Švenčiame 3 milijonus šypsenų!

Kartu su kitomis „Emoti grupės įmonėmis jau pardavėme tris milijonus dovanų – tai reiškia tris milijonus džiaugsmo, staigmenų, išsipildžiusių svajonių ir nepamirštamų akimirkų. Todėl tariame didelį AČIŪ visiems, kurie per beveik 17 mūsų veiklos metų nusprendė padovanoti istorijas, o ne daiktus – įdomių nuotykių, poilsio akimirkų, skanių patirčių ir naujų iššūkių pavidalu. Galime drąsiai teigti, kad turime entuziastingiausių klientų, kurie puikiai žino, kas gyvenime teikia džiaugsmą ir nepamirštamus įspūdžius! Tačiau mes nesustojame ir toliau siekiame plėsti savo pasiūlymų asortimentą bei stebinti naujais ir įdomiais projektais. Nepaliaujamai dirbsime, kad visada turėtumėte unikalių ir ypatingų dovanų pasirinkimą kiekvienai progai.

Padovanojote 3 milijonus dovanų

Kartu su kolegomis iš Latvijos (Dāvanu Serviss), Estijos (Kingitus.ee), Suomijos (Elämyslahjat) ir Lenkijos (Wyjątkowy Prezent), būdami „Emoti group“ įmonių grupės dalimi, pardavėme jau daugiau nei 3 milijonus dovanų. Tai – ypatinga proga ir milžiniškas mūsų ūgtelėjimas, nes 2021 metais skaičiavome 2 milijonus dovanų.

Ypatingomis dovanomis norime padėti įgyvendinti jūsų svajones – tiek dideles, tiek ir mažas. Štai kodėl šiuo metu siūlome daugiau nei 1800 patirčių ir šis skaičius nuolat auga. Be to, mūsų įspūdžio dovanomis galima mėgautis ne tik visoje Lietuvoje, tačiau ir kaimyninėse šalyse, taip pat siūlome poilsį Europoje. Pramogų ir dovanų įvairioms progoms turime išties nemažai, tad belieka savo darbotvarkėje atrasti laiko joms išmėginti! Tiesą sakant, apie laiką taip pat pagalvojome – vieninteliai dovanų rinkoje siūlome 3 metų galiojimą. Tad turint mūsų dovaną nebus baisu, kad nepavyks ja pasinaudoti!

Metai iš metų dirbame ir stengiamės suteikti klientams malonią apsipirkimo patirtį. Viena iš sudedamųjų to dalių – patogus ir greitas apsipirkimas. Mėgstantys dovanų ieškoti didžiuosiuose prekybos centruose, gali juose rasti ir mūsų parduotuves (adresus rasite ČIA). Mūsų dovanų stendai stovi ir „Rimi“ parduotuvėse. Šiuolaikine norma tapusį greitą gyvenimo tempą propaguojantys klientai patogiai ir greitai dovanas ras mūsų internetinėje parduotuvėje bei „Bolt Food“ ir „Wolt“ pristatymo platformose.

Kokios dovanos buvo populiariausios?

„Įspūdžiai“ tėra vienas žodis, į kurį sutelpa įvairios, itin skirtingos patirtys. „Laisvalaikio dovanose“ tinkamą dovaną ar pramogą sau atras tiek ekstremalių pramogų entuziastai, tiek ir vertinantys ramų poilsį. Nakvynės Lietuvos ir Europos miestuose, skrydžių ar vandens pramogos, gurmaniškos patirtys… O kur dar laukiantys SPA ir grožio paslaugų malonumai, pamokos ir kursai, ekstremalios ar aktyvaus laisvalaikio pramogos… Ilgas sąrašas nuotykius, puikią nuotaiką ir begalinius įspūdžius kuriančių veiklų, kurias padovanojote 3 milijonus kartų. O ką mėgote dovanoti dažniausiai?

Šiame sąraše puikuojasi ir aštrius pojūčius dovanojantys, ir ramias bei jaukias akimirkas suteikiantys potyriai. Ne vienas žmogus buvo nudžiugintas skrydžio oro balionu, šuolio su virve ar parašiutu pramogomis, tad skrydžių dovanos buvo vienas iš dovanų favoritų. Esame dėkingi už tai, kad taip pat kaip ir mes patys, taip ir jūs pamilote mūsų pačių unikalius projektus: pasivažinėjimą superautomobiliais, unikalias vakarienes „Magic Dinner“, „Shitty Dinner“ ir „Dine in the Dark“, treniruotes Slidinėjimo akademijoje. Dovanojote ne tik smagias pramogas, tačiau ir rūpestį savo artimųjų kokybišku poilsiu su atokvėpiu viešbučiuose ir sanatorijose, masažus ir SPA malonumus, aktyvų laisvalaikį apsaugant nuo užsisėdėjimo. Tai tik keletas populiariausių dovanų kategorijų ir dovanų idėjų, kuriomis siekėte nustebinti ir pradžiuginti artimuosius. 

Nuoširdžiai tikime, kad galimybė įgyvendinti svajones, nepakartojamos emocijos ir prisiminimai yra gražiausios dovanos, kurias galime padovanoti kitam žmogui. Taip stengiamės keisti Lietuvos dovanų įteikimo kultūrą atsisakant lentynose dulkančių dovanojamų daiktų, Juk įspūdžiai lieka ne kur kitur – o atmintyje ir istorijose, kurias norėsis pasakoti dar ilgai! 

Dėkojame už pasitikėjimą mumis, o mes ir toliau ruošiamės įgyvendinti kitas jūsų svajones ir siekti dar ne vieno milijono jūsų šypsenų ir gražiausių įspūdžių!

Comments

comments