Apsilankymas teatro Atviras ratas pasirodyme dviems

Video!
2.0 1 Atsiliepimai

Apsilankymas teatro Atviras ratas pasirodyme dviems


Vilnius, Kaunas, Klaipėda
2 asm.
Iki 3 metų galiojimas
Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį
Nemokamas keitimas (išskyrus dovanų rinkinius)

40,00 €

40,00 €

Apie:

Apsilankymas teatro Atviras ratas pasirodyme

Atraskite teatro pasaulį!

Kuo ypatingas šis pasiūlymas?

Atvykite į „Atviro rato“ teatrą ir pasinerkite į užburiančią kelionę žiūrint spektaklį. Profesionalūs aktoriai sukurs ilgam įsimintinas akimirkas ir suteiks naujų, smagių emocijų. Perspektyvus, gausiai apdovanotas ir pripažinimą pelnęs ne tik Lietuvoje, Vilniaus miesto teatras „Atviras ratas“ - tai profesionalūs aktoriai, Aido Giniočio ir Vlado Bagdono mokiniai. Teatro kūrėjai ypatingai šiltai ir profesionaliai analizuoja nūdienos realijas bei tautos istoriją, žaidžia pasakų ir apysakų tekstais, patys rašo ir realizuoja savo dramaturgiją. Koncertuose skamba tik gyvai atliekama muzika. Galėsite pasirinkti bet kurį nurodytą spektaklį iš teatro „Atviras ratas“ repertuaro.

Repertuaras:

  • „NT Drama" pagal G. Labanauskaitės pjesę (rež. Ieva Stundžytė);
  • „Bakchantės: aktas” N16 (rež. Ieva Stundžytė);
  • „Tik suaugusiems” N16 (rež. Justas Tertelis);
  • I. Vyrypajevas „Saulėtoji linija" N16 (kūrėjai Justas Tertelis ir Vesta Šumilovaitė).

Kas sudaro šį pasiūlymą?

  • Apsilankymas dviems bet kuriame spetaklyje ar koncerte iš teatro Atviras ratas repertuaro.

Kam skirtas šis pasiūlymas?

Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam teatro gerbėjui, norinčiam aplankyti gyvą ir jaukų teatro pasirodymą.

Dovanokite nepamirštamą vakarą teatre!


Apie dovaną

Vieta

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Apranga

Aprangai reikalavimų nėra.

Trukmė

Priklauso nuo spektaklio.

Dalyviai

2 asmenys.

Oro sąlygos

Oro sąlygos nesvarbios.

Kita informacija

Jums reikės iš teatro repertuaro išsirinkti labiausiai patikusį spektaklį ar koncertą ir rezervuoti į jį vietas. Bilietus gausite el. paštu per 3 darbo dienas nuo rezervacijos. Vasarą spektakliai nerodomi.

Renkatis spektaklį, prašome atkreipti dėmesį į amžiaus cenzą (jei yra nurodytas). Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.


Vieta žemėlapyje


Rekomenduojamos pramogos organizatorius

„Atviras ratas“

Peržiūrėkite visus šio organizatoriaus pasiūlymus

Žiūrėti visus pasiūlymus

2.0 1 Atsiliepimai


D.U.K.

Kaip atrodo mūsų dovanos?
Mūsų dovanų pavyzdžius rasite Kaip atrodo mūsų dovanos >
Kaip užsakyti mūsų dovaną?
Prie išsirinktos dovanos paspauskite „Į krepšelį“,Prekių krepšelyje spauskite „Toliau“ ir užpildykite užsakymo formą.

Dovana Jums bus pristatyta pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

Padarę užsakymą, dovaną galite atsiimti ir patys Laisvalaikio Dovanų parduotuvėse. Kontaktai >

Kaip galiu dovaną gauti tuoj pat?
Tuomet pasirinkite eDovana, kuri atsiunčiama el. paštu per 1 minutę!
Tai LaisvalaikioDovanos.lt dovanų kuponas PDF formatu, persiunčiamas el. paštu 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Ją galėsite atspausdinti ir iš karto dovanoti.

Užsakymo formoje pasirinkite pristatymo būdą “eDovana” bei atsiskaitykite elektronine bankininkyste. O mes išsiųsime į Jūsų el. paštą eDovaną!

Per kiek laiko pristatomos dovanos?
eDovana - atsiunčiama el. paštu per 1 minutę. eDovana į el. paštą atkeliauja iš karto padarius užsakymą (I-VII 0-24 val.).

Atsiėmimas LaisvalaikioDovanos.lt parduotuvėse - paruošiama per 1-2 minutes. Kontaktai >

Kurjeris - 2-5 darbo dienos, dovanos pristatomos I-V 8-22 val.

Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

Atsiėmimas DPD paštomatuose - 2-3 darbo dienos. Dėl užimtumo siuntos gali vėluoti papildomai 5 d.d.

ZITICITY kurjeris - tik Vilniuje arba Kaune. Atiluks užsakymą darbo dienomis iki 13 val, siunta bus pristatyta vakare, iki 22 val., užsakius vakarais ar savaitgaliais per 1-2 darbo dienas. 

Lietuvos pašto siunta - pristatymas užtrunka iki 5 darbo dienų. Dovanos Jus pasieks I-VI 8-17 val.

Daugiau apie dovanų pristatymo būdus čia >

Kokie yra atsiskaitymo būdai?
Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, SEB, Luminor Nordea, Luminor DnB, Šiaulių banko, Medicinos banko, Citadelės elektroninės bankininkystės paslaugomis, pavedimu iš bet kurio banko, PayPal, PaySera, grynaisiais pinigais.
Kiek laiko galioja dovanų kuponas?

Nuo 2020 liepos 13 dienos visi „Laisvalaikio Dovanų“ čekiai galioja 3 metus nuo įsigijimo datos. 

Dovanų kuponai, įsigyti panaudojus dovanų čekį (čekiu padengus dalį arba visą pramogos sumą), galioja tiek, kiek galiojo panaudotas dovanų čekis. Pirmuosius 12 mėnesių kluponas galioja įprastai, likusius 24 mėnesius kuponas tampa tos pačios vertės dovanų čekiu, kurį galima išnaudoti pasirinktai pramogai.

Sezoninių pramogų kuponai, kurių teikimo sezoniškumą lemia metų laikai ir klimatinės sąlygos, galioja vieną sezoną.

Akcijinių pasiūlymų dovanų kuponai, jei prie pasiūlymo nurodytas trumpesnis galiojimo laikas, gali galioti trumpiau nei 3 metus.

Kaip panaudoti dovanų čekį?
1. Išsirinkite Jums labiausiai patikusią dovaną/as. Prie kiekvienos dovanos paspauskite „Į krepšelį”.

2. Prekių krepšelyje įveskite Dovanos kodą ir paspauskite „Tikrinti”. Jei pasirinktos dovanos/ų vertė viršys čekio vertę, skirtumą galėsite primokėti pasirinktu būdu kitame užsakymo žingsnyje. Spauskite „Toliau”.

3. Užpildykite užsakymo formą, jei reikia, pasirinkite apmokėjimo būdą. Spauskite „Pirkti”. Jūsų pasirinktu būdu pristatysime pramogos kuponą/us, kuriuos gavę galėsite suderinti Jūsų atvykimo laiką. Vykdami pramogauti, paimkite gautus kuponus.

4. Dovanų čekį galima panaudoti vieną kartą. Neišnaudojus visos čekio sumos, skirtumas nėra grąžinamas.

Kaip atlikti rezervaciją išsirinktai pramogai?
Pramogos organizatoriaus kontaktai pateikiami dovanų kupone. Tad kai įsigysite kuponą, pasiskambinsite nurodytu telefono numeriu bei atliksite rezervaciją.
Ar dovanų kupone nurodoma dovanos kaina?
Dovanos kaina kupone nėra nurodyta.

Jei perkate konkrečios vertės dovanų čekį (pvz. 20 € ir pan.), dovanų čekio vertė ant kupono bus nurodyta.

Klientų atsiliepimai

Gertrūda

Sveiki. Šį vakarą žiūrėjau (jei galima taip sakyti, nes atrodė tarsi gyventum kartu su aktoriais) spektaklį “Lietaus žemė”. Išėjau ir verkiau…nežinau ar ašaros yra įvertinimas. Iš tiesų net nežinau ką pasakyti, o dažniausiai turiu ką . Labiausiai noriu padėkoti už nuostabų spektaklį, kuris…apskritai turi viską, ko dabar mums trūksta: nuoširdumo, atvirumo, sąžiningumo, tikėjimo… Spektaklis, kurį visi supras savaip, kuris mane nustebino, netgi sukrėtė, bet labai džiugu, kad dar yra žmonių, taip jautriai gyvenančių, jaučiančių.

Eglė

„Lietaus žemė“ – unikalus,stulbinantis spektaklis. Tarsi visi tie senelių, mokytojų, tėvų pasakojimai, istorinių knygų puslapiai atgytų ir lengvai įtrauktų į savo gyvenimą..Prasidėjęs taip žaismingai, jau po kelių scenų sukėlė gniužulą gerklėje,kuris didžiąją spektaklio dalį taip ir nepasitraukė, o akys vis spindėjo..paveikėt, įtikinot, privertėt kartu išgyventi tuos skaudulius..nemanau,kad esu didelė patriotė, bet skaudėjo,nes tai mano tėvynės istorija,skaudi,neteisinga,vis dar alsuojanti dabartyje.tik gerai pažinus praeitį,galima įvertinti ir šiandieną..pagarba aktoriams,kad išdrįso prabilti „nepopsinėmis“ temomis..taip paprastai, minimaliomis priemonėmis žaibiškai nukėlėte laiko mašina atgal..intriguojančiai,taaaip įdomiai,kad nesinorėjo,jog baigtųsi..daug ko nežinojome, daug ką jau buvome pamiršę..ačiū už gilumą.. p.s. o dar tas perteiktas lietuviškų dainų lyrizmas, švelnumas, nuoširdumas, paprastumas užaštrina tą gniužulą gerklėje..:) ir pavadinimas labai taiklus..

Giedrė

Kiekvieną kartą po spektaklio noriu Jus apkabinti ir pasakyti, kad kiekvienas Jūsų – nuostabus, savitas, ypatingas. Svarbiausi gero spektaklio kriterijai – gebėjimas suderinti linksmus ir rimtus dalykus, išlaikyti harmoniją tarp ing ir jang. Kiekvieną kartą stebiuosi KAIP JUMS TAI PAVYKSTA? Vakar buvau dar viename Jūsų spektaklyje “Pabėgimas į Akropolį”. Jis sukėlė daug kontraversiškų jausmų… Buvo juoko, buvo ir ašarų. Po ilgo laiko spektaklis vėl suvirpino. Ir visai netikėtai – kaip bomba. Ačiū Jums. Aktoriams – už tikrą jausmą. Režisieriui – už meistrišką režisūrinį sprendimą. Ir tai dar ne viskas. Linkiu įkvėpimo ir daaaar spektaklių!!!!

Antroji eilė

Ačiū Jums už atviras, nuoširdžias, kartais skaudinančias, bet niekada nepaliekančias abejunga, mintis. Jos – kiekviename vaidinime, po kurių nenustoju galvoti apie tai, kaip mylių Žmogų – netobulą, klystantį, bet gražų savo paieškose. Ačiū už Jūsų pilnas širdis. Nepradanginkite savęs, nes esate labai reikalingi.

Siūlome peržiūrėti ir šias dovanas:

Siekdami pagerinti Jūsų dovanų ieškojimo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje