Vestuvių metinių sveikinimai

Vestuvių metinių sveikinimai sutuoktiniams gali sukelti pačių įvairiausių emocijų: nuo ašarų iki juoko. Aišku viena – švenčianti pora, be vestuvių metinių dovanų, nusipelno ir kažko daugiau nei „šilčiausi linkėjimai“. Pažiūrėkite, kokių idėjų sveikinimams paruošėme ir skirkite sukaktuvininkams originalius žodžius vestuvių metinių proga!

Vestuvių metinių sveikinimai

Vestuvės – vienas gražiausių įvykių dviejų įsimylėjusių žmonių gyvenime. Po vestuvių žinome, kad laukia medaus mėnuo ir linksmos įvairių metinių, vadinamų atitinkamais vardais, šventės. Iš kur atsirado tradicija švęsti vestuvių metines? Istorinės sukakčių ištakos tikriausiai siekia senovės Romos laikus. Tada vyrai 25-ųjų vestuvių metinių proga savo žmonas „vainikavo“ ypatingu sidabro vainiku, o per 50-ąsias – aukso vainiku. XX amžiuje buvo įvardinti ir kitos vestuvių sukaktys – nuo ​​1-ųjų iki 75-ųjų bendro gyvenimo metų.

Vestuvių metinės yra puiki proga pasirūpinti įsimintina dovana ir mielu sveikinimu. Verta skirti daugiau laiko originalių, įkvepiančių ar nuotaikingų linkėjimų užrašymui, nes jie suteiks daug džiaugsmo šventės kaltininkams. Be sveikinimo turinio, galite pasirūpinti ir originaliu jų pateikimu – linkėjimai gali būti įrėminti, originalioje pakuotėje ar net kaip specialus lipdukas ant sienos – viskas priklauso nuo žmonių, kuriems bus skirti tie sveikinimai. Žemiau pateikėme gražiausius sveikinimus, todėl pasisemkite idėjų konkrečių vestuvių metinių proga.

Sveikinimai 50-ųjų vestuvių metinių proga

50-mečio sveikinimai auksinių vestuvių metinių proga, turėtų būti ypatingi – juk 50 metų kartu yra tikrai nuostabus rezultatas! Išrinkus tinkamą dovaną vestuvių 50-mečiui, verta pagalvoti apie originalius palinkėjimus šia proga. Atsižvelgiant į tai, kad tai auksinės vestuvės, šie sveikinimai gali būti pateikti tarsi nuoroda į senovės romėnus įrėminant linkėjimus auksiniais ir violetiniais rėmeliais. Pažiūrėkite, kokius palinkėjimus paruošėme 50-ąsias vestuvių metines švenčiantiems žmonėms – naudokite juos tokius arba pasinaudokite kaip įkvėpimu kuriant savo sveikinimus!

Tegul palankus likimas Jums nusilenkia.
Su tokia gražia ir ypatinga sukaktimi!
Tegul ši jubiliejinė diena
būna ypatingas įvykis.
Laukiame kitų įspūdingų sukakčių ir
esame sužavėti Jūsų meile.

Juokingi vestuvių metinių linkėjimai

Linksmi, šmaikštūs, žaismingi – vestuvių metinių linkėjimai taip pat gali džiuginti. Smagūs sveikinimai gali atpalaiduoti įtampą, pagerinti atmosferą ir suteikti džiaugsmo švenčiantiems. Jie puikiai tinka pažįstamiems, draugams ir tada, kai yra skirti jaunesniems žmonėms. Priklausomai nuo mūsų santykio su sutuoktinų pora, linkėjimais galime šmaikščiai pajuokauti apie jų poros aktualijas ar bendrus nuotykius. Žemiau pateikiame savo pasiūlymus linksmiems vestuvių metinių sveikinimams:

Eikite per gyvenimą šilta širdimi ir
stipriais jausmais,
dar labiau mylėkite vienas kitą.
Ir tvirtai laikykitės už rankų.

Originalūs linkėjimai vestuvių metinių proga

Rasti ar išsirinkti originalius palinkėjimus vestuvių metinėms gali šiek tiek varginti – ne visiems jie patinka, ne visada užtenka laiko ar gebėjimų sugalvoti gražius palinkėjimus. Naudojant sveikinimus „iš interneto“, verta pasistengti juos šiek tiek patobulinti ir pritaikyti gavėjams. Kelios papildomos teksto eilutės, kur nors linkėjimų viduryje palinkėjimus padarys tikrai išskirtiniais ir unikaliais. Žemiau pateikiami keli originalūs vestuvių metinių sveikinimų pavyzdžiai:

Mielieji, ačiū, kad esate…
Už kiekvieną dieną, kiekvieną naktį ir rytą,
už Jūsų šypsenas ir laime trykštančias akis,
už mielas ir karčias akimirkas, kurios moko mus kurti santykius.
Tegul ši diena Jums primena pažadus būti esant geram ir blogam,
kad Jūsų MEILĖ liktų nepakitusi nuo pirmo susitikimo…

Vestuvių metinių proga, mano brangieji,
linkiu Jums būti palaimintiems laimės,
mėgautis prisiminimai apie nuostabias ir gražias akimirkas.
Jūsų santuoka ir meilė yra
lyg gidas kitiems.
Ačiū, kad parodėte mums, koks
gražus yra poros gyvenimas.

Vestuvių metinių sveikinimai vyrui

Mylimasis, princas ant balto žirgo, vargo ir džiaugsmo palydovas… Vestuvių metinių linkėjimai vyrui turi būti ypatingi – juk jis jūsų herojus, tiesa? Neeilinei dovanai paruoškite tokius pat nepaprastus sveikinimus, kurie sukels jūsų mylimam žmogui tyriausias emocijas arba epagalvokite apie linksmus ir juokingus palinkėjimus, jeigu norite išgirsti brangiausiojo juoką. Pažiūrėkite, kokias dovanas vyrams rekomenduojame.

Sveikinimai 25-ųjų vestuvių metinių proga

Linkėjimai sidabrinių vestuvių metinių, t. y., dvidešimt penktųjų santuokos metinių proga gali būti susiję su gilia tradicija – romėnų sidabriniu vainiku. Jie gali būti tiek juokingi, tiek rimti. Rimuotos eilės ar rafinuotos kalbos – svarbu, kad sukaktuvininkams jie tiktų. Sidabrinis jubiliejus yra didi šventė – 25 metai kartu, todėl švęskite ne tik su puikia dovana, bet ir su originaliais, suasmenintais linkėjimais, kurie porai suteiks daug džiaugsmo! Štai keli sveikinimų pavyzdžiai, kuriuos galima panaudoti kuriant savo linkėjimus:

Lai saulėtu gyvenimu
Jus supa džiaugsmas,
meilė ir tikėjimas.
Linkime sveikatos harmonijos ir gyventi dar ilgus metus.
Grožimės Jūsų meile!

Čia rasite dovanas poroms!

Linkėjimai 30-osioms vestuvių metinėms

30-osios vestuvių metinės taip pat vadinamos perlų metinėmis. Kadangi sukakties kaltininkai kartu praleido tiek metų, verta skirti daugiau laiko ir prie originalios dovanos prisegti išskirtinius linkėjimus – geriausia tokius, kurie turėtų ir humoro elementų, ir simbolinių užuominų. Galima pagalvoti, koks pasaulis buvo tada, kai susituokė du laimingi žmonės ir kažką įdomaus paminėti apie šiuos laikus. Dar viena gera idėja gali būti tinkamas dovanos ir palinkėjimų suderinimas – pavyzdžiui, kažkaip susijęs su skaičiumi 30. Galima nupirkti kelis skirtingus 30 eurų vertės pramogų čekius, o šalia pridėti jaukius sveikinimus:

Eikite per gyvenimą su šypsenomis veiduose,
apsupti mylinčių žmonių,
vienas kito stiprybės, saugumo ir laimės.
Gražios šventės ir ilgiausių metų darnioje poroje!

Sveikinimai 10-ųjų vestuvių metinių proga

Aliuminio vestuvių metinės arba kitaip – bendro gyvenimo dešimtmetis. Iš kur atsirado aliuminio pavadinimas? Tai simbolinis sprendimas – aliuminis yra itin plastiška medžiaga, kurią stebėtinai lengva apdirbti. Tai labai universalus ir tuo pačiu labai įprastas elementas, tad jo vardu pavadintos ir šios vestuvių metinės. Kokie tiktų palinkėjimai 10-ųjų vestuvių metinių proga? Parašyti iš širdies! Verta pasisemti įkvėpimo iš jau paruoštų idėjų ir sukurti unikalius linkėjimus, kurie nustebins ir pradžiugins švenčiančius. Štai keletas linkėjimų dešimtųjų vestuvių metinių proga:

Mielieji,
tokią gražią dieną kaip Jūsų
vestuvių metinės, linkime Jums gerovės ir
gyvenimo džiaugsmo, kad gyventumėte sveikai ir laimingai.

Linkėjimai pirmųjų vestuvių metinių proga

Pirmosios vestuvių metinės vadinamos popierinėmis metinėmis. Popierius turi daug simbolių, atitinkančių 1-ąsias vestuvių metines. Viena jų, kad jauna sutuoktinių pora, kuri tik pradeda savo kelionę kartu, yra tuščias popierius, kurį galima užpildyti gražiais žodžiais ir darbais. Linkėjimai pirmųjų vestuvių metinių proga – galimybė parodyti jauniesiems sutuoktiniams, kad linkite jiems geriausio ir siunčiate šilčiausius linkėjimus. Paruošėme keletą sveikinimų pirmųjų vestuvių metinių proga.

Šventės proga
linkime Jums viso ko geriausio:
tegul šypsena visada būna Jūsų širdyse,
tegul kiekviena diena teikia didžiausią džiaugsmą.
Kad pasaulio problemos, mielieji, jus aplenktų,
o visi artimieji Jus labai mylėtų taip,
kaip niekas kitas šiame pasaulyje. Jūs to nusipelnėte!

