Kalėdinės dovanos vyrams

Iki Kalėdų liko vos savaitė, o Jūs vis dar neturite idėjų, ką šių Kalėdų proga galėtumėte padovanoti savo mylimam draugui, broliui, tėčiui?.. Šiais metais po eglute palikite tokią dovaną, kuri maloniai nustebintų ir suteiktų daugybę nepamirštamų įspūdžių!

Copyright

Skrydis sklandytuvu virš Trakų

Skrydis sklandytuvu – tikra romantika ir gera adrenalino dozė! Šis nuotykis suteikia unikalų šansą dangumi sklęsti be jokio motoro, klausant tik ramaus vėjo švilpimo. Lėktuvas pakels sklandytuvą į 300 metrų aukštį ir atkabins, o tuomet teliks grožėtis po kojomis lekiančiais įspūdingais Galvės ežero, Trakų pilies ir jos apylinkių vaizdais. Tylus paukščio skrydis padovanos įspūdžių, kurie atmintyje išliks dar ilgai!

Sklandytuvas

Valanda su Vero Cafe barista

Ar vyras, kuriam ieškote dovanos, mėgsta kavą? Tuomet jį neabejotinai sužavės galimybė praleisti valandą nuostabių kavos aromatų apsuptyje! Profesionalus Vero Cafe barista išmokys atskirti kokybišką kavą nuo nekokybiškos, papasakos apie kavos auginimo bei gaminimo procesus bei supažindins su kavos paruošimo subtilybėmis, be to, užsiėmimo dalyvis galės išbandyti savo jėgas ir pats paruošti kavos naudojantis profesionalia įranga. Po šios pamokos dovanos gavėjas galės kasdien mėgautis gardesne kava ir ja vaišinti draugus!

58108_r

Express SPA programa vyrams

Kartais pavargsta net ir patys stipriausi vyrai! Rūpesčiuose paskendusiam vyrui padovanokite progą atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės. Masažo namuose „Azia SPA“ jį pasitiks rami ir jauki Rytų atmosfera, kuri sušildys net pačią žvarbiausią dieną. Profesionalų atliekami tradiciniai rytietiški masažai atgaivins kūną, numašins stresą bei įtampą ir suteiks naujų jėgų!

young guy in a beauty salon getting massage

Degustacija „Vyno ir sūrio deriniai“

Jei Jūsų brangus vyras – tikras vyno mėgėjas, padovanokite jam galimybę sudalyvauti gurmaniškoje vyno šventėje! Degustacijos „Vyno ir sūrio deriniai“ metu jis pasiners į subtilybių kupiną vyno kultūros pasaulį ir sužinos, kodėl vynas ir sūris – neatskiriamas derinys kiekvienam gurmanui. Iš šio jaukaus vakaro jis išsineš ne tik naujų, naudingų žinių apie vyno vartojimą ir jo derinimo principus, tačiau ir daug gerų emocijų bei šiltų prisiminimų!

????????????????????????????????????????

Nors laiko visai nebedaug, tačiau dar nevėlu savo mylimiausiems vyrams išrinkti pačias geriausias, netikėčiausias, įspūdingiausias dovanas!

 

Daugiau Kalėdinių dovanų Vyrams

 

Comments

comments