Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Pasivažinėjimas elektriniu KTM motociklu trasoje

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Pasivažinėjimas elektriniu KTM motociklu trasoje

Vilnius
1 asm.

12 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 €

Pasivažinėjimas elektriniu KTM motociklu trasoje

Elektrinė ®evoliucija!!

Kuo ypatinga ši pramoga?

Revoliuciniai KTM „Freeride E-SM“ modeliai atveria naujas beribes galimybes! KTM „Freeride-E“ yra tylus motociklas, kurį itin paprasta valdyti – sankabos ir pavarų čia nėra, ant vairo tik stabdžių svirtelės, yra galimybė pasirinkti važiavimo „aštrumą“ ir kartu galią – visa tai paverčia motociklą labiau prieinamu bei saugiu bet kuriam susigundžiusiam ne tik išmokti vairuoti motociklą, bet ir tiesiog puikiai papramogauti. Iki šiol nepatirtas elektros galios pliūpsnis bei įspūdingas pagreitis paliks nepakartojamus įspūdžius ir suteiks adrenalino dozę visai dienai. Puiki trauka, lengvas valdymas, geras manevringumas, nuostabi dinamika, jokio triukšmo, jokių teršalų, jokių degių skysčių, jokių trūkčiojimų ir jokių įkaitusių detalių, tik tikras važiavimo malonumas vienintelėje Lietuvoje patalpose įsikūrusioje elektrinių kartingų ir motociklų arenoje.

Kas sudaro pasiūlymą?

  • Trumpi apmokymai;
  • Pasivažinėjimas elektriniu motociklu.

Kam skirta ši pramoga?

Ši pramoga patiks kiekvienam, kuris svajoja išmėginti tikrą revoliuciją moto srityje - elektrinį motociklą.

Lengvas, manevringas ir galingas!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Patogi, nevaržanti judesių apranga ir avalynė.

Trukmė

10 minučių.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Lenktyniauti elektriniais motociklais maksimalios galios režimu galima tik asmenims nuo 15 metų ir ne žemesniems nei 150 cm ūgio. Į kainą neįskaičiuotas pošalmis ir motociklininko ekipiruotės nuoma. Draudžiama vairuoti motociklus asmenims, vartojusiems alkoholį, narkotines medžiagas ir kitas psichotropines medžiagas.Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Justinas

Tylus, tačiau galingas ir manevringas elektrinis motociklas, o trasa – puikiai tinkanti susipažinti su šia transporto priemone. Motociklą labai lengva valdyti, tad pasivažinėti tikrai spėsite, nes ilgai netruksite, kol išmoksite manevruoti. Rimtas, žavus ir labai smagus! Tikrai rekomenduoju išmėginti!

Klientų atsiliepimai (Jau išbandei? Pasidalink įspūdžiais!)

Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje