Kalėdinių dovanų idėjos

Iki Kalėdų liko jau visai nedaug, tad kiekvieno Kalėdų senelio galvoje ima kirbėti klausimai – kuo nustebinti, kaip pradžiuginti, ką padovanoti? Mes nusprendėme padėti visiems Seneliams, kurie šiais metais pritrūko laiko ar idėjų – siūlome Jums rinktis iš dovanų, kurios atitiks net patį išrankiausią skonį ir kiekvieno Kalėdų senelio biudžetą!

iStock_000017598062Small

Kalėdinės dovanos iki 50 litų

Tikram romantikui suteikite progą pakilti virš kasdienybės – tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme! Padovanokite pakilimą į aukščiausią pastatą visose Baltijos šalyse – Vilniaus televizijos bokštą – ir paklokite po kojomis gražiausias sostinės panoramas. Tikrą ekstremalą nudžiuginkite tokia pramoga, kuri tikrai pakaitins kraują. Siūlome po Kalėdų eglute palikti pasivažinėjimą keturračiu – gera adrenalino dozė garantuota! Kiekvieną, mėgstantį sukiotis virtuvėje, sužavėsite galimybe išmokti gaminti ką nors naujo. Suši gaminimo pamokos metu Jūsų brangus žmogus ne tik įgaus naujų įgūdžių ir paskanaus savo kulinarinio rezultato, tačiau ir prisilies prie Tekančios saulės šalies kultūros!

58630_r

58551_r452_r

 

 Kalėdinės dovanos iki 100 litų

Jei ieškote dovanos, kuria apsidžiaugtų visa šeima, siūlome Jums puikų sprendimą – šokolado fondiu! Jaukus pasisėdėjimas su artimaisiais, gardus šokoladas ir švieži vaisiai, traškūs riešutėliai bei kiti skanėstai – kas galėtų atsispirti? Draugą, kuris aistringai domisi mokslu, pakvieskite sudalyvauti neeiliniame „Moksliniame eksperimente“. Kokteilių bare „Cocktail‘inė“ vykstančioje molekulinėje degustacijoje Jūsų bičiulis galės stebėti, kaip priešais jo akis kokteilio skystis pavirsta puta, želė ar burbuliukais ir ne tik paragauti rezultato, bet ir pats prisidėti prie šių įspūdingų procesų! Nepagydomam svajotojui padovanokite romantišką skrydį virš 12 ežerų. Šio skrydžio metu atsiveria kvapą gniaužiančio grožio Aukštadvario regioninio parko apylinkės – tai vienas gražiausių visos Lietuvos kraštovaizdžių!

55498_r

58497_r54332_r

 

Kalėdinės dovanos iki 200 litų

Geriausia dovana įsitempusiam ir nuolatos pavargusiam bičiuliui – ramybės akimirka SPA ir masažo salone. Pakvieskite jį išbandyti karštų akmenų masažą, kuris padės atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir bus puikus būdas pabėgti nuo žiemiškos darganos. Tam, kuris mėgsta objektyvo dėmesį, padovanokite fotosesiją… po vandeniu! Nardydamas po Platelių ežerą Jūsų draugas grožėsis povandeninio pasaulio vaizdais ir mėgausis nepamirštamais įspūdžiais, reikės tik nepamiršti šypsotis objektyvui! Šių Kalėdų proga savo antrąją pusę pakvieskite į neįtikėtiną pasimatymą. Šampanas ir užkandžiai 50 metrų aukštyje, tarsi ant delno matant savo mylimo miesto panoramą – kas gali būti romantiškiau? „Champagne in the Sky®“ – tai unikali dovana, kurią Jūsų mylimas žmogus prisimins visą gyvenimą!

521_r57257_r58647_r

Kalėdinės dovanos iki 300 litų

Šių Kalėdų proga savo mylimiausiems žmonėms dovanokite skrydžio laisvę! Net didžiausią nuotykių troškulį numalšins kvapą gniaužiantis skrydis oro balionu. Nuostabi kelionė virš Vilniaus ar Trakų atvers įspūdingas panoramas ir Jūsų mylimo žmogaus atmintyje išliks ilgam! O galbūt norite padovanoti šiek tiek aštresnių pojūčių danguje? Tikram ekstremalui dovanokite šuolį parašiutu, kurio metu jis galės mėgautis paukščio skrydžio laisve ir patirs nepamirštamą adrenalino dozę! Jeigu Jūsų draugas nėra aukščio fanas, ne bėda – skrieti galima ne tik danguje! Dovanokite unikalią galimybę pasivažinėti tikru Formulės bolidu. 210 km/h greitis tikrai pakutens nervus ir pakaitins kraują taip, kad šio pasivažinėjimo Jūsų draugas nepamirš dar ilgai!

52430_r56774_r54158_r

Jei čia neradote dovanos, kurią norėtumėte įteikti savo artimiesiems – ne bėda. Kviečiame Jus pasisemti idėjų iš mūsų Kalėdinių dovanų TOP 30!

 

Comments

comments