Paskutiniai vasaros savaitgaliai: pramogos įsimintinai saulėto sezono pabaigai

Saulėtos dienos, jūros ošimas, iškylos gamtoje, maudynės ežere – kiek daug žavesio turi vasaros metas! Nors šiltasis metų laikas tebesitęsia, vis tik ruduo nenumaldomai artėja. Jeigu norisi paskutinius vasaros savaitgalius praleisti įsimintinai, bet jau spėjai pasilepinti saulės spinduliais ir ant grilio ar laužo keptais patiekalais, tuomet siūlome pasinaudoti idėjomis, ką dar smagaus nuveikti, kad paskutinės vasaros akimirkos būtų išskirtinai ypatingos.

Tikriausiai visi, kada nors pakilę tarp debesų, sutiktų, kad tai yra vienas įsimintiniausių gyvenimo momentų. Skrydis parasparniu leidžia pajusti visišką laisvę ir pasigrožėti Lietuvos kraštovaizdžio įvairove iš aukštai. Adrenalino ir džiaugsmo bangos – neišvengiamos! Vasaros diena, praleista ore, tikrai bus ta, apie kurią kalbėsite dar labai ilgai. Daugiau skrydžių malonumų galite rasti ČIA.

Idealus savaitgalio planas įsimylėjėliams – palydėjus vasaros saulę, pasinerti į magijos kupiną žvaigždynų pasaulį. Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje lankytojai supažindinami su mėnuliu, planetomis, žvaigždėmis, galaktikomis ir kitais dangaus kūnais, o šiuos įspūdingus reginius galima pamatyti savo akimis pro vieną galingiausių Europoje teleskopų. Kelionė po Visatos platybes, pavers jūsų vasaros naktį nepaprastai romantiška ir stebuklinga! Kitus pasiūlymus poroms rasite ČIA.

Maistas taip pat gali paversti jūsų laiką ypatingu, ypač, kai jis valgomas neįprastu būdu, pavyzdžiui, tamsoje. Visiška tamsa sukuria intriguojančią atmosferą ir kelia tikrą iššūkį skonio receptoriams, bandant suvokti, kokį valgį ragaujama. Tiesiog nusiteikite beprotiškam vakarui, kurį pamiršti bus labai sunku. Viską, apie šią unikalią patirtį rasite ČIA.

Kelionė į praeitį skamba nerealiai? Nakvynė dvare paneigia tai. Nusikelti į praeitį ir vienai dienai pasijusti didikais, galite Bistrampolio dvare. Apsistoję neo-klasikinio stiliaus buvusioje dvaro vežiminėje, jodinėdami žirgais ir maitindami grakščiuosius danielius, pajusite tikrą XIX amžiaus dvasią. O kur dar SPA malonumai bei restorano kulinariniai gardėsiai. Būtent taip atrodo išskirtinis poilsis. Daugiau dvariško poilsio pasiūlymų rasite ČIA.

Tiems, kas norėtų neįprastai praleisti laiką sostinėje, siūlome išbandyti itin aštrių pojūčių patirtį – visureigio vairavimas safaryje. Neįmanoma, kad ši ekstremali patirtis neįsirėžtų visam laikui atminty. Prieš pradedant kelionę, sužinosite apie visureigius ir jų vairavimo ypatybes, o tada jau tik nuo jūsų priklausys, kaip susidorosite su kelyje pasitaikančiomis kliūtimis. Vasaros pabaigai puikiai tiks gigantiška adrenalino dozė! Kitus pramogų Vilniaus mieste pasiūlymus rasite ČIA.

Kviečiame pasidžiaugti paskutinėmis vasaromis dienomis, kaupiant smagias istorijas, kurias prisiminus, šilčiau taps net ir žvarbiausiomis rudens dienomis.

Comments

comments