Šaudymas tire

1 2 3 4 5 (0)

Šaudymas tire

Išmėginkite akies taiklumą!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Ieškote išskirtinės pramogos dviems? Kviečiame išmėginti šaudymą tire tikrais, galingais ginklais. Pramogos metu, galėsite draugiškai pasivaržyti dėl taikliausios akies ir tvirčiausios rankos titulo, išmėgindami „Makarov“ ir „Glock“ pistoletus bei galingą „Winchester“ šautuvą! Parako kvapas, kulkų švilpimas ir adrenalino antplūdis paliks nepamirštamų įspūdžių!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • 20 šūvių sovietiniu „Makarov“ pistoletu;
  • 20 šūvių NATO ginkluotės „Glock“ pistoletu;
  • 10 šūvių galingu „Winchester“ pompiniu šautuvu.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam pajusti tikrų ginklų galią.

Dovanokite aštrius įspūdžius!


Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

1 valanda.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Pramoga skirta asmenims nuo 18 metų.Klientų atsiliepimai (3)

Linas

Tai bent jėga buvo mano rankose. Atatranka ir parako kvapas buvo nerealu. Žiauriai patiko ir nors ir ne Vietnamas ;) bet pasijaučiau kaip karys. Tikri ginklai ne juokai.. Buvo žiauriai ekstremalu ir baisu. Ir rankos drebėjo, bet labai patiko. Po 10 min instruktažo šaudai su tokiais įspūdingais ginklais. Nors nesu ginklų manijakas, bet tikrai patiko ir galiu rekomanduoti šią dovaną visiems. Įspūdžiai visam gyvenimui ir turiu ką pasigirti draugams... ;)

Sonata

Aciu jums, visi tikrai labai patenkinti - uzteko ir adrenalino, ir geru emociju. Manau, kad dar turesime pas jus tokiu renginuku :)

Ivona

Labai dideli įspūdi paliko man Jūsų šaudykla. Patyriau nerealų adrenalino jausmą, o emocijų antplūdis visam mėnesiui :) tikrai sugryšiu ir jau žinosiu kokia puikia dovaną galėsiu padovanoti savo draugams :) tai šaudyklos dovanu kuponas. Ačiū už nuostabiai praleistas akimirkas.

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje