Dovanos pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis

Gruodžio 24 – sausio 23 dienomis, gimtadienius švenčia Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai. Ožiaragiai – praktiškų dovanų mėgėjai, tad pamirškite apie bet ką, kas galimai gulės ir tiesiog rinks dulkes. Jei nebeturite idėjų, kaip pradžiuginti brangų Ožiaragį, patarimų ieškokite čia!

oziaragis

Ožiaragiai – komforto mėgėjai

Nors Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai kasdienybėje nėra itin išrankūs ir vertina paprastumą bei minimalizmą, tačiau kartu labai mėgsta komfortą ir yra linkę retkarčiais pasilepinti prabangiais malonumais. Kokybiškos vonios druskos ar minkštas, šiltas chalatas gali būti puikus sprendimas Ožiaragio gimtadienio dovanai. Be to, sukaktuvininkas Ožiaragis tikrai įvertins galimybę pasilepinti SPA procedūromis. SPA ritualas jaukiame masažo salone, ramybės ir tylos bei saldžių aromatų apsuptyje Ožiaragiui paliks puikių įspūdžių ir padės atsikratyti streso. Kita puiki dovana Ožiaragio Zodiako ženklo atstovui – trumpos atostogos kartu su mylimu žmogumi. Gimtadienio proga įteikę savaitgalį Druskininkuose su SPA procedūromis dviem pradžiuginsite net ir patį išrankiausią Ožiaragį!

59177_r118_r

Ožiaragiai – kompanijos sielos

Mažai kuris Zodiako ženklas taip mėgsta leisti laiką draugų ar artimųjų kompanijoje kaip Ožiaragis. Jaukus pasisėdėjimas su vyno ar šampano taure yra tai, kam Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai tiesiog negali atsispirti. Jei gimtadienio proga Ožiaragiui paruošite šventinę vakarienę ir sukviesite visus artimiausius žmones, ištirpdysite sukaktuvininko širdį. Į šią Ožiaragio savybę galite orientuotis ir rinkdami dovaną – išrinkite ką nors, ką Ožiaragis galėtų panaudoti draugų susibūrimo metu, pavyzdžiui, šokolado ar sūrio fondiu ar įdomų stalo žaidimą (jei sukaktuvininkas mėgsta stalo žaidimus). Galite padovanoti ir galimybę susibūrimui: jaukus pasisėdėjimas šokoladinėje, skanaujant šokolado fondiu arba vakarienę Dine in the Dark.

 vakariene-visiskoje-tamsojeshutterstock_120002431

Praktiškieji Ožiaragiai

Ožiaragiai yra ypač praktiški žmonės. Jų nesužavėsi blizgučiais, eiliniu puodeliu ar miela smulkmenė papuošti namams – tokiu atveju jau geriau padovanoti kokybišką virtuvinį peilį… Pabandykite prisiminti, ar kokio nors pokalbio metu Ožiaragis neužsiminė, kad jam trūksta kažkokio konkretaus daikto ar norisi konkrečios veiklos: gal sukaktuvininkas vis kalba, kad norėtų pradėti sportuoti, tačiau vis neprisiruošia, galbūt yra sušių gerbėjas ir mielai išmoktų juos pasigaminti namuose, o gal tiesiog pavargo nuo rutinos ir išsiilgo aštrių pojūčių… Jei jaudinatės, kad neįtiksite savo bičiuliui Ožiaragiui, padovanokite jam Laisvalaikio dovanų čekį: iš plataus asortimento dovanos gavėjas pats išsirinks tai, kas jam labiausiai patinka.

Jei čia neradote dovanos, kurią norėtumėte įteikti mylimam Ožiaragiui, kviečiame rinktis ir daugiau nei tūkstančio kitų dovanų:

Dovanos

Apsilankykite mūsų Pinterest albume, skirtame Ožiaragio Zodiako ženklui:

ozia

Comments

comments