Rudens atostogos: išjunk kompiuterį!

Rudens atostogos moksleiviams – pirmosios naujųjų mokslo metų atostogos ir galimybė atsipūsti po pirmųjų mėnesių mokykloje. Kitaip nei vasarą – rudenį pramogų ir užsiėmimų, kurie užimtų vaikus, yra mažiau. Tačiau liūdėti neverta – rudenį taip pat yra ką veikti, kad atostogos būtų linksmos, turiningos, o iš atostogų grįžę moksleiviai turėtų ką papasakoti savo bendraklasiams!

rudens-atosogos-vaikams

Tėveliai, gal ir Jums laikas pasilsėti?

Lapkričio pradžia – puikus metas atsipūsti ir pailsėti! Kuomet Lietuvoje pradeda vis intensyviau spausti šaltukas, savaitei pabėkite į šiltuosius kraštus: Turkija, Egiptas, Graikija, Ispanija… Lepinkitės maloniais saulės spinduliais ir džiaukitės šiltu jūros vandeniu. Taip pat galite rinktis pažintines keliones po Europos sostines ar miestus. Ne tik pabėgsite nuo rutinos, bet ir daug pamatysite!

kelione-seimai

Žinoma nepamirškite, kad puikiai atsipalaiduoti galite ir Lietuvoje: aplankykite pajūrį, mėgaukitės Druskininkų ar Birštono ramybe ir puikiais viešbučiais bei juose įrengtomis vandens ir pirčių zonomis. O ką jau kalbėti apie SPA malonumus, kurie atpalaiduos tėvelius ir žinoma bus smagūs vaikams…

seimos-laisvalaikis

Pramogos tiek mažiems, tiek dideliems!

Jei kelionėms laiko maža, pasirūpinkite atostogautojų laisvalaikiu! Siaučiant blogam orui keliaukite į kiną ar teatrą ir mėgaukitės smagiomis istorijomis. Aktyviems jaunuoliams geriausia popietė bus praleista kartodrome lenktyniaujant kartingais. Gamtos mylėtojus nusiveskite pajodinėti žirgais ar poniais, o technologijų ir naujienų besivaikantiems geriausia pramoga – virtualios realybės žaidimai. Kartu su vaikais keliaukite į vandens pramogų parką – kur šiltas oras ir vandens pramogos egzistuoja visus metus!

jodinejimas-seimai

Na o jei norite, kad rudens atostogų metu Jūsų vaikas ne tik atsipūstų nuo mokslų bet ir linksmai, aktyviai ir naudingai praleistų laiką – keliaukite į „Slidinėjimo Akademiją“ Vilniuje, kur vaikai smagiai leidžia laiką ir išmoksta valdyti slides ar snieglentę. Juk kita stotelė po šių įdomių ir naudingų kursų – smagios atostogos kalnuose! Kas gali būti geriau?

slidinejimo-akademija

Rudens atostogų metų Slidinėjimo akademijoje vyks vaikų sporto ir slidinėjimo stovykla, tad visos dienos metu Jūsų vaikas turiningai praleis dieną! Slidinėti akademijoje gali ne tik vaikai – tai puiki vieta šeimai praleisti laisvalaikį!

Atostogos – metas atsipūsti, bet tikrai ne sėdėti namie. Keliaukite, atraskite, mėgaukitės ir džiaukitės! Tegul moksleiviai atostogų metu susipažįsta, atranda naujus hobius ir pomėgius!

Comments

comments