Paskutinės minutės Kalėdų dovanos šeimai

Kalėdos jau visai čia pat! Šiandien daugelis planuojame, kokiais patiekalais nuklosime savo Kūčių stalą. Bet vis dėl to ne vienam Kalėdų dovanos sukelia dar daugybę klausimų. Ką greitai ir prasmingai padovanoti mamai? Ko norėtų tėtis ar brolis? Kas nudžiugintų senai matytą pusseserę? Prieš pat Kalėdas tokie klausimai užklumpa gana dažnai, tačiau nėra ko jaudintis! Šiandien pristatome paskutinės minutės Kalėdų dovanas šeimai!

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra shutterstock_1216773451-1-1024x683.jpg

Kalėdų dovanos, leidžiančios mėgautis poilsiu

Greitėjant gyvenimo tempui vis rečiau randame laiko poilsiui, todėl galimybė skirti laiko sau – puiki dovana tinkanti kiekvienam. Gaivinančiomis poilsio akimirkomis nustebinkite savo šeimą! Tėvams padovanokite trumpas atostogas viename iš Lietuvos kurortų. Apsupti gamtos, tėvai ras jaukų poilsį, o jeigu jų atostogas norite praturtinti dar labiau – dovanokite atotrūkį su sveikatinimo procedūromis. Tokį poilsį gali garantuoti Eglės Sanatorija, kuri yra įsikūrusi tiek Druskininkuose, tiek Birštone. Malonus poilsis jaukiame kambaryje ir sveikatinimosi procedūros – geriausias derinys siekiančiam patirti kūno ir minčių harmoniją. Kalėdinės dovanos gali būti puiki proga savo artimiesiems suteikti galimybę skirti laiko sau, pailsėti ir pasirūpinti geresne savijauta.

Kalėdų dovanos šeimai, leidžiančios pasisemti energijos 

Greitas ir tikrai efektyvus būdas pailsėti – tai grožio ir SPA dovanos. Kalėdų proga šeimos nariams padovanok energijos pliūpsnį ir galimybę pasirūpinti savimi. Artimasis gali mėgautis aromatingu viso kūno masažu, veido odos procedūromis ar maloniu laiku SPA zonoje, kurioje jėgas atgauti padės sūkurinės vonios ir pirtys. Ramybės ir poilsio akimirkos leidžia bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, leidžia pamiršti užklumpančias problemas ir suteikia geresnių emocijų, kurios padeda viską įveikti. Poilsio akimirkos naudingos visiems – nuolat skubančiai mamai, daug dirbančiam tėvui arba į mokslus pasinėrusiai sesei. Stresas yra dažnas šiuolaikinio žmogaus kompanionas, todėl galimybė skirti laiko sau, yra puikus būdas atitrūkti ir atsipalaiduoti. Kalėdų dovanos gali teikti ilgai lauktas ramybės akimirkas. 

Ekstremalios pramogos įspūdžių kupinam laisvalaikiui

Naujos patirtys ir įspūdžiai atmintyje išlieka ilgam. Prisiminimai – tai neįkainojama dovana, kuri išlieka visam gyvenimui. Prisiminimus dovanoti galime artimajam parinkę ekstremalią, kraują stingdančią pramogą. Dangaus, pasivažinėjimų pramogos leidžia lengvai pasisemti adrenalino. Šuolis su virve iš rekordinio aukščio, skrydis lėktuvu ir jo pilotavimas – tai pramogos, kurios išbando mūsų drąsą ir ryžtą. Prieš tokias pramogas dažnai užvaldo baimė, tačiau ją įveikus, jaučiame pačias aštriausias emocijas, kurios atmintyje išlieka visam gyvenimui. Tokia patirtimi gali nustebinti ir savo šeimos narį Kalėdų progą. Leisk jam patirti tikrą drąsos išbandymą, kurio prisiminimas lydės visą gyvenimą. 

Skubėdamas parinkti dovaną, suteik galimybę išsirinkti pačiam 

O jeigu Kalėdinių darbų sumaištis tau visai neduoda laiko atsikvėpti ir rasti laiko apgalvoti Kalėdines dovanas, rinkis variantą, kuris yra greitas ir saugus. Ar pastebėjai, kad brangiam žmogui išrinkti labiausiai tinkamą dovaną tampa vis sudėtingiau? Žinai kas yra geriausias pasirinkimas tokiu atveju? Rinkis dovanų rinkinius – tai universaliausia dovana kiekvienam. Padovanok tai, ką žmogus galės pasirinkti pats! Tinkamiausią dovanų rinkinį rasi kiekvienam – mėgstančiam teatrą, maisto gurmanui, greičio fanui, poilsio išsiilgusiam, naujų potyrių trokštančiam. Dovanų rinkinys leidžia lengvai ir greitai išrinkti dėmesingą dovaną. 

Likus vos porai dienų iki Kalėdų – nesijaudink! Kalėdos tai džiaugsmo ir dėkingumo metas, todėl neleisk sau nerimauti, dovanas rink lengvai ir be rūpesčių! Visas šias ir dar daugiau kaip 1300 dovanų rasi Laisvalaikio dovanos parduotuvėje. E-dovaną savo pašto dėžutėje rasi per minutę, todėl žinok, kad dar turi apsčiai laiko! Rinkis Kalėdų dovanas ir stebink savo artimuosius poilsiu, maloniomis procedūromis, ekstremaliomis patirtimis arba galimybe pasirinkti pačiam!

Comments

comments