Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Apsilankymas Vilniaus mažojo teatro spektaklyje dviem

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Apsilankymas Vilniaus mažojo teatro spektaklyje dviem

Vilnius
2 asm.

30 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
30 €

Apsilankymas Vilniaus mažojo teatro spektaklyje dviem

Pamirškite realybę!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame apsilankyti Vilniaus mažojo teatro spektaklyje! Savitu praeities ir dabarties, praėjusių amžių ir modernumo sąlyčiu pasižyminti teatro dvasia jaučiama ir architektūroje, ir interjere, ir pačiuose spektakliuose. Teatro devizas – „Atviras teatras“. Jo esmė – užmegzti ryšį su kiekvienu, atėjusiu į šio teatro spektaklius, kalbėti visiems suprantama ir kartu – aukščiausio meninio lygio kalba. Populiariausi šio teatro spektakliai: „Madagaskaras“, „Dėdės ir dėdienės“, „Minetis“, „Savižudis“, „Revizorius“ , „Maskaradas“ ir kt.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas pasirinktame Vilniaus mažojo teatro spektaklyje dviems.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam vakarą su brangiu žmogumi praleisti įdomiai ir prasmingai.

Dovanokite nepamirštamas akimirkas!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums reikės iš teatro repertuaro išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ir rezervuoti į jį vietas. Bilietus į pasirinktą spektaklį galėsite atsiimti prieš pat spektaklį. Vasarą spektakliai nerodomi. Kuponas negalioja vaikiškiems spektakliams.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (5)

Birute

Atsiliepimai tik puikus!

Žiūrovė

Gerbiamieji, šiandien teko garbė žiūrėti spektaklį "Dostojevskis vaikams". Nors aš jau seniai nebe vaikas, bet ašarojau žiūrėdama ir gėdinausi savo ašarų... Bet po to, kai vienas iš Dostojevskio personažų (pensione gyvenantis berniukas) pasakė, kad ir gerai, ir negėda ašarų, negėda, negėda..., tuomet verkiau ašaromis pupų dydžio... Nuostabus spektaklis, istorijų temos labai aktualios šiems laikams, tai užuojauta silpnesniam, vargingesniam... Kiekvieno išsilavinusio tėvo ar motinos pareiga savo paauglius vaikus nuvesti į šį spektaklį. O jau aktorių profesionalumas, o jau ypatingos atmosferos sukūrimas... Na, nežinau už ką dar galima būtų Režisieriui padėkoti, nebent dar kartą dėkoju už ašaras ir širdies virpesį, kurį sukėlė spektaklis. Privalote jį pamatyti visi.

Neringa

Tai vienintelis teatras i kuri norisi grysti ir grysti ir net nesvarbu koks tai spektaklis, nes aktoriai nerealus :) Dar labai dziugu, kad yra vaikisku spektakliuku, nors savu neturiu (kol kas), bet kai bus tai BUTINAI atvesiu mazaji :) Sekmes VMT!

Raimonda

Nuoširdžiausia padėka režisieriui, visiems aktoriams, ypatingai Nijolei Narmontantei, už nuostabų spektaklį ,,Meistriškumo pamoka''. Už puikią vaidybą ir už galimybę pažinti mažą dalelę žymios operos daininikės Callas gyvenimo dramos.

Nuo siol gerbėja

aciu uz fantastiska spektakli "madagaskaras"aktoriai genialus ir nepakartojami!visi kurti personazai begalo nuosirdus,tikri ir pilni gyvybes,bei meiles savo darbui!bukite laimingi ir visada ivertinti,jus to verti kaip niekas!aciu :* ir zinoma zemai lenkiuos pries R.Tumino talenta ir profesionaluma!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje