygiai taip pat, kaip ir reguliarus dovanos kuponas ir tik perskaičius visą dovanos informaciją gavėjas supras, jog tai buvo tik pokštas!

Kaip padovanoti pokštą?

  • Išrinkite pokštą iš Balandžio 1-osios dienos dovanų kategorijos
  • Spauskite Į KREPŠELĮ
  • Užbaikite užsakymą iki pabaigos
  • Pirkimo metu nurodytu el. paštu gausite pokštą, kurį galėsite dovanoti draugui (įteikti atspausdinus arba persiųsti el. versiją)
  • Viskas! Jūsų Melagių dienos pareiga atlikta! :) 

D.U.K. apie įspūdžio dovanas

Kaip išsirinkti dovaną iš pasiūlymų gausos?

Jei tiksliai nežinote, kokios dovanos ieškote, pagalvokite apie artimo žmogaus, dovanos gavėjo, būdo savybes, pomėgsiu, svajones. Tuomet naudodami pramogų filtrus ir kategorijas išfiltruokite tik tinkančias dovanas. Aprašymuose rasite visą informaciją, ką dovanos gavėjas gaus įsigijęs jūsų išrinktą dovaną. Jei norite sužinoti apie dovaną daugiau susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Jei aplink girdite vien tik triukšmą, kuriame aidi šimtai dovanų pasiūlymų, idėjų, tačiau nieko konkretaus dar nesate nusprendę, nesijaudinkite. Čia nereikia stumdytis eilėse – dovanos internetu niekada nesibaigia!

Kokios yra populiariausios dovanos?
Kokios dovanos yra labiausiai vertinamos klientų 2023-aisiais?