Išskirtinės Valentino dienos dovanos

Meilės dienos proga ieškote išskirtinės dovanos savo antrajai pusei? Dovanokite tai, kas neįkainojama – akimirkas, praleistas kartu! Kviečiame Jus dalintis meile ir pasinerti į romantiškas pramogas, kurios įsimylėjėlių porai leis džiaugtis vienas kito draugija ne tik per Valentino dieną.

Pixmac000051731479

Romantiškas savaitgalis

Kartu su mylimu žmogumi pabėkite nuo kasdienybės ir rutinos! Siūlome Jums pasimėgauti ilgu savaitgaliu ir kokybišku poilsiu kurorte. Viešbutyje „Ivolita“ Druskininkuose Jūsų laukia tikras įsimylėjėlių savaitgalis: jaukus kambarys ir putojantis vynas, romantiška vakarienė ir netrikdoma ramybė – viskuo bus pasirūpinta už Jus. „Sofijos rezidencija“ Birštone poras, mėgstančias prabangą, kviečia pasinerti į VIP atostogų malonumus. Apsistosite unikaliame didikų kambaryje, skanausite gardžius pusryčius ir vakarienę išskirtinio interjero restorane, mėgausitės atpalaiduojančiais masažais. Savaitgalis drauge padės ne tik puikiai pailsėti, tačiau ir iš naujo atrasti vienas kitą!

59003_r

58962_r

Gurmaniškas vakaras

Jei mėgstate romantiškas vakarienes žvakių šviesoje, siūlome savo mylimam žmogui padovanoti pakvietimą į jaukų pasimatymą išskirtiniame restorane. Tuos, kurie vertina prancūzišką virtuvę, kviečiame į ant Galvės ežero kranto įsikūrusį „Apvalaus stalo klubą“ – čia skanausite iš ekologiškų produktų pagamintų patiekalų ir grožėsitės įstabiais Trakų pilies vaizdais. Žuvies mėgėjai tarsi tikrame rojuje pasijus restorane „Žuvinė“, kur mėgausis ne tik unikaliais Lietuvos vandenų žuvies patiekalais, tačiau ir skanaus rinktinių vynų bei praleis puikų vakarą jaukioje aplinkoje. Ieškantiems originalios vietos praleisti romantišką vakarą, siūlome apsilankyti XVII a. rūsiuose, pačioje Kauno senamiesčio širdyje įsikūrusiame restorane „Senieji rūsiai“ – čia ragausite išskirtinių europietiškos virtuvės patiekalų puikiai derančioje viduramžių ir šiuolaikiškos prabangos apsuptyje. Romantiška vakarienė bus puiki proga bent valandėlę pasidžiaugti buvimu tik dviese!

 47826_r 53316_r 7272_r

Jaukios akimirkos SPA

Jeigu Jūs ir Jūsų mylimas žmogus jaučiatės įsitempę ir nuvarginti streso, tuomet Meilės dienos proga padovanokite galimybę bent akimirkai pabėgti nuo visų rūpesčių! Masažai ir SPA ritualai padės atsipalaiduoti ir ramioje aplinokje pailsėti nuo miesto šurmulio. Tiems, kurie pasiilgo saldžių akimirkų, siūlome pasinerti į masažo malonumus ir svaigius aromatus: SPA ritualo „Myliu tave…“ metu mėgausitės sūkurine vonia ir kvapniais masažais, subalansuotais Jai ir Jam. Įsimylėjėliai, norintys paragauti egzotikos, laiką puikiai praleis „Rytietiškame pasimatyme“ – Jūsų laukia tradiciniai kinų masažai ir visiškas atsipalaidavimas, o vėliau – ramybės akimirkos drauge skanaujant kinišką arbatą. SPA ritualas Jums ir Jūsų mylimam žmogui padės įgauti naujų jėgų ir pajusti dvasinę harmoniją!

Positive young couple receiving a back massage with oil

Romantic couple on spa holiday

Nauja patirtis drauge

Kas suartina labiau už drauge patirtus nuotykius? Valentino dienos proga padovanokite savo mylimam žmogui galimybę kartu patirti šį tą naujo ir nepaprasto! Poroms, kurios dievina aštrius pojūčius, siūlome „pasivaržyti“ šaudant tikrais koviniais ginklais – Jūs ne tik pajusite kraujyje tekantį adrenaliną, bet ir išsiaiškinsite, kuris iš Jūsų – taiklesnis šaulys. Tiems, kurie ieško netikėtos patirties, siūlome savo mylimam žmogui padovanoti nardymą Platelių ežere – jo metu pažinsite paslaptingą povandeninį pasaulį ir įgysite naujos, įdomios patirties! Įsimylėjėliai, kurie pasiilgo tikros romantikos, daug gražių akimirkų patirs jodinėdami žirgais apsnigtose Vilniaus apylinkėse: žavinga gamta lyg iš pasakos, gaivus oras ir mylimo žmogaus kompanija – kas gali būti geriau? Drauge išgyventos džiugios patirtys išliks Jūsų mintyse ir širdyse kaip nuostabūs, šilti prisiminimai!

Saudymas1

58820_r

58981_r

Meilės dieną pradžiuginkite savo mylimąjį ar mylimąją netikėta dovana, atnešiančia daug jaukių laimės akimirkų! Jei čia neradote dovanos, kurią norėtumėte įteikti savo mylimam žmogui, daugiau unikalių romantiškų pasiūlymų rasite čia:

 

Valentino dienos dovanos

 

Comments

comments