Verslo dovanų gidas 2021

Ką dovanoti verslo partneriams ar darbuotojams 2021-aisiais? Galvodami apie verslo dovanas nepamirškite, jog žmonės mėgsta atrasti ir vertina patirtis labiau nei daiktus. Ypatingai tuomet, kai dovanojame tiksliai nežinodami dovanos gavėjo pomėgių – patirtys ir pramogos tampa tikru išsigelbėjimu.

Pagalvojus apie dovaną verslo partneriams, kolegoms ar klientams, dažniausiai pamąstome apie daiktą su įmonės logotipu, tarkime, skėtį ar užrašų knygelę. Tačiau laikui bėgant verslo dovanų idėja kinta. Pamirškite daiktus, verčiau rinkitės ilgai atmintyje išliekančius prisiminimus. Galvojat apie verslo dovanas nepamirškite, jog šiuo metu itin populiaru dovanoti nenuvalkiotas ir netradicines dovanas.

Taip pat, verta parodyti dėmesį jūsų pačių įmonės darbuotojams, ypatingai, esant visuotinei Covid-19 pandemijai. Turbūt nėra geresnio būdo perteikti rūpestį ir pasitikėjimą, nei įteikiant ir apdovanojant nepamirštama ir gražius atsiminimus sukuriančia verslo dovana.

Kodėl patirtys yra gera verslo dovana?

Kodėl įspūdžio dovanų čekiai ir patirtys yra gera verslo dovanos idėja? Tokios dovanos turi daugybę pranašumų, kurios teigiamai veikia įmonės įvaizdį, štai kelios iš jų:

Dovanojate tai, ką žmonės mėgsta iš prigimties.

Patirtys yra tiesiog puiki verslo dovanos idėja, nes dovanos esmė ir prasmė yra suteikti gerą emociją. Moksliškai įrodyta, jog žmonės labiau vertina patirtis, nei fizines dovanas.

Patirtys padeda sukurti ryšį.

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės laukia karantino sušvelninimų yra noras išeiti iš namų, bendrauti ir kurti socialinius santykius. Pramogos ir patirtys tam puikiai tinka.

Patirtys suteikia galimybę kurti, auginti ir stiprinti tarpusavio ryšį su artimaisiais, šeima, vaikais, draugais ar kolegomis. Kas atsisakytų kokybiškai ir įdomiai praleisti laiką su brangiais žmonėmis? Patirtys leidžia laisvalaikį paversti įdomesniu.

Įspūdžiai yra ilgaamžiška dovana.

Gėlių puokšte galima grožėtis maždaug savaitę, šokolado dėžute galima mėgautis kelias dienas, o nepriekaištingu rankiniu laikrodžiu galbūt net 7 metus. Tačiau prisiminimai išlieka amžinai. Jaudulys prieš pramogą, jausmų puokštė pramogos metu ir gražūs prisiminimai po pramogos. Tai tikrai ilgaamžiškiausia dovana, kurią galima padovanoti.

Pramogos ir patirtys sukuria emocijas.

Jei nuspręsite padovanoti patirtį kaip verslo dovaną, jūs ne tik nustebinsite dovanos gavėją, bet ir atversite duris į naują pasaulį, kuriame dovanos gavėjas galės išbandyti naujus potyrius. Įspūdžio dovana darbuotojui leis ne tik išbandyti tai, apie ką galėjo tik svajoti, ką gali žinoti, gal ši nauja patirtis taps nauju dovanos gavėjo hobiu. Juk tokios pramogos kaip: skrydis oro balionu, parasparniu ar pasivažinėjimas sportiniu automobiliu gali išpildyti gyvenimo svajonę!

Tai – išskirtinė dovana.

Nors įspūdžio dovanos nėra didelė naujiena rinkoje, vis tiek tai – kol kas gan unikali ir neįprasta verslo dovana. Įspūdžio dovanos puikiai tiks, jei norite išsiskirti iš minios ir verslo partneriams ar darbuotojams pasiūlyti kažką įdomesnio.

Tai – dovana, kuri neįpareigos.

Įspūdžio dovanos galioja net 3 metus. Jei pasirinksite „Laisvalaikio Dovanos“ dovanų čekį, dovanos gavėjas turės visišką laisvę rinktis tinkamiausią patirtį iš daugiau nei 1300 dovanų idėjų.

Comments

comments