Kaip greitai lekia gyvenimas…
Linkime jums svajonių išsipildymo!
Tegul Jūsų gyvenimas būna
kupinas meilės ir stebuklų.
Ir toliau būkite tokie laimingi,
tokie mylintys ir tikri.

Linkėjimai 40-ųjų vestuvių metinių proga

„Keturiasdešimt metų prabėgo kaip viena diena…“ – sveikinimai 40-osioms vestuvių metinėms turėtų būti stulbinantys! Juk būtent tokie yra 40 santuokos metų. Rubino vestuvių metinės yra proga nusiųsti jaudinančius linkėjimus, išreiškiančius jūsų susižavėjimą ir pagarbą – juk 40 metų kartu nėra pokštas. Sukurkite originalius palinkėjimus šiai progai arba pasinaudokite žemiau pateiktu mūsų pasiūlymu:

Linkime džiaugsmo kiekvieną dieną,
laimės, kuri tęsis amžinai.
Sėkmės visose gyvenimo srityse.
Linkime Jums viso ko geriausio iš visos širdies!

Sveikinimai 20-osioms vestuvių metinėms

Tai porcelianinės vestuvių metinės. Jubiliatai nuo šiol vadinami pilnamečiais kaip susituokusi pora, tad dabar atsiranda galimybė padovanoti porcelianinius linkėjimus. 20-osios vestuvių metinės – rimta proga švęsti, todėl linkėjimai turi būti nuoširdūs ir apgalvoti – kaip ir pati dovana. Pažiūrėkite, kaip gali atrodyti 20-ųjų vestuvių metinių palinkėjimai ir pasisemkite įkvėpimo:

Gyvenkite viena kryptimi
ir gyvenkite vienu jausmu.
Tegul šis pasaulis apipila Jus visu savo spindesiu
ir tampa rojumi!

Rimti linkėjimai vestuvių metinių proga

Rimti vestuvių metinių palinkėjimai visada puikiai tinka tokia proga. Nesvarbu, ar linkėjimus skiriame ilgamečiams, seniai susituokusiems žmonėms, ar dar tik švenčiantiems pirmuosius jubiliejus – rimti sveikinimai puikiai tiks ir vieniems, ir kitiems. Štai keletas rimtų vestuvių metinių linkėjimų pasiūlymų:

Linkime gražios ir tyros meilės,
džiaugsmo, kuris užpildytų širdį ir tęstųsi amžinai.
Gėrio, išminties ir harmonijos gyvenime!

Tegul visos Jūsų bendro gyvenimo dienos
būna kupinos džiaugsmo ir laimės.
Kiekvieną dieną mylėkite vienas kitą labiau ir labiau!

Vestuvių metinių palinkėjimai tėveliams

Dar vienas vestuvių metines kartu švenčiantys tėvai – džiugus ir pagarbos kupinas įvykis vaikų akyse. Ta proga vestuvių metinių dovaną tėvams verta priderinti prie originalių sveikinimų, kurie suteiktų gražiausių emocijų. Atminkite, kad svarbu ne tik palinkėjimų turinys, bet ir jų pateikimo forma. Bendra ir gražiai įrėminta nuotrauka su ranka rašytais linkėjimais? Puiki mintis! Štai geriausi linkėjimai jūsų tėvams vestuvių metinių proga:

Mieli tėveliai!
Tiek metų praėjo nuo tos gražios akimirkos,
kai davėte amžinos meilės priesaiką.
Tėti ir mama, prisiekite vienas kitam
per iškilmingą šios gražios akimirkos sukaktį
ir toliau vienas kitą mylėti.
Linkiu ir toliau mėgautis akimirka kartu,
mylėti vienas kitą ir būti svarbiausiais vienas kitam.

Miela mama, brangus tėti!
Linkiu jums šimto bendro gyvenimo metų
ir didelio džiaugsmo tokio jubiliejaus proga.
Priimkite mūsų sveikinimus!
Linkime gyvenimo džiaugsmo, harmonijos ir svajonių išsipildymo.

Vestuvių jubiliejaus sveikinimai žmonai

Sakoma, kad vestuvių metines, kaip ir mylimo žmogaus gimtadienį, galima pamiršti tik vieną kartą. O jau tada šią sukaktį jūs prisiminsite visą likusį gyvenimą. Prie unikalios dovanos verta pridėti ranka parašytus originalius linkėjimus, kurie pradžiugintų mylimą žmoną.

Eilėraščiai vestuvių metinėms

Trumpi vestuvių metinių eilėraščiai tinka kaip viena iš linkėjimo formų žmonėms, su kuriais turite kiek tolimesnius santykius arba jų šiuo metu negalite susitikti gyvai. Tokios eilės gražiai tilps į el. laišką ar fizinį paštu išsiųstą atviruką:

Visko, kas unikalu šioje planetoje,
visko, kas suteiktų Jums laimės!
Tegul visi Jūsų norai išsipildo už gerumą, kurį dovanojate kitiems!
Abu būkite laimingi savo bendrame gyvenimo kelyje.

Comments

comments