Velykų dovanos vaikams – įspūdžio dovanų idėjos

Ar atrodo, kad kiekvienas namų kampas pilnas žaislų? Trumpam pamirškite žaislus ir padovanokite savo vaikui nepamirštamus įspūdžius! Velykinės dovanos vaikams gali tapti puikia proga suartinti tarpusavio ryšį ir pasisemti įspūdžių. Tad šiandien su Jumis dalinamės įspūdžio dovanų idėjomis, kuriomis galite nustebinti net pačius mažiausius.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra shutterstock_1029197302-1024x683.jpg

Smagi patirtis ilgam lieka vaiko atmintyje, o nauji įspūdžiai teikia daugiau džiaugsmo. Kita vertus, nauji žaislai gali žavėti porą savaičių, o paskui gali būti užmiršti spintoje. Įspūdžio dovanos vaikams skatina juos išbandyti naujus dalykus ir netgi gali padėti susirasti naujų pomėgių. O svarbiausia, kad išbandant patirtis visa šeima praleidžia kokybišką laiką kartu ir mėgaujamasi nuoširdžiu bendravimu.

Lenktynės kartodrome vaikams

Ar jūsų vaikas svajoja apie lenktynininko profesiją? Lenktynės kartingais skirtos ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams, kurie nori išbandyti automobilių sportą. Didžiausias vaikams skirtų kartingų greitis siekia 30 km/h. O vairavimo amžiui ribų nėra, tačiau rekomenduojama kartingus išbandyti 7 – 12 metų vaikus. Pasivažinėjimai kartingu – smagi pramoga visai šeimai! 

Apsilankymas zoologijos sode

Padovanokite savo vaikui pažintį su įvairiausiais gyvūnėliais! Daugelis vaikų labai mėgsta gyvūnų draugiją, svajoja auginti kačiuką, šuniuką ar kitą švelnų naminį gyvūnėlį. Su labiau egzotiškais gyvūnais vaikai gali susipažinti zoologijos sode. Vaikai turės galimybę patys paglostyti, palaikyti ant rankų, pamaitinti ir susipažinti su gyvūnais. Tai vaikams padeda mokytis rūpestingumo, švelnumo, kantrumo ir atsargumo.

Pramogos nuotykių parkuose

Nuotykių parkai – nuostabi pramoga, drąsos ir ištvermės išbandymas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Lietuvoje gausu įvairiausių nuotykių parkų, kuriuose galima karstytis medžių viršūnėmis, šokinėti ant batutų, įveikti kliūtis, išbandyti vandens pramogas. Nuotykių parke vaikas pasisemtų geriausių įspūdžių aktyviai leisdamas laiką. 

Šeimos atostogos

Vaikams atostogos sukelia tik geriausias emocijas ir tikrai pakelia nuotaiką! Šeimos atostogų metu galite vykti kur tik panorėję. Atostogas taip pat lengva derinti ir su kitomis veiklomis, pavyzdžiui, apsilankymu vandens parke, zoologijos sode, muziejuje ar atrakcionų parke. Laisvalaikio dovanos svetainėje rasite poilsio su nakvyne pasiūlymų daugelyje Lietuvos miestų ir kurortų. Visa šeima gali mėgautis poilsiu ir gaivinančiu gamtos atokvėpiu.

Tikimės, kad padėjome atsakyti į klausimą – ką dovanoti per Velykas? O jeigu įdėjų dar šiek trūksta, kviečiame paskaityti ir šį mūsų straipsnį. Dar daugiau dovanų vaikams rasite Laisvalaikio dovanos internetinėje ir fizinėse parduotuvėse. Tik nepamirškite, kad mūsų dovanų kuponai galioja net 3 metus, tad dovana pasinaudoti spės kiekvienas! 

Comments

comments