Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Šaudymas lanku

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Šaudymas lanku

Vilnius
2 asm.

17,38 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
17,38 €

Šaudymas lanku

Išmėginkite akies taiklumą! 

Kuo ypatingas šis pasiūlymas? 

Šaudymas lanku - tai įdomi ir netradicinė pramoga, puikių įspūdžių suteiksianti tiek mažam, tiek dideliam. Vos paėmę lanką į rankas, pasijusite tarsi filmo apie viduramžius herojai! Instruktorius padės Jums įvaldyti šį šaudymo meną, o tuomet jėgas išbandysite besivaržydami įvairiose užduotyse, šaudydami į apvalius popierinius taikinius arba į balionėlius. Šaudymas lanku Jums garantuos azarto ir gerų emocijų pliūpsnį.

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Priemonės, reikalingos užsiėmimo metu;
  • Šaudymas lanku dviems asmenims;
  • Instruktoriaus pagalba visos pramogos metu.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, ieškančiam originalių pramogų ir norinčiam pasisemti naujų, gerų įspūdžių!

Patirkite smagų nuotykį!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

1-1,5 valandos.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio (sezono trukmė gali kisti).

Kita informacija

Pramoga skirta asmenims nuo 12 metų.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Klientų atsiliepimai (14)

Ričardas

Maloni pramoga, puikus laiko praleidimas, puikiai sugalvotos varžybos, kurios sukelia jaunatvišką azartą. Malonus ir kompetentingas instruktorius.

Olgerdas

patiko! instruktorius labai malonus zmogus! manau, kad uzsuksiu pasaudyti dar ne viena karta. :)

Aistė

Likome patenkinti pasinaudoję šia dovana - buvo smagu, linksma, įdomu, azartiška (buvo rengiamos varžybos periodiškai pakeičiant taisykles). Malonus, draugiškas, dėmesingas instruktorius. Šiek tiek prastokai atrodanti šaudymo salė, bet tai nebuvo kliūtis (nors patartina stengtis panaudoti dovaną Vingio parke). Dovana tinka porai ar šeimai su aktyviais mokyklinio amžiaus vaikais.
Ačiū

Toma

Šaudymu lankais liko patenkinta visa šeima. Nors atėjome sutartu laiku pavėlavę, tačiau buvom priimti maloniai, šaudydami gavome atlikti įvairias komandines užduotis, kurios nuteikė labai linksmai. Personalas (klubo nariai) buvo itin malonūs, nuoširdūs ir draugiški, prieš šaudymą buvome supažindinti su saugos reikalavimais ir apmokyti. Paties šaudymo lankais metu taip pat buvom nuolat stebimi ir gaudavom patarimų kaip geriau šaudyti, kad pataikytume į taikinį (nes ne visiems tai sekėsi :) ). Po užsiėmimo visa šeima jautėsi smagiai ir svarstom galimybę įstoti į lankininkų klubą.

Ivona

Pramoga labai patiko. Buvome saudyti is lanku visa seima. Labai malonus ir rupestingas instruktoriu demesys. Smagu buvo atlikti rungtis. Likome patenkinti naudingai, linksmai ir maloniai praleistu laiku. Tikrai verta rinktis tokia dovana!

1 2 3
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje