Romantiškos Valentino dienos dovanų idėjos 2021 metams

Meilė tvyro ore, o romantiškiausia diena metuose nenumaldomai artėja! Valentino dieną mes švenčiame meilę ir draugystę. Taigi, dabar pats metas pradėti tinkamos Valentino dienos dovanos paieškas savo mylimiesiems.

Galbūt šiemet, vietoje raudonų rožių ir šokoladų dėžučių, norėtumėte padovanoti kažką originalaus ir kuriančio prisiminimus? Žinoma, gėlės ir šokoladas yra tinkama Valentino dienos dovana, bet ta pati dovana kas met, gan nuobodoka, tiesa?

Vasario 14 diena – tik kartą metuose, taigi paverskite šią diena ypatinga ir nustebinkite mylimą žmogų romantiška dovana. Pristatome jums 5 Valentino dienos dovanų idėjas. Ir iškart išduosime paslaptį – visos šios patirtys skirtos dviem, tad įsimintinomis pramogomis galėsite mėgautis kartu su savo antrąja puse.

Romantiška pramoga Valentino dienai

SPA poilsis viešbutyje „Vytautas Mineral SPA“ Birštone, nakvynė kabančioje palapinėje ar SPA poilsis masažo namuose dviem… Galbūt viena iš šių dovanų idėjų puikiai tiktų tavo mylimam žmogui?

1. Poilsis viešbutyje su SPA 

Malonus atotrūkis nuo kasdienybės ir visiškas poilsis viešbutyje skamba kaip puiki romantiška dovana? Gražiausi Lietuvos kurortai, pirties ir baseino malonumai bei ramus poilsis jaukiame viešbučio kambaryje leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir pamiršti visus rūpesčius. Tokia dovana puikiai tiks, kaip malonus pakvietimas į „kitokį pasimatymą“.

2. Dovanų rinkinys „Pramogos dviem“

Geriausios pramogų idėjos porai viename rinkinyje. Dovanų rinkinyje rasite daugiau nei 30 skirtingų pramogų, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patikusią. Jei ieškoti trumpo poilsio, masažo ar SPA procedūros dviem ar aktyvios pramogos – dovanų rinkinys „Pramogos dviem“ yra puiki idėja Valentino dienos dovanai jūsų brangiam žmogui.

3. Nakvynė egzotiškoje palapinėje

Gamtos ramybė ir kitoks poilsis Trakų rajone – tai nakvynė palapinėje „Galmm“. Nakvynės metu apsistosite egzotiškai įrengtoje palapinėje, kurioje rasite visus patogumus, vakarais mėgausitės griliaus patiekalais, o rytą pradėsite su vaizdu į ežerą. Tai netradicinė patirtis, kuri leis atitrūkti nuo kasdienybės gamtoje.

4. Vakarienė restorane

Yra sakoma, jog kelias į vyro širdį yra per skrandį. Tiek tradicinių patiekalų vakarienė, tiek išskirtinė vakarienė prabangiame restorane gali būti puiki dovana Valentino dienos proga. Romantiška vakarienė žvakių šviesoje, gurmaniška patirtis „Dine in the Dark“ ar komiškas šou ir vakarienė „Shitty Dinner“ – jums belieka išsirinkti tai, kad labiausiai patiktų jūsų antrąjai pusei.

5. Nakvynė dvare

Leiskitės į dvariškus potyrius kartu su mylimu žmogumi. Trumpa kelionė laiku ir nuostabūs Lietuvos kraštovaizdžiai atsivers viešnagėje dvare. Pramogos, poilsis ir gardus maistas – visa tai jūsų lauks Prakuojo, Bistrampolio ar Grafo Zubovo dvare. Tai – išties romantiška patirtis ir neeilinė nakvynės idėja tiems, kurie nori išbandyti šį tą naujo.

O dar daugiau Valentino dienos dovanų idėjų ieškokite ČIA.

Comments

comments