Daugiafunkcis dovanų čekis

Mūsų rekomenduojama dovana

Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje

Daugiafunkcis dovanų čekis

Tai daugiafunkcis dovanų čekis, už kurį galite išsirinkti mūsų rekomenduojamą ar bet kurią kitą pramogą iš mūsų siūlomo sąrašo.


Mūsų rekomenduojama dovana:

Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje

Vilnius
1 asm.

35 €

12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
12 mėn.
galiojimas
10+ metų
patirtis
Kainos
garantija
Pakeitimo
garantija
35 €

Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje

Nukeliaukite į praeitį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Kviečiame Jus sugrįži į praeitį, nenaudojant laiko mašinos - nuvykę 25 kilometrus už Vilniaus, Jūs akimirksniu sugrįšite į 1984-ųjų metų SSRS. Jums siūlome ne išvysti, o pačiam sudalyvauti spektaklyje „1984. Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje“. Jums atvykus, būsite pasitikti sargybos su šunimis. Atsisveikinsite su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, būsite aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis ir panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami painiais sovietinio bunkerio labirintais, pamatysite 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno, pratinsitės nešioti dujokaukę, būsite patikrintas sovietinio gydytojo, šoksite pagal tų laikų muziką. Prieš atsiveriant vartams į laisvę, Jūsų laukia autentiška tarybinė vakarienė. Bunkerį paliksite ne tik kupini aštrių ir šokiruojančių įspūdžių, tačiau ir gavę specialų pažymėjimą bei unikalią sovietinių laikų dovaną.

Kas sudaro pasiūlymą?

  • Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje.


Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas visiems, norintiems susipažinti su totalitarinės valstybės piliečio gyvenimu bei patirti gerą adrenalino dozę.

Išdrįskite apsilankyti!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

3 valandos.

Dalyviai

1 asmuo.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Galite dalyvauti spektaklyje lietuvių arba rusų kalba (spektakliai vyksta skirtingomis datomis). Jame gali dalyvauti asmenys nuo 14 metų, pasirašę specialų sutikimą. Spektaklyje nerekomenduojama dalyvauti sergantiems klaustrofobija. Temperatūra bunkeryje – visada +8 °C.


Rekomenduojamos pramogos organizatorius


Kiti pasiūlymai


Dovanų eksperto įspūdžiai

Sandra

Prie vartų mus pasitinka sargyba su šunimis – spektaklis prasideda nuo pat pirmos atvykimo minutės. Trims valandoms tampame SSSR piliečiai. Velkamės sovietinę striukę ir pirmyn, o gal turėčiau sakyti, atgal į praeitį!

Žvarbus lapkričio oras puikiai dera su lauke tvyrančia atmosfera. Jaučiamas truputis nekantrumo, baimės bei entuziazmo dvelksmas. Paklūstame kiekvienai pareigūnų komandai, juk nenorime būti nubausti. Išklausę Tarybų Lietuvos himną, leidžiamės į 5 metrus po žeme esantį bunkerį. Čia šloviname LKP puikiai žinomu „ūra!“. Aplankome KGB kabinetą, mokomės nešioti dujokaukę, susipažįstame su medicinos ypatumais ir deficitinėmis prekėmis - kiekvieną kartą patiriame vis naujų išgyvenimų. Pagaliau išgirstame taip ilgai lauktą klausimą: ar jau norite į laisvę? Ar bent jau suvokiame, ką reiškia laisvė?
 

Gerai suprantame, kad tai tik spektaklis, kad realybėje lauktų šimtą kartų baisesni pavojai. Būtent tai padeda suvokti, kokie laimingi esame šiandien. Pažadinę savyje sąmoningumą, grįžtame į realybę.
 

Kodėl verta išbandyti šią pramogą?

 

  • Galimybė susipažinti su mūsų visų dalele - praeities istorija.
  • Išsilaisvinus dar ilgai lydės išgyventi stiprūs pojūčiai ir adrenalinas.
  • Patirta drama padės suvokti kaip branginame tai, kiek daug mes turime.
  • Puikus atotrūkis nuo kasdienybės.


Klientų atsiliepimai (5)

Marius

Stiprus projektas! Profesionali vaidyba ir renginio vedimas. Komedija, kurios aktoriais patys pabuvom. Senokai tiek nesijuokiau pats į save, kad neužsitraukti "viršininko" nemalonės :) Visiems rekomenduoju! Ypač tiems, kurie galvoja, kad "prie ruso buvo geriau" :)

A.Z.

Ispudziai labai puikus, rekomendavome draugams sia pramoga!!!

Jurgita

Labai patiko dovana "Isgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje". Is tikruju verta aplankyti, idomu, intriguoja. daug ispudziu ir kitiems pazistamiems, draugams papasakojom, kad tikrai verta bent karta apsilankyti.

Kristina

musu visa kompanija vis dar gyva ivykiais patirtais isvykos metu:) kavos pertraukelemis nenutyla ispudziu dalijimasis, kas labai nervina tuos, kurie nedalyvavo:)
istikro esam be galo patenkinti ir dekingi uz patirtas emocijas Jums! nors dauguma vyruku sako, kad dabar viska prisiminus noretusi astresniu potyriu, bet kai buvo vietoj, manau, ju ir taip pakako:)
sekmes Jums! taip ir toliau!!!:)

Linas

Žodžiai neapsakomi tie įspūdžiai, gali pasakot detaliai kas ir kaip ten buvo, bet nuėjus vistiek atrodo viskas kitaip. Tikrai kitiems siūlau nedvejot ir išbandyt šią pramogą!

1
Parašykite atsiliepimą

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

;
Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje