Dovanų idėjos vaikams: patiks net išrankiausiems!

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai susimąstome, kaip galime nustebinti savo atžalas ir kartu paminėti šią dieną. Tai puiki proga pabūti su savo vaikais ir atrasti drauge naujus potyrius, kurie padės geriau pažinti ne tik vaiką, bet ir jam pačiam save. Jei nežinote ar nesugalvojate, ką dovanoti per vaikų dieną – ne bėda! Mes pristatome dovanų idėjas vaikams, kurios pradžiugins net pačius išrankiausius.

Dovanos vaikams

Vaikams svajojantiems apie pakilimą virš debesų

Siūlome atrasti nepamirštamus nuotykius jūsų vaikui, kurie išliks jų atmintyje dar ilgai, o savo įspūdžiais galės dalintis su savo draugais. Skrydis oro balionu vaikui – ši dovana tiks tiek mergaitei, tiek berniukui, kurie yra drąsus ir nebijo aukščio. Per šį skrydį galėsite iš aukštai pažinti miestą ir atrasti naujas istorijas, o jeigu pasirinkote skristi virš Trakų ir labiau pažinti gamtą – puikiai tiks ežerynas su istorine Trakų pilimi priešakyje.

Skrydis oro balionu virš Vilniaus arba Trakų vaikams

Nuotykių ieškotojams

Jeigu jūsų vaikas negali nustygti vietoje, yra energingas ir mėgsta laipiojimą medžiais, ši pramoga kaip tik jiems. Nuotykių parkai patiks net ir patiems energingiausiems vaikams , kurie nebijo iššūkių, o laipiojimas medžiais ir pasitaikančios kliūtys jiems ne bėda. Be to, šią dovaną galėsite išbandyti, o vėliau įspūdžiais tarpusavyje dalintis kartu su vaiku.

Vaikams – smaližiams

Supažindinkite savo mažuosius smaližius su tikro šokolado meno paslaptimis . Šokolado degustacija jūsų vaikui suteiks naujų žinių apie šokolado gamybą, taip pat galės pasiklausyti įdomių istorijų ir savo rankutėmis nulipdyti gardžių skanėstų. Tai puiki proga atrasti ryšį ir naujus pomėgius kartu bei dalintis naujais įspūdžiais.

Šokolado degustacija vaikams

Vaikams gyvūnų mylėtojamas

Jeigu jūsų vaikas negali ramiai praeiti pro gyvūną, visada turi jį pakalbinti ir paglostyti yra puiki galimybė savo atžalas supažindinti su alpakomis. Trakų rajone įsikūrusiame alpakų ūkyje jūsų mažasis gyvūnų mylėtojas galės susitikti su šiais gyvūnais, juos pamaitinti ir paglostyti. Po nuotaikingos pažinties su alpakomis, galėsite susipažinti su Trakais bei pasiplaukioti laivu kartu su visa šeima.

Žaidimų ir virtualios realybės gerbėjams

Pasižvalgymas kosmose ir pasivaikčiojimas mėnulyje, nepažintos vandenynų gelmės, komandiniai žaidimai – visą tai galima patirti išbandant virtualios realybės pramogas! Ši pramoga sužavės visus žaidimų ir technologijų gerbėjus. Viskas, kas atrodo neįmanoma, kartu su VR akiniais tampa realybe! Padovanokite vaikui šią pramogą ir suteikite galimybę leistis į nuotykius nepažintuose pasauliuose.

Linkime gražios ir turiningos dienos su savo vaikais per Tarptautinę vaikų gynimo dieną! Tegul ši diena būna kupina vaikiško juoko, svajonių ir entuziazmo. Dovanokite vaikams brangiausią laiką – tai laiką su mylimais tėvais.

Comments

comments