Studente, nustebink savo Tėtį!

Artėjant vasarai, ateina ir dar viena nuostabi šventė – tai brangiųjų Tėvelių diena. Nustebinti savo Tėtį gali būti ne ką lengvesnė užduotis nei išspręsti egzamino testą. O dar ir piniginis studento statusas, tikrai nepalengvina šios užduoties. Tačiau, juk nebūtina pirkti brangių dovanų, kad suteiktumėte laimės bei džiaugsmo, tam puikiai gali pasitarnauti paprasčiausios pramogos!

tecio diena


Smagi diena kartu

Tikriausiai geriausias dalykas ką galite padovanoti, tai laikas kartu! O, kad jis būtų ne tik linksmas, bet ir įsimintinas siūlome pasivažinėjimą kartingais. Trasoje, ne tik galėsite pademonstruoti savo vairavimo įgūdžius, bet ir pasivaržyti dėl čempiono taurės. Ši pramoga puikiai tiks sūnaus ir tėčio dienai kartu, nes juk cypiančios padangos ir variklių griausmas, tai palaima vyrų širdžiai. Na, o žiupsnelis adrenalino, daug juoko bei šypsenų pavers Tėvo dieną įsimintina švente!

kartingai teciui
Adrenalino mėgėjams

Skrydis parasparniu skirtas – tėčiams ekstremalams. Ši pramoga leis pasijusti tarsi laisvai
padangėmis skrajojantiems paukščiams. Iš dangaus aukštybių atsivers puiki Lietuvos panorama. Gaivūs oro gūsiai ir vėjelio dvelksmas leis sielai pailsėti ir bent trumpam atitrauks mintis nuo miesto šurmulio. Na, o kad viskas vyktų sklandžiai, visą laiką šalia bus patyręs instruktorius.

parasparnis teciui
Sporto aistruoliams

Dar vienas puikus ir gal kiek netradicinis pramogos pasiūlymas – tai pažintinis golfo žaidimas. Ši sporto šaka dar nespėjo sparčiai paplisti Lietuvoje, tačiau pasaulyje ji vertinama kaip viena
mėgstamiausių! Pirmoji pramogos dalis prasidės nuo pažintinės kelionės po golfo aikštyną,
apžiūrint gražiąsias vietas, susipažįstant su žaidimo taisyklėmis bei subtilybėmis. Vėliau vyks
mokomoji smūgio technikos dalis ir žinoma praktinis pramogos išbandymas. Jeigu Jūsų Tėtis
domisi sporto tendencijomis bei visuomet nori išbandyti ką nors naujo, ši pramoga jam paliks
neišblėstančius ir žinoma naudingus prisiminimus!

golfas teciui
Mėgstantiems ramias pramogas

Šiek tiek ramesniam, jaukesniam poilsiui puikiai tiks pasiplaukiojimas pramoginiu laivu Trakuose. Per šią apžvalginę kelionę, jūsų Tėvelis kartu su kompanionu, išsamiau pažins Trakų istoriją, išvys Užutrakio dvarą, grafo J.Tiškevičiaus rūmus bei žinoma gražiąją Trakų pilį. Nuostabūs gamtos vaizdai, muzika, ežero dvelksmas bei čiulbantys paukšteliai sukurs raminančią atmosferą bei leis trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio ir darbų rutinos.

laivas teciui
Sunkiai dirbantiems

Visi žinome, kad daug dirbant, net ir stipriausieji vyrai pavargsta. O geriausias atsigavimo būdas – tai rytietiška SPA terapija. Ji susideda iš subalansuoto nugaros, pečių, sprando, galvos, pėdų bei blauzdų masažo. Terapijos metu visas kūnas patirs lengvumo bei ramumo pojūtį, sumažės stresas bei išsivalys nuo darbų perkrautos mintys. Na, o tokio poilsio tikrai vertas – kiekvienas sunkiai dirbantis Tėtis.

spa teciui
Gėrimų degustatoriams

Paskutinis, bet ne prasčiausiasis pasiūlymas – skirtas tauriųjų gėrimų gurmanams. Nuolatinis
mokymasis, išrankus skonis, gurmė sąvokos suvokimas skamba kaip tavo Tėtis? Tai galbūt viskio degustacija, būtų pati tinkamiausia dovana jam!? Ši pramoga skirta dviem asmenims, o jos metu bus galima paragauti net 4-5 skirtingų viskio tipų. Turiningas laisvalaikis, nauji potyriai bei skonio receptorių patenkinimas – garantuotas!

degustacija teciui
Taigi, jeigu dar neišrinkai dovanos savo mylimam Tėčiui, gali padaryti tai tuoj pat! Ir tam visai nereiks krūvos studentiškų santaupų, nes juk galima smagiai papramogauti ir už prieinamą kainą.

Comments

comments